Dedykacja na zdjęcie.

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmmm. Mam mały problem, a bardziej dylemat.
Obiecałam pewnemu baaaardzo miłemu, sympatycznemu chłopakowi (same ochy i achy ^^) swoją fotkę. Nic w tym dziwnego, prawda? Problem pojawia się tutaj, że chciałam napisać na odwrocie jakąś specjalną dedykację... A nie mam pomysłu co napisać. Myślałam o jakimś pozytywnym i dającym do myślenia cytacie, ale szukam i szukam i nie mogę nic ciekawego znaleźć. : ) Może mógłby mi ktoś pomóc? Nie musi być koneicznie cytat. Jeśli macie jakieś pomysły, to piszcie śmiało ; )


PS. Dobry dział, prawda? ^^
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Milka, już tam szukałam.. ; P
Kapciuszek, może.. ? ; )
 

BarteQQQ

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Ja ci proponuję takie cuś :D
Kod:
Au revoir mes amis !

Tłumaczenie:
Kod:
To specjalnie tylko dla ciebie.

I myślę , że w wersji francuskiej wygląda ładnie ;)

Pozdrawiam,
BarteQ.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Ooo, ciekawie. I podpisać: Natalia. : )
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie noo.. Tu francuski, tam łacina, to za dużo ; D

Gdy kiedyś w nocy o późnej godzinie, będziesz przeglądać zdjęcia swe. Niech Twa ręka go nie ominie, a usta szepną "Pamiętam Cię".
Może coś takiego..? Ale bardziej jestem przekonana do tego z francuskiego ^^
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Problem tylko czy zrozumie ten napis ;p a jesli zrozumie to czy zapamięta co on oznacza. Jeśli napiszesz nawet na dole polskie tłumaczenie to już nie będzie to samo... dlatego ja zdecydowałabym się chyba na coś wymyślonego przez siebie albo na to co sama znalazłas.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nie chcę pisać tłumaczenia. Jeśli się wysili z przetłumaczeniem, to myślę, że zapadnie w pamięci.
Albo jest opcja, że uczy się francuskiego, bo u nas w szkole dodatkowo jest do wyboru.
I nie wspominałam, że jest starszy, więc kto wie..?
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A mi się nie podoba. Nie przepadam za takimi gotowymi wierszykami :p
Ten tekst po francusku jest juz lepszy...
Możesz zawsze wymyślic coś od siebie. Ja bym np. napisała ten tekst (fr.) i pod spodem cos w stylu : abyś pamiętał\ abyś nie zapomniał ...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Właśnie te wierszyki takie trochę oklepane. A chciałabym, zeby poczuł się jak ktoś wyjątkowy : )
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
A ja bym się właśnie skłaniała do tego francuskiego napisu. Łacina to już przesada ;p
Jeśli chodzi o tłumaczenie, to zawsze może się jej spytać, co znaczy, żaden problem (;
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Póki co, to faktycznie najbardziej patrzę pod kątem tego francuskiego naspisu : )))
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Ja zapewne bym dal jakis fajny fragment z piosenki, ktora mi sie kojarzy z dana osoba
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Hmm.. Jeszcze się nie kojarzy ; P Na to za wcześnie : )
 

plask

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie chcę pisać tłumaczenia. Jeśli się wysili z przetłumaczeniem, to myślę, że zapadnie w pamięci. Albo jest opcja, że uczy się francuskiego, bo u nas w szkole dodatkowo jest do wyboru.

:D Na pewno zapadnie w pamięci.
Jasne, napisz mu tą francuską dedykację. Tylko wcześniej użyj mózgu albo słownika i zorientuj się co ona naprawdę znaczy. Boże, czy gimnazjum naprawdę tak ludzio wyprało mózg, że aż nie są w stanie zrozumieć prostego żartu ??? Dodam, że nigdy się nie uczyłem francuskiego, ale znaczenie tego zdania jest dla mnie O C Z Y W I S T E!

(doceń to, że specjalnie się zarejestrowałem aby Ci to wytłumaczyć i ochronić Twoje biedne serduszko przed wpadką)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Plask, no dzięki. ^^
A BarteQ kiedyś zginie śmiercią tragiczną! ;D
 
Do góry