Delphi 8

Robert_kaktus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Gdy pisałem program z podręcznikiem do nauki Delphi to gdy chciałem uruchomić swój program (napisany w Delphi zgodnie z instrukcjami w książce) wyskoczył mi poniższy błąd

[Fatal Error] Project2.dpr(1): Unit Borland.Delphi.System was compiled with a different version of System.Diagnostics.Process

Proszę o pomoc!
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Gdy pisałem program z podręcznikiem do nauki Delphi to gdy chciałem uruchomić swój program (napisany w Delphi zgodnie z instrukcjami w książce) wyskoczył mi poniższy błąd

[Fatal Error] Project2.dpr(1): Unit Borland.Delphi.System was compiled with a different version of System.Diagnostics.Process

Proszę o pomoc!

masz chyba inna wersje delphi niz jest opisywana w ksiązce. a mozesz podac zasade dzialania tego programu
?

a tak sie dzieje z kazdym programem jaki napiszesz czy tylko z tym?
 

Robert_kaktus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
masz chyba inna wersje delphi niz jest opisywana w ksiązce. a mozesz podac zasade dzialania tego programu
?

a tak sie dzieje z kazdym programem jaki napiszesz czy tylko z tym?

Fakt, w książce są opisywane artykuły na Delphi 7 ale nie wiedziałem że to moze mieć większe znaczenie.
Skąd mogę ściągnąć Delphi 7??
 

Robert_kaktus

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Fakt, w książce są opisywane artykuły na Delphi 7 ale nie wiedziałem że to moze mieć większe znaczenie.
Skąd mogę ściągnąć Delphi 7??

Przeczytałem jeszcze instrukcję dołączoną dfo płyty cd (z której zainstalowałem Delphi 8, płyta była dołączona do książki) i jest napisane że przykłady zawarte w książce można otwierać w Delphi 8.
 
Do góry