Dekorowanie pokoju:)

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
W sklepach można znaleźć naprawdę bardzo dużo rzeczy, które będą spędzać role dekoracji. Ja na myin.pl widziałam bardzo ładny, niby prosty, ale tez nietypowy świecznik wiszący na ścianę. Myślę, że fajnie coś takiego wyglądałoby w sypialni koło łóżka, albo w korytarzu. Jak zawiesi się coś takiego na ścianę, to efekt jest bardzo fajny, a praktycznie nie kupuje się nie wiadomo ile rzeczy.
 

Unknown.

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
1
Bardzo lubie zajmowac sie moim pokojem, jego wystrojem itd. :)
Uwielbiam roznego rodzaju ciekawe świeczniki, wazoniki, obrazki na ściany i inne drobiazgi... Niektore wymyślam sama, inne kupuje albo dostaje od kogos ;)
Jak jest u was, lubicie dekorowac swoj pokoj roznego rodzaju drobiazgami?? Co ciekawego posiadacie? :]
można pochwalić sie zdjęciem ciekawych rzeczy ktore tworza klimat waszego pokoju :)
antyrama i plakat :]
 

idylle

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
blisko Warszawy
Jak tylko zaczęły się wakacje, pomyślałam, że warto coś zmienić w swoim pokoju. Zaczęłam od usunięcia z widoku wszelkich książek naukowych, następnie zabrałam się za wyrzucanie 'ozdób', szpecących pokój, jak naklejki typu ,,dzielny pacjent". :D Przez ostatnie 2 lata nazbierałam sporo gazet z modą, a więc zaczęłam pieczołowicie wycinać fotografie z modelkami oraz naklejać je na pustą ścianę.. Zmieniłam narzutę na łóżku, z szarej na kolorową, zmieniłam miejsce wielu przedmiotów, jak figurki, wazony. Niby nic takiego nie zrobiłam, a pokój nabrał wakacyjnego wyglądu i od razu chętniej w nim siedzę. :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Mnie samą czeka niedługo dekorowanie pokoju - i tutaj postawię na fajna tapetę (na jednej ze ścian) i jeden bardziej intensywny kolor również na jednej scianie - a może połączę tapetę i ten kolor w jednym miejscu? ;) Mam tez dylemat co do samych mebli bo uwielbiam ciemne drewniane, ale też podobają mi się pokoje urządzone w stylu angielskim (kwiatowo i delikatnie). Co do dodatków - dominują poduszki :) No i pudełka ozdobne na przechowywanie drobnych rzeczy czy pamiątek. Mam tez kilka ładnych szkatułek na biżuterię po babci :) A i zasłony tez robią swoje :)
 

Barcelona81

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja utrzymuję mój pokój w fioletach i ciepłych żółciach tak więc jedną ścianę mam przystrojoną fioletowym storczykiem a na drugiej ścianie natomiast wisi o, to //ciach tylko, że w formie tryptyku bo w tej galerii mają naprawdę duży wybór dostępnych formatów, aż ciężko coś wybrać
smile.gif
W salonie natomiast mam powieszone swoje zdjęcie ślubne, które również w tej galerii wydrukowali nam na zamówienie wszystko wygląda oszałamiająco:)

 

Zielony Feniks

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
121
Punkty reakcji
2
Ja pomalowałam sobie ścianę w moro, do tego w różnych miejscach przyczepiłam sztuczną roślinność... Pojedyncze liście, gałązki bluszczu, białe kwiaty. Jak będę mieć czas i fundusze to zamierzam zamienić pokój w przytulny elfi zakątek.:)
 

pożeczkowa

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
Jastrzębie Zdrój / Katowice
ja mam na ścianie około 150 zdjęć - a dokładnie to wygląda to tak:

7238_ec5c_960.jpeg



oprócz tego jest tu trochę świeczek, parę kwiatków w doniczce, bambus w wazonie, termometr Galileusza, takie tam.
przed remontem zamiast zdjęć miałam na ścianie plakat z koncertu Radiohead, ogromny, prawie dwumetrowy. jak uda mi się kupić na niego antyramę, to zawiśnie w innym miejscu, ale zawiśnie.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
Moja dziewczyna ostatnio dekorowała część ściany w swoim pokoju :) otóż uwielbia rysować i zawodowo też się tym zajmuje i postanowiła zrobić mały ornament na swojej ścianie kredkami woody 3w1 które dają niesamowity efekt akwareli :)
 

Pagan

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
pożeczkowa napisał:
ja mam na ścianie około 150 zdjęć
Wooow, co za kreatywność :) Ciekawie to wygląda, pokój "pozytywnie zakręconego" człowieka ;D


katarrrina napisał:
ja mam fototapetę o taką: jak Wam się podoba?
Fototapetę tzn. że cały pokój jest wytapetowany tym jednym zdjęciem? Nie wygląda przez to zbyt... czarno? By nie powiedzieć emo


Jeśli o mnie chodzi, do tej pory praktycznie nie dekorowałem pokoju, ale zamierzam to zmienić. Na razie mam:
- jasnoniebieskie ściany i zielony sufit (wygląda to lepiej niż brzmi )
- dosyć oryginalne meble z metalowymi okuciami

A zamierzam mieć:
- parę fotografii rozrzuconych na jednej ścianie w twórczym nieładzie (już oprawione, w weekend zawieszę)
...oraz chyba najfajniejszy motyw:
- winylowy zegar :) (już mam płytę starą od kolegi, jeszcze muszę kupić mechanizm i wskazówki, mam już upatrzony sklep z częściami, i będę montował; zrobię fotkę, jak skończę, a co :D)
 

bzyko

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie zapomnij żeby w twoim pokoju nie zabrakło świec, które będziesz mogła zapalić podczas romantycznej kolacji :)
 
E

Ejan87

Guest
ja bym mogła swój pokój przemeblowywać co chwilę, dziś nawet to uczyniłam, po raz kolejny w tym roku ;) a nachodzi mnie na to co raz częściej, bo chłopak robi remont mieszkania i mu pomagam, więc sporo różnych projektów naoglądałam się w internecie i teraz chcę je wcielać w życie, nie tylko u niego ;) i najbardziej urzekły mnie projekty N-design, maja bardzo ciekawe rozwiązania.
 
J

jadwinia

Guest
Tak, N-design am naprawdę ciekawe pomysły, podoba mi się coś takiego; www.facebook.com/photo.php?fbid=290818344290325&set=a.290818274290332.65370.101682149870613&type=3&theater jednak na swój pokój w tym roku mam inny pomysł (opisane w innym temacie) i to już się nie mieści, ale może chłopak da się przekonać do wprowadzenia takiej wariacji u siebie :icon_twisted:
 

chufo

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
No naprawdę dużo rzeczy teraz oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji robi też za dekorację. Ja np. mam głośniki JBL Spot i robią wrażenie nie tylko jakością dźwięku. Hahaha nieraz się mnie znajomi pytają co to jest, bo po pierwszym rzucie oka nie wiadomo :p
Tak wyglądają:
 

Attachments

  • jbl_spot.jpg
    jbl_spot.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 14

iwwa77

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
My kobiety chyba mamy to w naturze, żeby ciągle coś zmieniać w mieszkaniu i co najgorsze ciagle nam malo. Mój mąż czasem ma nie dość, ale co tam. Teraz jestem na etapie wymiany oświetlenia. Naoglądałam się u mojej znajomej jak można z nim poszaleć! Może macie jakieś ciekawe propozycje, na razie do kuchni i łazienki.
 

betti1

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiele świetnych pomysłów na efektownie pomalowany pokój znajdziecie w odcinkach "Weekendowego Malowania", bardzo kreatywne projekty, na których można się wzorować, malując pokój, mieszkanie. Okazuje się, że wcale nie trzeba mieć super umiejętności i zatrudniać artysty plastyka, nie trzeba też dużych pieniędzy żeby mieć pięknie i przede wszystkim niebanalnie pomalowane ściany. Moja córka zkochała się w kolorowych kołach-chyba czeka nas malowanie :p bez tytułu1.JPG
 

iwwa77

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Pomysły boskie. Mnie ostatnio natchneła koleżanka bo zrobiła remont mieszkania i zmieniła oświetlenie. Ja tez tak chce. Zacznę od łazienki bo swieżo po remoncie. Może podświetlić wanne i lustro? Macie może jakieś ciekawe propozycje i pomysly?
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Wannę i lustro można podświetlić taśmami ledowymi. Widziałam u znajomych i muszę przyznać, ze takie oświetlenie jest imponujące. Sama się zastanawiam czy nie zamontować takich w kuchni pod szafkami, ale nie wiem czy nie będzie za ciemno.
 
Do góry