Depilacja Pach

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiesz, ja nie uważam, że włosy pod pachami są niehigieniczne, tylko, że ogolone pachy mniej się pocą. To jest niezaprzeczalne i tego nie ma co podważać.

A faceci, którzy golą pachy nie robią tego, że jak Ty to mówisz "czują potrzebę upodabniania się do kobiet" tylko dlatego, żeby się mniej pocić. To zupełnie dwie inne sprawy. Usilne upodabnianie się do płci przeciwnej ("Chcę wyglądać jak laska więc ogolę nogi") też potępiam, ale czegoś takiego nie ("Ogolę pachy to będę się mniej pocił"). Nie wiem skąd w ogóle u Ciebie pomysł z tym upodabnianiem. Będziesz wmawiał ludziom co nimi kieruje w robieniu takich, a nie innych rzeczy?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Golenie pach u faceta nie ma nic wspólnego z higieną. To nic innego, jak nowa głupia moda, poj.eba.ny wytwór XXI wieku i u faceta takie coś to upodabnianie się do kobiet.
Masz rację, to nie ma nic wspólnego z higienią, a sportowcy to się golą, bo laski na takich lecą, i taka teraz moda :]

Moim zdaniem jak facet czuje potrzebę upodabniania się do kobiet (tj. golenie się gdziekolwiek poza twarzą, chodzenie do kosmetyczki, noszenie różowych ubrań itp.) to moim zdaniem jest to trochę chore i podchodzi pod transseksualizm... również nie rozumiem, jak dziewczynie mogą się podobać wydepilowane lalusie w różowych ciuszkach... czy to aby nie jest jakieś zboczenie ?To tak samo, jakby mi się podobały kobiety upodabniające się do mężczyzn. Jakiś homo-erotyzm, czy co ?
A jeśli kobieta 'upodabnia się' do mężczyzny tzn. nosi nie wiem oficerki (co jak co buty męskie, jedynie 'ta po:cenzura:.ana moda XXI wieku' sprawiła, że zaczęły nosić je kobiety) czy tam inne rzeczy to co, też to podchodzi pod transwestytyzm albo homo-erotyzm? Albo jak ścina sobie głowę na 'zapałkę'?? Też jakaś transwestytka?

Co za poj.eba.ne czasy, jeszcze z 10 lat temu żaden facet nie golił pach, wszyscy uważali to za normalne i jakoś od nikogo nie śmierdziało. Tak było przez wieki i zawsze.
A ja się mogę założyć, że śmierdziało :D

To na razie tyle, dzieci neo.
Pozdrawiam również :)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Wiesz, ja nie uważam, że włosy pod pachami są niehigieniczne, tylko, że ogolone pachy mniej się pocą. To jest niezaprzeczalne i tego nie ma co podważać.

A faceci, którzy golą pachy nie robią tego, że jak Ty to mówisz "czują potrzebę upodabniania się do kobiet" tylko dlatego, żeby się mniej pocić. To zupełnie dwie inne sprawy. Usilne upodabnianie się do płci przeciwnej ("Chcę wyglądać jak laska więc ogolę nogi") też potępiam, ale czegoś takiego nie ("Ogolę pachy to będę się mniej pocił"). Nie wiem skąd w ogóle u Ciebie pomysł z tym upodabnianiem. Będziesz wmawiał ludziom co nimi kieruje w robieniu takich, a nie innych rzeczy?

Może i trochę mniej się pocą, ale co z tego ? Przecież jak się ma włosy pod pachami to i tak to nie przeszkadza w zadbaniu o to, żeby nie śmierdziało z pod pach i nie uniemożliwia utrzymania higieny. Zaprzeczysz temu ?
A mycie czy tak, czy siak schodzi krótko i to jest zaledwie chwila muzyki.

Nie usiłuję nikomu wmówić, co nim kieruje w takich poczynaniach.
Chodzi mi o to, że pełno ludzi myśli, że to jest "niehigieniczne", czy "nieestetyczne", bo takie bzdury wmawiają media, skrzywiają wzorce faceta i sprzedają kłamstwa, że niby niehigieniczne itp.
A to wcale nie prawda.
To, czy ktoś ma włosy pod pachami, czy nie, wcale nie świadczy o jego higienie.
Mam włosy pod pachami i przestrzegam higieny w przeciwieństwie do niejednego kolesia z ogolonymi pachami.
Wiesz, ile razy widziałem kogoś, kto miał ogolone pachy i od niego śmierdziało z pod pach ?
Po coś te włosy są i tego też nie zaprzeczysz.
Bez względu na to, czy uprawiam sport, czy jest lato i upał itp. włosy w niczym nie przeszkadzają.
O to mi chodzi. O to, że pełno ludzi daje sobie wmówić, że to niby niehigieniczne musi być. I powstaje w nic jakiś nienaturalne przekonanie, że tak rzeczywiście jest.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A ja się mogę założyć, że śmierdziało :D

