Degradacja?!

Status
Zamknięty.

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
O co tu chodzi? :/

Wracam po wakacjach i już nie jestem moderatorem :/
Zaraz chyba się wkurze i to bardzo!!!

Czy moderator nie może mieć wakacji?! :/

Dzięki Angel :eek:k: :/
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Były zmiany na forum i musisz napisac do angela.On prosił wszystkich co sa moderatorami,zeby napsiali.
Napisz do niego,a wszytsko sie wyjasni.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam!

Ja równiez byłam na wakacjach i po powrocie dopiero zostałam tzw. modem... Jednak chciałabym tutaj zauwazyć FAKT iż ja poinformowałam Angela i innych moderatórów o moim WYJEŹDZIE!!!!!!! Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawe ale był taki moment ze na forum był TYLKO jeden obecny moderator!!! A reszta??????? NIkt nikogo nie wyrzucił!!! - chociaz ja bym wszystkich nieodpowiedzialnych modów wywaliła bo na co mi ktoś "do pilnowania" jesli go NIE MA i nie wiadomo kiedy i CZY wróci??? Kto miał wiedziec o tym ze TY wyjechałes a nie poprostu znudziłes sie Forumowiskiem??? Jednak musze przyznac ze ANGEL zadnego moda nie pozbawił swojej funkcji nawet jesli nastąpiło "tajemnicze zniknięcie".... Mamy nowe forum, nowe funkcje, nowe możliwości :) to i NOWI moderatorzy !! Skoro już napisałes taki temat... to MI osobiście pokazałeś swoją postawe :/ i bardzo sie na Tobie zawiodłam... Jak mozna w taki sposób domagać się RANGI??? Powenie się nawet nad tym nie zastanowiłes i całkiem spontanicznie załozyłes ten temat......... Takie sprawy załatwia sie osobiscie z Adminem!!! JAko moderator powinienes to wiedziec......
Dobrze ze ja nie jestem Adminem bo dla mnie... to byłbyś już tylko EXmodem...

Pozdrawiam

PS: licze ze nastepne posty (o ile zdecydujesz sie dalej tutaj z nami "przebywać") będą bardziej przemyślane...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
i już nie odpiszesz??? Trzeba na Ciebie czekać, tak??? A nie uwazasz ze moderator powinien być jak najczesciej OBECNY na forum???? :/
ehhhhh Wiem zę duzo pomogłes ale mógłbyś chociaz pokazać ze Ci zależy...... :(

Pozdrawiam
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Po pierwsze nikt nie ustalił zasady o informowaniu angela.
Po drugie skoro angel zmienił forum to mógł albo poinformować, e trzeba się ponownie zgłosić albo przepisać starą listę moderatorów.
Po trzecie o jaką postawę Ci chodzi?
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ile Cie na Forumowisku nie było??? Tak szczerze... Chyba jestes odpowiedzialnym człowiekiem i SAM powinienes się ZORIENTOWAĆ ze jako moderator jestes potrzebny - a jesli nie mozesz wchodzic na Forum to chociaz napisz dlaczego i ILE Cię nie bedzie!! Przez takie "ciche wakacje" trzeba bylo dać INNYM forumowiczom mody... A pomyslałes ze NIE KAŻDY był odpowiednim moderatorem i Angel nie chciał przepiswać listy NIEAKTYWNYCH modów?? Ty tez nic nie pisałes.. nawet nie wchodziłes na forum ----> wspomniałes w chociaz jednym poscie ze wyjezdzasz???
CO do zasad - a czy ktos dał jakąs zasade zebyś ubiewrał się rano w czyste rzeczy?? Czy ktoś dał zasade ze musisz miec markowe ciuchy?? Czy zasadą jest zebyś dbał o czystosc w domu?? Czy to wszystko ma jakąś OGÓLNĄ WAŻNA ZASADE W JAKIMŚ REGULAMINIE ŻYCIA??? ...
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
nika, Dorunia jeśli już mówimy o zasadach, to:

3. Podczas pisania należy pamiętać aby:
d) unikać zbaczania z głównego tematu wątku, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (sprawy prywatne należy załatwiać przez PW);


A co do Ciebie milusia32 to możemy zakończyć tą bezowocną wmianę zdań.
Skoro angel nie chce odpowiedzieć, to nie.
Prosić się nie będe :papa:
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
XADK napisał:
nika, Dorunia jeśli już mówimy o zasadach, to:

3. Podczas pisania należy pamiętać aby:
d) unikać zbaczania z głównego tematu wątku, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (sprawy prywatne należy załatwiać przez PW);


A co do Ciebie milusia32 to możemy zakończyć tą bezowocną wmianę zdań.
Skoro angel nie chce odpowiedzieć, to nie.
Prosić się nie będe :papa:
[snapback]70961[/snapback]​

no bez przesady :/ Masz moje GG nawet - mogłeś dać znać :(

Nie rób cierpisty please...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
XADK napisał:
A co do Ciebie milusia32 to możemy zakończyć tą bezowocną wmianę zdań.
Skoro angel nie chce odpowiedzieć, to nie.
Prosić się nie będe :papa:
[snapback]70961[/snapback]​

Gadasz ze to co pisałam a ty mi łaskawie odp było bezowocne?? mylisz sie kochany... Przynajmnajmniej wiem co z ciebie za ziółko... :phi: Jednak JUŻ MI SIE NIECHCE odpisywać na Twoje "bezowocne" wypowiedzi wiec... bey :papa:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
OK, uznajmy że sprawy nie było.
Ja już swoje napisałem i sądzę, że już nie ma co się nad tym dłużej rozwodzić.

Proszę osobę, która posiada odpowiednie uprawnienia o zamknięcie tego tematu

Z góry dziękuję ;)
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
No cóż - wystarczyło tylko dać znać - bo przy zmianie skryptu na IPB straciłem liste moderatorów :(

Pozdrawiam i zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry