Dekoder telewizji n

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
Od niedawna mam dekoder (na stronie www n nazywają go turbodekoder :lol: ) z możliwością nagrywania programów i wbudowanym dyskiem 500 GB. I nie wiem czy to co nagram na to 500 GB mogę zgrać jakoś na kompa? Podłączyłem do niego zewnętrzny dysk ale nie zalazłem żadnej opcji, która mogłaby do tego służyć. Laptopa na razie nie mogę podłączyć, bo nie mam odpowiedniego kabla. A jak się nie da, to nie będę go załatwiał. Więc pytam - da się?
 
A

Alek06

Guest
Od niedawna mam dekoder (na stronie www n nazywają go turbodekoder :lol: ) z możliwością nagrywania programów i wbudowanym dyskiem 500 GB. I nie wiem czy to co nagram na to 500 GB mogę zgrać jakoś na kompa? Podłączyłem do niego zewnętrzny dysk ale nie zalazłem żadnej opcji, która mogłaby do tego służyć. Laptopa na razie nie mogę podłączyć, bo nie mam odpowiedniego kabla. A jak się nie da, to nie będę go załatwiał. Więc pytam - da się?

Wiesz co ... w takiej sytuacji czasami najlepiej jest po prostu zadzwonic na infolinie N i podpytac o szczegoły...
To czasami jest najlepsze wyjscie z sytuacji.
 

Misholec

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
114
Punkty reakcji
3
Nie ma takiej możliwości. Przynajmniej, jak się tym interesowałem niecały rok temu, to nikt tego jeszcze nie wykombinował. Zresztą szkoda zachodu. Na TV jest o wiele lepsza jakość.
 

Keehl

positive thinking sucks
Dołączył
4 Grudzień 2009
Posty
982
Punkty reakcji
35
Miasto
Śląsk Cieszyński
No niby tak, ale czuję jakiś taki niedosyt, że nie mogę tego mieć na swoim dysku ;) Jakoś przywyknę, dzięki za odpowiedzi.
 
A

Alek06

Guest
Nie ma takiej możliwości. Przynajmniej, jak się tym interesowałem niecały rok temu, to nikt tego jeszcze nie wykombinował. Zresztą szkoda zachodu. Na TV jest o wiele lepsza jakość.


A ja mam pytanie ,jak sie sprawdza u Was turbodekoder N ?
Widac róznice ?
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Troszeczkę się wahałem zanim go wziąłem, bo jakoś te dodatkowe opcje mnie nie porywały, ale nie żałuję. Działa bez zarzutu, a czemu pytasz? Większy dysk to jednak większy dysk. Odpowiadając na jakieś pytanie. Nie da się zapisywać na własny dysk, ale chyba w tych starszych można podpiąć dysk zewnętrzny nie? Pozdrawiam, Michał
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
a próbowaliście połączyć to z DP1 ? multimedialnym odtwarzaczem sieciowym od LG ?
 
Do góry