Depilacja nóg

tutynka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam! Mam pewien problem. Otóż już od roku depiluje nogi zwykłą maszynką i po depilacji pojawiają się brzydkie czerwone kropki i do tego nie minie pół dnia a moje nogi znów są szorstkie... :( Wiem że maszynka nie jest długo trwałym rozwiązaniem ale żeby nawet jeden dzień??!! Prosze Was kochani o pomoc bo już sama nie wiem co robić.... A i dodam jeszcze że na depilator elektryczny nie mam niestety pieniędzy...
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
no właśnie najlepszym sposobem jest depilator :) może zacznij zbierać kasę, na prawdę warto :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
żeby pozbyć się takich kropek przed każdą depilacją sosuj pilling a po smaruj balsamem :)
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
zawsze po goleniu stosuj jakiś balsam lub krem najlepiej taki specjalny po goleniu, a tak naprawde najlepszy jest depilator. Ja ostatnio sobie kupiłam, za pierwszym razem bolało ale teraz już jest spoko, nie wiem dlaczego tyle osób mówi że depilacja okropnie boli i nigdy więcej depilatorów, przecież za kazdym razem gdy odrosną włoski są one słabsze i cieńsze. Tak więc polecam nazbierac na depilator, teraz ciągle są jakieś promocje. Ja kupiłam z Brauna z nasadką masującą za 89zł.
 

tutynka

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dzieki dziewczyny napewno sprobuje z tym peelingiem i balsamem, a o depilatorze tez napewno pomysle w przyszlym czasie :) A powiedzcie mi czy te kremy do depilacji np veet są skuteczne? Np krem 3 minuty Veet (15 zl)? Macie jakieś wypróbowane? Pozdrawiam!!
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
powiem tak jak używałaś maszynki dłuższy czas to raczej krem wiele Ci nie da...
włoski są twardsze i wtedy kremem cięzko się ich pozbyć...
No ale próbować można zawsze

I popieram... depilator jest jednak najlepszym rozwiązaniem... ja swój kupiłam też za jakieś 80-90 zł... I dosyć szybko się zwraca ;]
 

ancik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Los Angeles
Mozesz kupić sobie żel opóźniający odrastanie włosków. Ja też właśnie chciałam sobie kupić depilator, ale jestem zakupoholiczką :p i nie mogę uzbierać kasy, bo od razy wszystko wydaje :p hmmm...może poproszę mamę....się zobaczy jeszcze :D

A ten depilator Brauna widziałam w avansie masz go stąd?
 

agusia-malusia

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jeśli chcesz kupować Veeta za 15 zł to może lepiej odłożyć kasę którą wydałabyś na ten krem i kupić depilator. Na rynku jest depilator Philipsa model 2843 bodajże i kosztuje 73 zł. Ja depiluje nogi od roku i już nic nie czuje. A na miesiąc jest spokój z włoskami.
A co do maszynek to kiedy korzystałam wcześniej to goliłam nogi smarując kremem do golenia albo pianką taty ;-) i płukałam pod zimną wodą. Skutkowało na tyle że nie było zacięć i czerwonych kropek. Ale niestety włoski odrastały tak jak pisałaś już następnego dnia.
A kremów nie polecam. Droższe, zajmują więcej czasu a tak naprawdę takie same efekty. Następny dzień już się czuje nowe włoski.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Kupuj specjalne kremy do depilacji ;) Efekt w moim przypadku utrzymuje się przez 5 dni ;)
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
ja tam nigdy nie lubiałam kremów do depilacji, nie lubie bezczynnie czekac az zacznie działac a pozatym efekty były marne i musiałam zawsze poprawiac maszynką :zmeczony:
 

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
Ja na początku używałam kremu Veet ale miałam na niego uczulenie a teraz to tylko maszynka :/
Nie miałam jeszcze do czynienia z depilatorem ale coraz cześciej się
zastanawiam :p . Dziewczyny powiedzicie ile jest "odpoczynku" od depilowania
jeśl się wydepiluje nogi?
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Bussi naprawdę warto...
Chociaż pierwszy raz jest trochę bolesny...
Potem jest normalnie ;]
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
hmm ja polecam firmy BRAUN ;] a dalej to już musisz wybrać sobie granice cenową... Bo wszystkie BRAUNy są dobre :p Dobrze leżą w ręce i do tego długo żyją :p i całkowicie spełniają swoją powinność ;]
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
Ja swojego mam już z 4 lata i dalej mi dobrze służy :p
Także zakup jest jak najbardziej opłacalny ;)
 
Do góry