Deluxe Ski Jump 2.1

Bratex

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
screen_dsj2.jpg

Deluxe Ski Jump 2.1

Deluxe Ski Jump to symulacja skoków narciarskich w trójwymiarowej grafice. Dzięki dokładnie odwzorowanym prawom fizyki, realizm DSJ jest jednym z najlepszych jakie stworzono w grach sportowych. Dobrze zaprojektowana obsługa myszy daje ci pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała podczas lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wylądować, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do ogromnej K250. Każda z 32 skoczni daje ci unikalne doświadczenia. Możesz także wyzwać swych przyjaciół na pojedynek i organizować wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny puchar świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę i wrażenia!

Wymagania Sprzętowe

Pentium 166 lub szybszy
Mysz z dwoma przyciskami
Karta graficzna kompatybilna z trybem VGA
470 kb wolnej pamięci
Dos 4.0 lub nowszy
Karta dźwiękowa kompatybilna z Sound Blaster
Windows 95 lub nowszy

Galeria

dsjglrti0.jpg


Pobierz

Kod:
http://rapidshare.com/files/16723018/DSJ_2.1-Gra.rar
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
JUż mogleś zareprezentować DSJ 3 :)
 

piotrek123

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
mam mały problem z tą grą:
Dsj.exe
NTVDM CPU:Napotkano niedozwoloną instrukcje
CS:C000 IP: B1BCOP :C6 7C 00 00 00
WYBIERZ PRZYCISK ZAMKNIJ ZEBY ANULOWAĆ OPERACJE

na konfigu
sempron 3,2 gf 7300 512 ram win xp bez sp
wie ktoś moze ja kto naprawić ?
 

Forrest

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
235
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
a właśnie mnie naszła taka chęć zagrania sobie w DSJa :D Super gierka i niesamowicie grywalna mimo, że taka prosta (w sensie graficznym :] )
 

kozik.edu

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem z wlaczeniem dsj 2.1 gre normalnie siagam i rozpakowuje ale pojawia sie problem przy właczeniu jej!! wlacza sie czarne okno a zaraz po tym wylacza sie i gry nie da sie wlaczyc! dodam ze mam jedna z nowszych wersji windowsa xp i nie wiem czy to ma znaczenie?! prubowalem gre rowniez wlaczyc na windowsie vista i byl taki sam rezultat!! nie wiem czy wersja windowsa ma tu znaczenie? prosze o jakas sugestie i porade!! z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Mam problem z wlaczeniem dsj 2.1 gre normalnie siagam i rozpakowuje ale pojawia sie problem przy właczeniu jej!! wlacza sie czarne okno a zaraz po tym wylacza sie i gry nie da sie wlaczyc! dodam ze mam jedna z nowszych wersji windowsa xp i nie wiem czy to ma znaczenie?! prubowalem gre rowniez wlaczyc na windowsie vista i byl taki sam rezultat!! nie wiem czy wersja windowsa ma tu znaczenie? prosze o jakas sugestie i porade!! z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam
Może spróbuj pobrać z innego źródła. Co do samej gry, klasyk, klasyk i jeszcze raz klasyk. Przypominają się stare dobre czasy gdy Adaś latał jak wróbelek, ale to inna historia;)
 

czapa1986

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może spróbuj pobrać z innego źródła. Co do samej gry, klasyk, klasyk i jeszcze raz klasyk. Przypominają się stare dobre czasy gdy Adaś latał jak wróbelek, ale to inna historia;)


jestem pierwszy raz na forum, czy nadal wszyscy zastanawiaja się jak skoczyc w dsj 2 np 300m bez trailerów itd??? Swojego czasu skoczyłem 299,92m a poza tym na innych skoczniach tez miałem wyniki mieszczące się w rankingach światowych, Nadzwyczajne zdolności?? Nie, poprostu wiem jak robi się skoki w dsj:D na to forum trafiłem przypadkiem bo w dsj juz nie gram a moge się podzielic swoją wiedzą na ten temat.
 

patrykkosiar

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ;p
Mam problem,a mianowicie pryz wlaczaniu gry wyskakuje:napotkano niedozwolona instrukcje ... ,wybierz przycisk zamknij aby zakonczyc dzialanie aplikacji . Sciagalem dsj z wielu zrodel i we wszystkich wyskakiwal ten sam blad . Probowalem otworzyc zgodnie z win 98 itp. i nic nie pomaga :( . Prosze o pomoc !!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Witam ;p
Mam problem,a mianowicie pryz wlaczaniu gry wyskakuje:napotkano niedozwolona instrukcje ... ,wybierz przycisk zamknij aby zakonczyc dzialanie aplikacji .  Sciagalem dsj z wielu zrodel i we wszystkich wyskakiwal ten sam blad . Probowalem otworzyc zgodnie z win 98 itp. i nic nie pomaga :( . Prosze o pomoc !!



Użyj DosBOX
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
DSJ 2.1 PL Full DOSBox + zawodnicy 2010
DOWNLOAD
Dla wszystkich chcących pograć w tego klasyka na Windows XP, Vista, Seven.
W razie problemów z zniekształconym obrazem należy wejść od folderu z grą, notatnikiem otworzyć plik dosbox.conf, wyszukać linijkę "fullresolution=1366x768" i zmienić "1366x768" na inna rozdzielczość.
Pozdrawiam:)
 
Do góry