Depilacja ciała

Zimny

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jakoś zbytnio nie jestem zwolennikiem depilacji ciała u mężczyzn ale ja jestem aż tak strasznie owłosiony że czasem nie warto się pokazywać :D. Pytanie dla tych którzy się golą w różnych częściach ciała.. jak się pozbyć owłosienia np. na plecach?! przecież tam nie dosięgnę tak ręką by móc się normalnie ogolić! Nie ma jakiegoś płynu albo czegoś by się pozbyć owłosienia? Zwykłą maszynką zajęło by mi to kupę czasu, laserowe usuwanie odpada gdyż mam trochę ciemniejszą karnację. Liczę na pomoc :).
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Na plecach to trudno zrobic cos samemu, jak masz kasę to laserowe usuwanie kilka razy ale skutecznie i na długo - chociaż i na ten temat opinie są podzielone, póżniej to chyba woskowanie ale to też ktoś musi zrobic dla ciebie może twoja dzieczyna, troche bolesne no i włosy odrastają ale
o wiele wolniej niż po goleniu no i słabną i rzedną.Inne techniki to tylko chwilowe pozbycie się owłosienia które szybko odrasta no i szczególnie jest widoczne przy ciemnej karnacji.Jeśli chcesz konkretne porady to poszukaj na google - znajdź forum kosmetyczne i tam zadaj te pytanie tam Ci odpowiedzą profesionaliści którzy siedzą w temacie .
Pozdr
 

Zimny

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wszystko fajnie, ale właśnie problem w tym że nawet jakbym miał kasę to i tak laserowe usuwanie odpada bo podobno dla osób z ciemniejszą karnacją może być szkodliwe(melanina). Dziewczyny nie mam więc nie bardzo ma mi kto pomóc :D a na necie to słabo co znajduję. Podobno są jeszcze kremy depilacyjne ale tam trzeba używać łopatki.. na plecy to marny pomysł :D.
 

burzakos

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o depilację laserową, to akurat wiem od swojej dziewczyny :), że mogą ją robić również osoby z ciemną skórę tylko najpierw trzeba zrobić próbę (wiem, że w Warszawie salon Ce-Ce robi taką próbę). Ona sama ma ciemną karnację, ale okazało się że nic się nie dzieje więc mogła sobie zrobić. Jak nie depilacja laserowa to depilacja woskiem tylko, ale to też trzeba chodzić do kosmetyczki co jakiś czas, bo odrastają. Jeżeli chodzi o plecy, to sam sobie nie wydepilujesz zawsze będziesz musiał kogoś prosić.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Nawet jak będziesz miał dziewczynę to błagam nigdy w życiu nie proś jej o to żeby ogoliła Ci plecy!! Depilację laserową faktycznie ciężej się robi u osób z ciemną karnacją, ale to jeśli poszedłbyś do salonu gdzie takie coś robią to kosmetyczka powiedziałaby Ci czy nadajesz się do tego. A zawsze możesz też iść do kosmetyczki, która usunie Ci zbędne owłosienie woskiem, bo maszynką to faktycznie ciężko.
 

davinci34

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jakoś zbytnio nie jestem zwolennikiem depilacji ciała u mężczyzn ale ja jestem aż tak strasznie owłosiony że czasem nie warto się pokazywać :D. Pytanie dla tych którzy się golą w różnych częściach ciała.. jak się pozbyć owłosienia np. na plecach?! przecież tam nie dosięgnę tak ręką by móc się normalnie ogolić! Nie ma jakiegoś płynu albo czegoś by się pozbyć owłosienia? Zwykłą maszynką zajęło by mi to kupę czasu, laserowe usuwanie odpada gdyż mam trochę ciemniejszą karnację. Liczę na pomoc :).
hej ja jestem tu nowy i tez mam problemy z owlosieniem na plecach moze znasz jakis preparat lub plyn na pozbycie sie tych wlosow z moich plecow jesli tat to daj znac zostawiam ci meila davinci34@wp.pl bylbym wdzieczny gdybys mi pomugl POZDRAWIAM DAWID

jesli mozesz to daj jak najszybciej znac bo idzie cieplo a ja mam z tym powazny problem
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
sa takie kremy veet chyba dobrze pamietam nazwe choc nie recze, moja Siostra stosowala na nogi, one ponoc oslabbiaja owlosienie z czasem, a jak sie trzyma krem pare minut w okreslonym miejscu to wlos jakby sam odpada, tylko nie wiem czy z cebulką czy nie, tu raczej wchodziloby parokrotn stosowanie.
a tak jak ktos wczesniej powiedzial laser po parukrotnym zasosowaniu tez powinien pomoc.
 
M

margarita_3

Guest
Depilacja laserowa chyba będzie najlepszym rozwiązaniem dlatego jednak warto przejść się do jakiegoś salonu wcześniej i skonsultować się z profesjonalistami czy rzeczywiście nie możesz mieć takiego zabiegu. W razie czego - na pewno będą mogli polecic jakąś inną metodę pozbycia się owłosienia z pleców.
 

Zuzix

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Faktycznie ciemniejsza karnacja może stanowić czasem kłopot ale w sumie najważniejsze jest chyba to żeby mieć ciemne włosy. W gabinecie powinni ci powiedzieć czy można zrobić u ciebie laserową czy nie. Pracownik takiego salonu powinien zrobić próbę i wtedy będzie wiadomo jak to jest u ciebie. Szczerze ? Polecam! Włosy odrastają słabsze i mniej a po kilku zabiegach możliwe jest pozbycie się włosów prawie całkowicie, wiadomo czasem jakiś włos moze odrosnąc, przynajmniej tak mi mówiły Panie z salonu Mona Lisa w Poznaniu gdzie sam sie depilowałem ale powiem tak, kiedyś szlag mnie trafiał jak miałem wyjść na basen i patrzeć na swoją klate teraz już o tym nie myśle bo nic nie widać!
 
Do góry