Nie wiem, ile masz lat, ale pewnie mało, skoro nie pamiętasz czasów, kiedy każdy facet był facetem, a nie picusiem.
Spytaj się rodziców, jak było za ich czasów. Powiedzą ci to samo, co ja.

Skoro twoim zdaniem od wszystkich wtedy waliło, to jak wytłumaczysz to, że golenie pach u facetów zaczęło się dopiero w tym dziesięcioleciu ? Całkiem niedawno ?
Że niby co ? Że wcześniej było zacofanie, a w XXI wieku ludzie doznali "olśnienia" ?

Łeb boli od takich głupot.
Każdy miał włosy pod pachami i od nikogo nie śmierdziało. Pamiętam te czasy.
Dajesz się manipulować jakimś dyktatorom trendów przez media. Dałeś sobie wmówić, że niby to od razu musi być niehigieniczne i że niby nie da się zadbać o higienę mając włosy pod pachami.

A wręcz przeciwnie, normalnie można zadbać o czystość i o to, żeby nie śmierdzieć.

Tak więc takie robienie z siebie panienki jest bez sensu i tyle, tylko, że niestety dzieci neo nafaszerowane tymi wszystkimi bzdurami o tym nie wiedzą.
Tylko współczuć pozostaje.
Dla każdego normalnego faceta takie coś uwłaszczało by jego męskości.

Jeszcze tylko brakuje, żeby tacy, jak ty zaczęli nosić kiecki, chodzić do kosmetyczki i malować paznokcie, bo ktoś wam wmówi, że niby to "konieczne dla utrzymania higieny".
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ależ się uparłeś z tym, że dopiero od niedawna faceci golą pachy xD
Przecież to bzdura totalna xD Prowadzisz jakieś statystyki na temat tego ilu facetów goliło pachy 5 lat wstecz a ilu teraz??
Ok ja golę pachy bo wg mnie wygląda to o wiele estetyczniej....i chyba ni ezaczniesz mi teraz wmawiać, że mokre spocone włosy wyglądają estetyczniej...
"Każdy miał włosy pod pachami i od nikogo nie śmierdziało. Pamiętam te czasy. "
Długo się śmiałem po tym zdaniu :D

Nie mam pojęcia wogóle co ma wspólnego golenie pach z noszeniem kiecki...i w zasadzie co maja z tym wszystkim wspólnego dzieci neo...węszę spisek....i to na ogromną skalę xD

Ok żeby było jasne! Nie mam nic do nie golących pach...absolutnie nic..mają do tego prawo , skoro tak im lepiej. tak im się podoba to ok :) (chociaż równie dobrze mógłbym zwyzywać was, że jesteście dziećmi neo xD )
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wojownik, tak się składa, że nie golę pach :) Śmieszą mnie jedynie twoje argumenty powtarzane raz po raz i wrogość do całego świata.
PS nie wiem czy kiedyś czytałeś regulamin, ale nie piszemy pod sobą postów :]
Pozdrawiam.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Ok ja golę pachy bo wg mnie wygląda to o wiele estetyczniej....i chyba ni ezaczniesz mi teraz wmawiać, że mokre spocone włosy wyglądają estetyczniej...

Tutaj ja się uśmiałem xD. Co Ty się oczywiście nie pocisz? Szczególnie, że jak nie masz włośów to skóra przylega bezpośrednio do skóry. Co to włosy wytwarzają większą temperaturę czy co? Czepiasz się durnych argumentów a sam podajesz durniejsze.
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
chyba nie wiesz do końca co piszesz... xD lol
kiedy spocisz sie to wlosy pod pacha wyglądają niezbyt przyjemnie...co do wygolonej pachy..hmm...wiesz ze wygolona = bez włosów??
 

Mr. Pinguite

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Golenie pach u faceta nie ma nic wspólnego z higieną. To nic innego, jak nowa głupia moda, poj.eba.ny wytwór XXI wieku i u faceta takie coś to upodabnianie się do kobiet.

