depilacja pach

dissy19

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ;) Wiem że nie raz był poruszany temat 'czarnych kropek pod pachami' ja mam INNY problem.
Golę pachy co dziennie maszynką, niestety nawet po goleniu kremem SKÓRA ma lekko czarną barwę, jest to bardzo widoczne i przypomina zarośniętego yeti'ego (borykam się z tym na co dzień, gdy pachy nie są ogolone skóra również jest czarna). Nie pomaga smarowanie kremem. Używam antyperspirantów z górnej półki. Dla wścipskich podkreślam ze myję się dwa razy dziennie ;). POMÓŻCIE BŁAGAM. Niedługo studniówka a ja mam sukienkę bez ramiączek!
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Mi to się bardziej kojarzy z Fredem Flinstonem niż z yeti, ale nieważne.
Po prostu tak masz, chyba nic nie da się z tym zrobić (może jak dłużej nie ogolisz pach przed studniówką i potem w dzien imprezy to zrobisz to będzie mniej widoczne)
 

Goshuaho

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja droga, z tego co piszesz wynika z tego, że masz dosyć obfite owłosienie pod pachami, mogę polecić tobie usunięcie włoskow laserem. Co prawda zabieg trzeba powtórzyć ok 4 razy ale już po pierwszym zabiegu po ok tygodniu zauważysz poprawę. Ja też miałam z tym problem i znajoma poleciła mi Instytut epilo. Wczesniej goliłam się codziennie bo tak mi szybko porastało buszem a po pierwszym zabiegu częstotliwość zmalała do 2 razy w tygodniu:):):) naprawdę jestem z tego zadowolona a co najważniejsze zbieg był praktycznie bezbolesny bo mają zintegrowaną z laserem chlodziarkę która niweluje ból rawie do zera. Ceny też mają przystępne, przeliczjąc to na zuzyte maszynki do golenia i ilość lat kiedy trzeba je kupować a komfort jakim jest brak owłosienia to naprawdę się opłaca. Naprawdę polecam!! Miła i profesjonalna obsługa i bez obaw o jakiekolwiek powikłania;) Podaje ich stronę: www.epilo.pl
pozdrawiam gosia
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja również borykam się z podobnym problemem, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z depilacji laserowej. Obawiam się jednak, czy taki zabieg nie podrażnia jeszcze bardziej skóry? Słyszałam, że ważne jest, aby wykonywać depilację tylko w salonach ze sprawdzonym sprzętem. Czy możecie mi podać nazwę salonu, które posiada urządzenia posiadające certyfikat bezpieczeństwa?
 

dotinn

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2010
Posty
59
Punkty reakcji
0
Ja się poważnie zastanawiam by wydepilować sobie okolice bikini i na pewno pachy. Jestem brunetką i golenie staje się coraz bardziej uciążliwe. Czy któraś z was próbowała tej depilacji laserowej? Ile potrzeba serii by faktycznie na stałe się pozbyć włosków?
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
A słyszałyście o urządzeniu Selectif Pro? Ostatnio byłam w klinice La Perla i tam się z nim spotkałam. Uważam, że jest to wielki przełom, ponieważ urządzenie to usuwa włosy każdego koloru. Dlatego naturalne blondynki mogą również pozwolić sobie na trwałe usunięcie owłosienia. Poza tym z tego co wiem zabieg nie daje żadnych efektów ubocznych.
 
R

rozowofiolkowa

Guest
depilacja laserowa dobra rzecz, ja sama byłam w studiu laser na takim zabiegu i teraz się nie muszę martwić o jakieś kropki, czy odrastające włosy. wcale to dużo nie kosztuje a na prawdę warto bo się pozbędziesz problemu raz na zawsze :)
 
M

Marjeretka

Guest
Ja się poważnie zastanawiam by wydepilować sobie okolice bikini i na pewno pachy. Jestem brunetką i golenie staje się coraz bardziej uciążliwe. Czy któraś z was próbowała tej depilacji laserowej? Ile potrzeba serii by faktycznie na stałe się pozbyć włosków?

