Denerwuje mnie coś ...

yeahb3

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Siemka. Mam taki problem. Moi kumple chcą chodzić z moją byłą, a kiedy widzę, jak oni :cenzura:ają a jej się to podoba strasznie się denerwuję. Mam chęć zaj**ać dla jednego z moich kumplów.. Nie wiem, co mogę z tym zrobić?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Sam piszesz, że była. Skoro się rozstaliście to nie widzę problemu. Nie jest już twoją panną, więc może robić co chce i z kim chce - nie powinno cię to już interesować.
 

yeahb3

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
I chyba jak oni będą próbować to ja od nich odejdę.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Zachowujesz się trochę jak pies ogrodnika sam nie weźmie a innym też nie da. Skoro to jest Twoja była to w czym problem?? Chyba, że masz nadal do niej coś :D Skoro tak to pogadaj z nimi, a jak nie to daj sobie spokój nie możesz nikomu zabronić spotykać się. A to ilu się o nią stara jeden czy pięciu??
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Zlej po ryjach? Wymierz sprawiedliwość. Kiedy chodzi o dziewczynę nie ma jakichkolwiek granic moralnych? Dziki zachód? A :cenzura: prawda. Teraz jesteś już tylko pionkiem w grze. Wróć do piaskownicy.
 
M

marco9512

Guest
Sam piszesz, że była. Skoro się rozstaliście to nie widzę problemu. Nie jest już twoją panną, więc może robić co chce i z kim chce - nie powinno cię to już interesować.
Nie sądziłem, że kiedyś to powiem :p Zgodzę się z tobą :D Trzeba ,,zakopać topór wojenny".


A co do tematu. DO jak już powiedziałem. Zgadzam się z USSJ. Chłopie !!! albo ten kraj jest dziwny albo ja. Wkurzasz się bo ktoś chce być z twoją byłą. Najlepiej daj po ryju jak tak uważasz ale to nic nie zmieni. No chyba, że jesteś taki ala Pudzian czyli ,,Dominator: dasz w ryj i się przestraszą :p
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Dorośnij a później się bierz za dziewczyny. Bo sam sobie szukasz problemów...
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
@marco - już 2 razy się ze mną zgodziłeś :)
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Jak większości ludzi i Tobie mogę poradzić - naucz się lać na pewne rzeczy. Kiedy wniesiesz w swoje życie dawkę tumiwisizmu wszystko stanie się prostsze do rozwiązania (a Ty zaoszczędzisz nerwów)
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Dzieciak ma pewnie ze 14 lat, więc jakoś mnie wyjątkowo ten temat nie dziwi.
Laska już z Tobą nie jest, więc może obciągać Twoim koleżkom na Twoich oczach, a Ty i tak masz :cenzura: do gadania w tej kwestii. Amen.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Siemka. Mam taki problem. Moi kumple chcą chodzić z moją byłą, a kiedy widzę, jak oni :cenzura:ają a jej się to podoba strasznie się denerwuję. Mam chęć zaj**ać dla jednego z moich kumplów.. Nie wiem, co mogę z tym zrobić?


Bliski, daleki kumpel? sam napisałeś że to była twoja dziewczyna, była, nie jest tylko była, zrozumiałeś?
Jeśli tobie z nią nie wyszło dlaczego on ma nie spróbować? wydaje mi się ze masz poważny problem ze sobą.
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Nie sądziłem, że kiedyś to powiem :p Zgodzę się z tobą :D Trzeba ,,zakopać topór wojenny". A co do tematu. DO jak już powiedziałem. Zgadzam się z USSJ. Chłopie !!! albo ten kraj jest dziwny albo ja. Wkurzasz się bo ktoś chce być z twoją byłą. Najlepiej daj po ryju jak tak uważasz ale to nic nie zmieni. No chyba, że jesteś taki ala Pudzian czyli ,,Dominator: dasz w ryj i się przestraszą :p
marco dobrze mówi. To że im dasz po mordzie w niczym ci nie pomoże.

Bliski, daleki kumpel? sam napisałeś że to była twoja dziewczyna, była, nie jest tylko była, zrozumiałeś? Jeśli tobie z nią nie wyszło dlaczego on ma nie spróbować? wydaje mi się ze masz poważny problem ze sobą.
Przecież to twoja była. Nie powinna cię obchodzić.
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
nie widze problemu ... - prosta sprawa ... zacytuje tutaj jednego z wolnych 'myslicieli' ulicy ... (jak ktos zna to bedzie wiedzial;])
'the only thing better than pussy is some new pussy' - sorki ze po ang ale jego tekstow nie da sie prztlumaczyc
znajdz nowa panienke i zapomnisz o tamtej a wtedy niech sobie robi co chce ...
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
A może Ty po prostu jesteś zazdrosny o to, że Twoi kumple mają na oku panny, a to może jesteś sam?
Może koledzy podobają się Twojej eks, a Ty już nie... To Cię boli.
 

s!d

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Przed Monitorem
musisz się z tym pogodzić nie widzę innej opcji :) tobie się nie udało może uda się któremuś z kolegów
 
K

krzysztofandraszak

Guest
Spadłem z krzesła... Albo ona Ci się podoba i wtedy powinienes się o nią starac, albo jestem po prostu takim psem ogrodnika, ktory nie chce, zeby inny ją miał.
Nie bardzo widzę w tym wszystkim problem.

Czasami jak czytam to forum to odnosze wrażenie, że gdyby ludzie poświęcali dziennie 10 minut na zastanowienie się nad sobą i swoimi priorytetami i uczuciami to takie fora jak forumowisko.pl by zbankrutowały...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Skoro tak bardzo Ci to przeszkadza, to weź sie za byłe Twoich kolegów, bedziecie kwita
 
Do góry