Depilacja czy nie ?

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
Wy, to sie na tym znacie:/ Zaden hipnotyzer nie rowna sie z Wami, sila sugesti rowna sile spadajacego metorytu:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
czy to zle yeti? Twoja dziewczyna tez pewni wykorzysta sile sugestii w tej kwestii :D
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
dzis pierwszy raz wydepilowałam sie na gładko :p... bo zawsze to paseczek tylko zostawiałam... i "ona" wyglada tak... łyso hehe :) ... ale fajnie nawet.... szkoda tylko ze jedna osoba nie moze jej zobaczyc :(
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja ostatnio mialam cienki paseczek chyba ze dwa miesiace, ale chcialam odmiany i jak prawie zawsze teraz mam gladziutko i jak Asica podoba Ci sie?
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio mowie ze tak jakos łyso... ale ogolnie to fajnie fajnie :sexy:
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
nio u mnie to w sumiie nie ma kogo darpac :/ ... a szkoda ... :/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
szkoda, ale taki ktos pewni sie za niedlugo znajdzie :) i wtedy bedziesz sie musiala golic, zeby go nie drapac
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
eee tam nie szukam i nie czekam na nikogo innego... ostatnio chodza mi po głowie mysli jak tu ponownie uwiesc mojego byłego chlopaka :p :p :p
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja juz wymysliłam ina opcje... tylko musze pojechac do Krakowa zeby zralizowac :p.... kiedys pisałam jak miałam zamiar mu napisac ze mi sie snił i ze chciałabym sie z nim kochac... nio i napisałam mu tak a on odpisał ze tez by chciał... nio i ja chce to zrealizowac... :p :p :p ... ale z mnie wariatka, ale to dlatego ze on na mnie tak starsznie działa.... echhh :(
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ale ja w sumie to zartowałam z tym pomysłem :p
ale.... skoro mowisz ze dobry to az sie powaznie zastanowie.... :D.... ale jeszcze musze to przemyslec ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
wiesz spontaniczne decyzje maja cos w sobie no i ciekawe po co ja tak ogolilas? to bylo dyktowane przez podswiadomosc!
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ogoliłam bo chciałam.... chociaz..... nio to prawda myslałam wtedy o nim, rozgryzłas mnie och TY :p
ale na razie nie bede realizowac mioch planów... poczekam na jakas bardziej dogodna sytuacje ;)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
zawsze bedzie mozna ja ponownie ogolic... a zreszta wyjazd do Krakow to dla mnie nie tak hop siup... musze sie psychicznie nastawic ;)
 
Do góry