Moim zdaniem jak facet czuje potrzebę upodabniania się do kobiet (tj. golenie się gdziekolwiek poza twarzą, chodzenie do kosmetyczki, noszenie różowych ubrań itp.) to moim zdaniem jest to trochę chore i podchodzi pod transseksualizm... również nie rozumiem, jak dziewczynie mogą się podobać wydepilowane lalusie w różowych ciuszkach... czy to aby nie jest jakieś zboczenie ?
To tak samo, jakby mi się podobały kobiety upodabniające się do mężczyzn. Jakiś homo-erotyzm, czy co ?

homo-erotyzm? raczej już wole określenie feminizacja mężczyzn.
tak to już jest teraz, mężczyzna już można powiedzieć, że ma "bzika" na punkcie upodobań i zachowań do kobiet.
co będzie za parę lat ze światem mężczyzn? wyobrazcie sobie to... szkoda słów.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ależ się uparłeś z tym, że dopiero od niedawna faceci golą pachy xD
Przecież to bzdura totalna xD Prowadzisz jakieś statystyki na temat tego ilu facetów goliło pachy 5 lat wstecz a ilu teraz??
Ok ja golę pachy bo wg mnie wygląda to o wiele estetyczniej....i chyba ni ezaczniesz mi teraz wmawiać, że mokre spocone włosy wyglądają estetyczniej...
"Każdy miał włosy pod pachami i od nikogo nie śmierdziało. Pamiętam te czasy. "
Długo się śmiałem po tym zdaniu :D

Nie mam pojęcia wogóle co ma wspólnego golenie pach z noszeniem kiecki...i w zasadzie co maja z tym wszystkim wspólnego dzieci neo...węszę spisek....i to na ogromną skalę xD

Ok żeby było jasne! Nie mam nic do nie golących pach...absolutnie nic..mają do tego prawo , skoro tak im lepiej. tak im się podoba to ok :) (chociaż równie dobrze mógłbym zwyzywać was, że jesteście dziećmi neo xD )

Nie robiłem żadnych statystyk. Po prostu pamiętam, że kiedyś nikt nie golił pach, żaden facet przynajmniej.
Np. latem na plaży itp. się nigdy nie widziało, żeby jakiś koleś miał pachy ogolone.
Zresztą, jak nie wierzysz, to spytaj się swoich rodziców. Być może pamiętają nawet czasy, kiedy nawet kobiety nie goliły pach
(tak, było tak kiedyś i to nie w żadnej prehistorii, tylko w XX wieku).
Pooglądaj stare kroniki filmowe, stare seriale, stare zdjęcia, cokolwiek.
Kiedyś nie było takiego chorego przekonania, że to niby nieestetyczne i niehigieniczne. I nikomu to nie przeszkadzało.
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
chyba nie wiesz do końca co piszesz... xD lol
kiedy spocisz sie to wlosy pod pacha wyglądają niezbyt przyjemnie...co do wygolonej pachy..hmm...wiesz ze wygolona = bez włosów??

A jak się spocisz to wyglądasz przyjemnie nawet jak nie masz włosów? Sam nie wiesz co piszesz. I nie rób ze mnie idioty, bardzo bym Cie prosił, bo mogę stać się nieprzyjemny, a jestem spokojnym człowiekiem. Pot na włosach jakoś nie wygląda tak drastycznie i nie chodzisz chyba z łapami w górze?
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Wojownik, tak się składa, że nie golę pach :) Śmieszą mnie jedynie twoje argumenty powtarzane raz po raz i wrogość do całego świata.
PS nie wiem czy kiedyś czytałeś regulamin, ale nie piszemy pod sobą postów :]
Pozdrawiam.

Jaka wrogość do całego świata ?
Po prostu swoje zdanie przedstawiam.
A posta pod postem napisałem niechcący, miałem edytować poprzedniego posta i dodać to do niego.



homo-erotyzm? raczej już wole określenie feminizacja mężczyzn.
tak to już jest teraz, mężczyzna już można powiedzieć, że ma "bzika" na punkcie upodobań i zachowań do kobiet.
co będzie za parę lat ze światem mężczyzn? wyobrazcie sobie to... szkoda słów.

Właśnie. Pie.pszo.na feminizacja mężczyzn, promowana przez media pod przykrywką "higieniczności".
Przeklęta feminizacja, której ja nigdy, przenigdy nie ulegnę.