Depilacja laserowa to dobre rozwiązanie, chociaż na pełny efekt trzeba czekać - jeśli zdecydujesz się na zabieg z Light Sheer (to takie nowe urządzenie laserowe, przeznaczone tylko do usuwania włosków - inne lasery, frakcyjne czy IPL nie sprawdzają się akurat przy depilacji, włoski niestety odrastają), to przygotuj się na ok. roczny proces - zabieg powtarza się co 3 miesiące, powinno wystarczyć 4 lub 5, ale potem - spokój na resztę życia :) Ja byłam na konsultacjach w krakowskiej Estetice, akurat mają promocję na Light Sheer, więc raczej się zdecyduję, na pewno na pachy, być może też bikni.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
fakt od razu nic nie przychodzi, ale powiem Wam, że warto jest zainwestować w depilację laserową, bo efekty są naprawdę fantastyczne. Tylko jak się już zdecydujemy na ten zabieg trzeba pamiętać, żeby wybrać najlepsze miejsce. Bo ileż razy słyszałam, że ktoś miał wiele problemów z tym że depilacja była źle przeprowadzona. Ja byłam w SL tam gdzie różowofiołkowa. Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc, gdzie można poddać się takiemu zabiegowi.
 

Tinka871

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
a moze depilacja woskiem u kosmetyczki, teraz sa mniej bolesne depilacje woskiem bezpaskowym.
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Też jestem za depilacją laserową. Jest to na pewno najskuteczniejszy sposób usuwania zbędnego usuwania. Wiem, że w IQ MediSPA są stosowane najnowsze technologie, które chronią od wszelakich podrażnień. Przynajmniej ma się problem z głowy raz na zawsze.
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Depilacja laserowa to dobre rozwiązanie, chociaż na pełny efekt trzeba czekać - jeśli zdecydujesz się na zabieg z Light Sheer (to takie nowe urządzenie laserowe, przeznaczone tylko do usuwania włosków - inne lasery, frakcyjne czy IPL nie sprawdzają się akurat przy depilacji, włoski niestety odrastają), to przygotuj się na ok. roczny proces - zabieg powtarza się co 3 miesiące, powinno wystarczyć 4 lub 5, ale potem - spokój na resztę życia :) Ja byłam na konsultacjach w krakowskiej Estetice, akurat mają promocję na Light Sheer, więc raczej się zdecyduję, na pewno na pachy, być może też bikni.


Nie prawda ze na cale zycie. Zwlascza w przypadku ciemnych mocnych wlosow po paru latach moga odrastac, moze nawet wczesniej. Wszystko zalezy od indywidualbych predyspozycji. Fakt ze w pozywieniu przyjmujemy hormony tez powoduje odrastanie wloskow
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
z tego co wiem to faktycznie moze po pierwszym zabiegu owlosienie calkowicie nie zniknie ale juz 1 zabieg mocno oslabia porost wlosow i warto jest zainwestować w depilację laserową, efekty są super. I też słyszalam ze miejsce jest bardzo wazne bo opinie są bardzoooo rozne w zaleznosci od miejsca gdzie to bylo wykonywane. Moja kumpela miala robione w Studiu Laser i jej nogi wygladaja na prawde super, byla zadowolona. Wazne jest tez zeby zabieg wykonywala kompetentna osoba, ktory dobierze odpowiedni laser.
 
Q

qarolka

Guest
przede wszystkim powinnaś wybrać się z tym do dermatologa, mogą to być jakieś problemy skórne a przez golenie, cały czas to podrażniasz , moja znajoma miała taki problem z wrastającymi włoskami po goleniu , które powodowały takie nieładne krostki i lekarz powiedział jej , że nie widzi innej rady jak depilacja laserowa i rzeczywiście ustapiło już po pierwszym zabiegu, także może to także jest rozwiązanie dla Ciebie, nie wiem gdzie mieszkasz ale dobrym miejscem jest studio laser w warszawie , poznaniu i w Częstochowie
 
Do góry