Demon Hunter

CreatorOfUnits

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam:) a ktoś z Was może zna metalcore'owy zespół Demon Hunter?? Jeśli tak, to co o nim myślicie?? Uważacie, że chrześcijański metal ma jakieś szanse na przetrwanie w dzisiejszym świecie??
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Zespół znam, ale nie pamiętam czy na tym forum pozwalają rozmawiać o metalcorze. :D

Metal to muzyka, może być chrześcijański może być satanistyczny.

Jeśli chodzi o przetrwanie zespołu to skoro wydali już parę płytek to chyba idzie im dobrze.
 

ridick

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
169
Punkty reakcji
1
Miasto
Beyond The Black Hole
z tego co wiem to P.O.D. gra takze metal chrześcijański, chodz etyka zespołu o tym nie mowi. dobrze się trzymaja wydali kilka plyt. ja osobiscie nie slucham takich rzeczy
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Demon Hunter? Nie jest zły, ma nawet kilka dobrych utworów, które w miarę podobają mi się :) Co nieco słuchałem go. Na szczęście nie jest to jedna z kapel matalcorowych, która została wylansowana przez media.
O metalcorze piszemy w Inne cięzkie brzmienia i tam przenoszę.

A czy mają szansę? Pytanie raczej retoryczne i opóźnione. Oni już istnieją ładne parę lat i maja się całkiem dobrze. Jakiś czas temu słuchałem chrześcijańskiego metalu i nie raz np. fanami Illuminandi okazywali się ateiści, którym podobała się muzyk- metal ze szczyptą skrzypiec i jeszcze jednego instrumentu klasycznego o którym teraz sobie zapomniałem ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Ostatnio bardzo mnie zaciekawili, graja tak na pograniczu metalcore'u, wlasciwie to sa nazywani chrzescijanskim metalem w stosunku do odniesien religijnych i zmian rytmu na melodyjny ktory charakterystyczny jest dla blizniaczego christian rocka

co do pytania autora to sadze ze teraz widac leciutka mode na chrzescijanskie zespoly, przykladem jest chociazby Skillet czy Thousand Foot Crutch ktore ze swoimi najnowszymi plytami dosc dobrze sobie radza i zyskuja popularnosc
 
Do góry