Też sobie wyobrażam, co może być za parę lat... Ale przynajmniej mam pewność, że póki ja żyję, zawsze będzie przynajmniej jeden 100-procentowy facet.
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
A jak się spocisz to wyglądasz przyjemnie nawet jak nie masz włosów? Sam nie wiesz co piszesz. I nie rób ze mnie idioty, bardzo bym Cie prosił, bo mogę stać się nieprzyjemny, a jestem spokojnym człowiekiem. Pot na włosach jakoś nie wygląda tak drastycznie i nie chodzisz chyba z łapami w górze?

ojoj spokojnie xD nie robię z Ciebie idioty a Ty mi zaczynasz grozić (strach się bać swoją drogą:p) Halo nie łazę po mieście z wloasmi na głowie z których kapie pot...
hmm z łapami w górze nie chodzę ale powiedzmy ze mam ubraną bokserkę i jadę tramwajem....
zresztą ta dyskusja robi się bezsensowna, a ja nie chcę się kłócic o niewygolone pachy bo powoli do tego dochodzi...przedstawiam swoje argumety przeciwko Twoim a Ty się denerwujesz...chill...
 

kaman

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
84
Miasto
z nienacka
Zal mi Cię Wojownik 1988 . Argumenty typu cytuje:

- " Po prostu pamiętam, że kiedyś nikt nie golił pach, żaden facet przynajmniej.
Np. latem na plaży itp. się nigdy nie widziało, żeby jakiś koleś miał pachy ogolone.
Zresztą, jak nie wierzysz, to spytaj się swoich rodziców. Być może pamiętają nawet czasy, kiedy nawet kobiety nie goliły pach "

> Moi rodzice jak ja pamiętam to jeszcze przed rokiem 1988 golili pach w lato dla mniejszego pocenia się.

- " Też sobie wyobrażam, co może być za parę lat... Ale przynajmniej mam pewność, że póki ja żyję, zawsze będzie przynajmniej jeden 100-procentowy facet. "

> Czyli wychodzisz z teorii <prawdziwy mężczyzna to spocony mężczyzna > czynności typu kąpiel, zmiana slipek i skarpetek raz w tygodniu .

- " Golenie pach u faceta nie ma nic wspólnego z higieną. To nic innego, jak nowa głupia moda, poj.eba.ny wytwór XXI wieku i u faceta takie coś to upodabnianie się do kobiet."

> Internet też jest wytworem nie dalekiej przeszłości więc go odrzuć . Zatrzymałeś się w dalekiej przeszłości a teraz podłączyli Ci światło , dotarł internet , powoli zaczyna docierać cywilizacja z którą nie możesz się pogodzić . Na szczęście niewielu jest takich jak Ty i jest coraz mniej . Jeżeli chodzi o wygląd mężczyzn to prześledź historie , masz duże braki.

Tak na marginesie to mam wrażenie że temat został otworzony wyłącznie dla burzliwej dyskusji a nie bo tak myślisz .
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
> Moi rodzice jak ja pamiętam to jeszcze przed rokiem 1988 golili pach w lato dla mniejszego pocenia się.

Wyjątki mogły się zdarzać, ale wiem z solidnych źródeł, że kiedyś nie było takiej mody i to była wielka rzadkość.

> Czyli wychodzisz z teorii <prawdziwy mężczyzna to spocony mężczyzna > czynności typu kąpiel, zmiana slipek i skarpetek raz w tygodniu .

A czy ja coś takiego napisałem ? Że trzeba być spoconym i niehigienicznym ?
Nie nic takiego nie pisałem.
I te rzeczy nie mają nic wspólnego z włosami pod pachami.
Równie dobrze ktoś z ogolonymi pachami może być zaniedbany, spocony, brudny i śmierdzący.
A włosy pod pachami nie przeszkadzają w utrzymaniu higieny.
To zależy tylko od tego, czy ktoś się myje, czy nie.
Ktoś, kto się regularnie myje, nie będzie śmierdzieć, bez względu na to czy ma włosy pod pachami.
A ktoś, kto się nie myje. będzie śmierdzieć. Bez względu na to, czy ma włosy pod pachami, czy nie.
Dlaczego muszę tłumaczyć taką oczywistość ?
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
@electroboy

Ale to w jaki sposób przedstawiałeś te argumenty... Jeśli tego nie rozumiesz to wybacz
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Czytam i się śmieję...

