Depilacja czy nie ?

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
ja osobiście lubie jak mój chłopak ma całkiem zgolone włosy nad penisem. (jąder broń boże !!)
ale jeżeli ma taki kłujący "meszek" to nie marudze :D
 

Thoru

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lubin
ja uważam że ogolenie ponad penisem na 0 w zupełności wystarczy jąder nie trzeba golić w końcu takie pojedyncze włoski są fune :D

ponury murzyn a jak Ty sobie wyobrażasz np. robienie dziewczynie minety która sie tam nie goli? po kilku min. musieliby Cie reanimować xD
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Thoru dlaczego uderzyłaś do mnie? przecież ja napisałem ze noszę sie z zamiarem przycięcia bardzo krótko... ba, wczoraj to zrobiłem.


edit. jeśli chodziło ci o ten cytat z przed roku jest jak najbardziej nieaktualny i polecałbym czytanie całych tematów. pozdrawiam, ponury ;]
 

Wampir1991

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Nic nie mam do golenia jajeczek i wlosow powyzej "pałki" ale mysle ze jak ktos ma naprawde busz to powinien troche przyciac bo zbyt duza ilosc obrzydza :)
 

Kawon80

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeżeli już o depilacji mowa, to ja również jestem koneserem "muszelek" wydepilowanych i tych wygolonych na zero. Muszę się przyznać, że sam również eliminuje moje nadmierne intymne owłosienie (oczywiscie nie całkowicie). Według mnie łatwiej jest wtedy o higienę i co najważniejsze (wyprópowałem na sobie) doznania erotyczne są wtedy bardziej intensywne.
Jest tylko jeden problem, odrastające włosy podrażniają skórę (te na podbrzuszu :( ), najgorsze jest to, że nie wiem jak temu zaradzić. Może ktoś z Was ma jakiś sposób na takie podrażnienia skóry?
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Wygolone lepsze ;]
Byście zrobili minetę dziewczynie co ma włosy łonowe wielkie jak jedna babka ze scary move??
 
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
wydepilowana
ale to przeciez zalezy od partnerow chyba nie?
przeciez jak sie kogos to sie go akceptuje takim jaki jest mhm.................... nie?
a zreszta to rzecz gustu a na temet gustu sie nie dyskutuje :p
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ja lubię u siebie wydepilowaną ale nie lubie tego robić ;\...poza tym duzo lepiej wyglada "ogolona" w stringach niż z wyłażącymi kłakami po bokach :p
 
B

Blancaaa

Guest
ja jestem zwolenniczka depilacji i sama mam pasek na "myszce" hehe poniewaz jest mi dobrze nosic stringi i stroj kompielowy, zadne włosy nie wystaja no i co wazniejsze podoba sie to mojemu mezczyznie
 

simone

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Lubie jak dziewczyna jest wygolona. A jak ma paseczek jakiś delikatny tez to jest fajnie. Nie lubie włosów w zębach.
 

nigerka

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
480
Punkty reakcji
0
A ja mam różne fryzurki, czasem na gładko... W końcu kobieta zmienną jest hehe
 
Do góry