Depilacja czy nie ?

E

Ewa31

Guest
Ewa31 nie slyszalam jeszcze nigdy wsrod moich znajomych, zeby jakis chlopak lubil takie naturalne owlosienie, moj chlopak tez zdecydowanie woli wydepilowana
Asica z tymi plastrami to byl wtedy bardzo glupi pomysl, a peseta mnie tez niestety nie szczypie ale boli
Nika ja to powtarzam po 24 letnim chłopaku z którym rozmwiałam na gg jego dziewczyna nigdy nie depilowała sie i mówił ze Go to bardzo podnieca że jest taka naturalna a nie jak większkość - tak więc sa rózne gusta. Tez mnie co prawda zaskoczyło.
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
wydepilowana na gladko jakos niespecjalnie mi sie podoba i faceci z ktorymi rozmawialam na ten temat tez raczej wola jakis delikatny paseczek trojkacik lub cos bardziej fantazyjnego!! osobiscie tez nie depiluje sie na gladko...a jak to juz moj sekret!! podobno sie to podoba :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ja tez nie przepadam za wydepilowana calkowicie lepeij jakąś tam fantazje zobaczyć :) :eek:k:
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
a jakie sa preferowane przez facetow wzorki i czy np ktoras z pan zgodzilaby sie by jej mezczyzna pobawil sie we fryzjera ;) ??
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
to moze byc ciekawa zabawa tylko czy aby na 100% wierzycie w zdolnosci fryzjerskie faceta ?? :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Ewa31 no to rzeczywiscie, nie dziwie sie ze sie zaskoczylas, bo ja tez, w dzisiejeszych czasach to dość rzadkie zjawisko ale widac spotykane :)
oj ja tez wole paseczek, ale moj chlopak nie za bardzo, zielonooka ja mojemu facetowi juz to kiedys proponowalam, ale sie bal, zeby mnie nie skaleczyc :)
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
nika moj raz probowal byl bardzo delikatny no i mielismy mila zabawe...w koncu trzeba tez zycie erotyczne ubarwiac, zeby nie bylo monotonii :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nika wiec wychodzi na to ze chyba maszynka najlepiej :D, bo po plastarch boli, po pesecie chyba jeszcze gorzej (oczywiscie oprocz Jelonka, bo ja to tylko szczypie ;) )

Naprawde tylko ja jestem masochistka? :D Albo jest niewrazliwa :p Moje kolezanki lubia sie bawic peseta, tak jak ja, ale nie w takich miejscach jak ja, ale na lydkach ;)
A tak w ogole to moj chlopak byl zaintrygowany moja "zabawa" i tez mu jednego wloska tak wyrwalam, ale jego chyba tez bolalo :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jak moj chlopak widzi pestete to ucieka, bo wie, ze mu brwi chce wyrywac, a mecze go tak czasem, a on uwaza, ze to jest niemeskie, a ja lubie jak moje kofanie ma rowne brewki :)
na lydkach jelonek, to doiero boli, bo kiedys depilatorem robilam, to wiem, ach pomyslowe jestescie :)
 

dzika_roza

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
48
czy dziewczyna lubi owlosionych czy wydepilowanych i odwrotnie jaki fryzury w miejscu intywnym sa najlepsze. WYPOWIEDZCIE SIE !!!!!!!!!!!!!
Witam !
to zależy od upodobania partnera, ale to też jest w pewien sposób higiena ciała (depilacja, golenie,strzyżenie miejsc intumnych)
Pozdrawiam
 

exstasy9

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Witam !!

zdecydowanie wydepilowane dziewczyny! Jest o wiele lepiej !! Wydaje mi się że dla dziewczyn jest też lepiej gdy jej partner nie posiada zarostu w okolicach łonowych!!!

Pozdrow dla wszytskich wydepilowanych laseczek :*:*:*:*:*
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ooo prosze znalazł sie nastepny, który woli dziewczyny takie jakie je natura stowrzyła, nie spodziewałabym sie... a jednak... :)
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
A według Was dziewczyny, facet też powinien być wydepilowany?? ja bym sie nie dał chyba namówic.... to część męskości (psychiczna część :p )
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Mnie osobiscie nie przeszkadza jak facet ma naturalne owłosienie, moze taki jaki jest, byle był dobry w łozku... :D
 
Do góry