Wojownik - po twoim nicku widać, żeś jest z rocznika 88' - pod koniec lat 90-tych miałeś 10 lat. W tym i niższym wieku NORMALNY chłopiec nie patrzy czy tata, wujek, starszy kolega ma "busz" pod pachami. Ba! Ty przecież to pamiętasz - jakieś wypaczenie społeczne? Chyba każdy, kto czyta ten temat zauważy, że to TY MASZ OBSESJE na punkcie swojej męskości. Musisz udowadniać całemu światu, że golenie się pod pachami jest "fee"? Po prostu pomyśl, zanim cokolwiek napiszesz, tak będzie lepiej dla wszystkich, z tobą na czele.

Jeszcze jedno - chciałbym żebyś podał przykład tej medialnej propagandy, która nakazuje mężczyzną golić się pod pachami. Ja jakoś nie widziałem ŻADNEJ reklamy, reportażu a nawet sondy traktującej o depilacji pach przez płeć męską. Powodzenia w szukaniu, człowieku pierwotny.
 

KochanaaaxD

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja nie cierpie jak facet ma pod pachami gąszcz albo puszczę:p Hm... mysle , ze całkiem ogolona pacha wygląda trochę kobieco , lecz jesli te włosy są krótkie wyglądają dobrze;)
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Czytam i się śmieję...

Wojownik - po twoim nicku widać, żeś jest z rocznika 88' - pod koniec lat 90-tych miałeś 10 lat. W tym i niższym wieku NORMALNY chłopiec nie patrzy czy tata, wujek, starszy kolega ma "busz" pod pachami. Ba! Ty przecież to pamiętasz - jakieś wypaczenie społeczne? Chyba każdy, kto czyta ten temat zauważy, że to TY MASZ OBSESJE na punkcie swojej męskości. Musisz udowadniać całemu światu, że golenie się pod pachami jest "fee"? Po prostu pomyśl, zanim cokolwiek napiszesz, tak będzie lepiej dla wszystkich, z tobą na czele.

Żadna obsesja.
Zgoda, jak miałem z 10 lat, czy mniej to nie patrzyłem na to, w zasadzie nigdy szczególnej uwagi na to nie zwracałem.
Ale jak sobie przypominam, oglądam stare zdjęcia itp. to pamiętam, że kiedyś tylko kobiety pachy goliły.
Nie trzeba mieć obsesji na tym punkcie, żeby pamiętać takie coś.
A np. ty zapamiętujesz tylko i wyłącznie rzeczy, na punkcie których masz fioła ?
Można przecież nawet zapamiętać coś, co w ogóle nie jest ważne.
A gdybyś czytał więcej moich postów to byś wiedział, że na każdy temat się rozpisuję i wcale byś się nie dziwił, że w tym temacie tak dużo piszę.

Jeszcze jedno - chciałbym żebyś podał przykład tej medialnej propagandy, która nakazuje mężczyzną golić się pod pachami. Ja jakoś nie widziałem ŻADNEJ reklamy, reportażu a nawet sondy traktującej o depilacji pach przez płeć męską. Powodzenia w szukaniu, człowieku pierwotny.

Człowieku pierwotny, bo co ? Bo nie golenie pach jest w twoim przekonaniu zacofane ?
Czy uważasz, że jestem głupi ? Myślę, że powinieneś chociaż uzasadnić, dlaczego tak mnie nazwałeś.
Inaczej bym rozmawiał, gdyby nie leciały obelgi na kogoś tylko za to, że nie chce się podporządkować współczesnej modzie.
Odwal się.
Człowiekiem pierwotnym można by nazwać tych, co za modą tylko podążają uznając zasadę "jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać tak, jak one".
Ktoś kto jest mądry wie, że można się kierować czymś ważniejszym, niż głupawa moda, a ciebie można by nazwać neandertalczykiem podążającym za stadem.

A co do tej propagandy, to nie chodziło mi o takie coś, jak ty piszesz.
Rzuć okiem choćby na beznadziejne programy na niskim poziomie w MTV, albo w Disney Channel, zwróć uwagę na nowomodne, cukierkowe "gwiazdy" promowane w szmatławcach typu Bravo. Wszędzie promują plastikowych, zniewieściałych lalusiów. Kiedyś takiego czegoś nie było.
A to tylko przykład ćwierć-główku.

PS: Nie napisałbym tego, gdyby nie jego obelgi. Właśnie dlatego tyle postów trzaskam w tym temacie.
 
Do góry