decyzja by zrobić ten pierwszy raz

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
sprawa jest taka, jestem z dziewczyną już dobre 7 miesięcy, pisujemy do siebie że jedno drugiego pragnie, pragnie by do tego doszło, jakis tam fascynacje, fantazje erotyczne, nie ma oporów by napisać że jej mokro tam na dole itd ale od słów pisanych do czynów u nas chyba daleka droga, mam ochotę doszło do tego pierwszego stosunku między nami ale nie wiem jakoś ja akurat nawet gdy już jest napięta sytuacja nic tylko przechodzić do czynów czyli zacząć ją rozbierać mam moralny opór, bo nie chce się chyba sparzyć czy coś w tym rodzaju, wielokrotnie dotykałem jej krocza przez spodnie, raz nawet doszło do tzw palcówki, ale to tylko dlatego że usłyszałem jej mysli, dosłownie po prostu na głos powiedziała cicho "zrób to" i ściągnęłam spodnie, pokierowała moją rękę tam i tyle,
i tu jakiś tam ogólnie pytanie, czy kurde czekać na jej konkretny ruch, znak, no właśnie jak juz to jaki mniej więcej znak że przejść do konkretów...
chce po prostu z nią to zrobić a się boję,
dodam że dla obojga z nas byłby to pierwszy raz,
ja mam 20lat ona prawie 18
 
A

Aulelia

Guest
Z tego co piszesz zarówno Ty, jak i ona tego chcecie, więc dyskusji nie ma- tylko pamiętajcie o zabezpieczeniu.
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
ja tego chce, a ona... pewnie też, no ale wiecie właśnie problem czy to nie jest tak że czasem tylko od tak dla budowania atmosfery taki rzeczy się mówi, pisze
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
nie chce być obcesowy albo coś w tym stylu aleee... to ty jesteś męszczyzną i to do Ciebie należy ten znaczący krok... śmiało jeżeli Twoja kobieta tego nie bedzie chciała to powie Ci o tym...( potem z tego powodu zacznie się peszyć albo coś w tym stylu wtedy Ty musisz jej powiedzieć słowa które będą świadczyły o tym że zależy Ci na niej i że macie na to czas... takie coś w rodzaju pocieszenia) i jak wam seks nie pyknie... to po prostu nie nakręcajcie sie tak na niego;) wyczekajcie TEN moment i działajcie na spontana... bądź delikatny i pamiętaj o garniturku dla wacława:p
pozdrawiam:)
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
ja tego chce, a ona... pewnie też, no ale wiecie właśnie problem czy to nie jest tak że czasem tylko od tak dla budowania atmosfery taki rzeczy się mówi, pisze
Palcówkę też jej robiłeś dla budowania atmosfery?
Dziewczyna nie powie Tobie "chciałabym się z Tobą kochać" - ona da Tobie znaki, które Ty musisz zrozumieć. W tym wypadku odpowiedź jest tylko jedna.

Nie nastawiaj się, że pierwszy raz się uda - zbuduj atmosferę. Z każdym razem będzie coraz lepiej.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
nieziemsko roz.pier.da.la.ją.cy temat :D porady innych użytkowników też są bardzo pouczające :p

...lepiej pójdę pograć w piłkę bo jeszcze 1-2 takie tematy i spadnę z krzysła :]
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak ma ochote przeżyć swój pierwszy raz właśnie z Tobą to nic nie szkodzi na przeszkodzie pomiędzy Wami , żeby do niego doszło . Jeśli jej o to nie zapytałeś to możesz otwarcie sie jej podpytać w jaki sposób chciałaby go spędzić , żeby mogła zapamiętać go na bardzo długo.
 
A

Aulelia

Guest
Z tego co on pisze, to ja wnioskuje, że jest jakiś zboczony, to nie jest kącik erotycznych historyjek, działy Ci się pomyliły.


Chęć współżycia z partnerem jest zboczeniem?
Yeloo, znasz podstawową zasadę: mniej myśl, więcej działaj.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
podejście autora jest tak bojaźliwe, że stawiam krowę, 3 kury i 2 prosiaki, że gdy przyjdzie do czynów to nasz delikwent dojdzie zanim jeszcze wejdźie. kto da więcej? :D
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
podejście autora jest tak bojaźliwe, że stawiam krowę, 3 kury i 2 prosiaki, że gdy przyjdzie do czynów to nasz delikwent dojdzie zanim jeszcze wejdźie. kto da więcej? :D

Przebijam, dorzucam czapkę śliwek i worek ziemniaków :]
 

lesslis

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
406
Punkty reakcji
20
Miasto
tam gdzie nie sięga wzrok...
Ojoj.. no wyśmiewacie się jakbyście sie wszyscy urodzili już po pierwszym razie :D a to naprawdę ważny moment, czyzbyście juz zapomnieli? a chłopak no.. zwyczajnie, pisze wprost jak jest i sam do końca nie wie co powinien zrobić choc rzeczywiscie wyatarczyłoby troche pomyślec a nie tracić rozum.
P@bloo33 powiedział wszystko co najważniejsze na ten temat.
 

erape

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
sprawa jest taka, jestem z dziewczyną już dobre 7 miesięcy, pisujemy do siebie że jedno drugiego pragnie, pragnie by do tego doszło, jakis tam fascynacje, fantazje erotyczne, nie ma oporów by napisać że jej mokro tam na dole itd ale od słów pisanych do czynów u nas chyba daleka droga, mam ochotę doszło do tego pierwszego stosunku między nami ale nie wiem jakoś ja akurat nawet gdy już jest napięta sytuacja nic tylko przechodzić do czynów czyli zacząć ją rozbierać mam moralny opór, bo nie chce się chyba sparzyć czy coś w tym rodzaju, wielokrotnie dotykałem jej krocza przez spodnie, raz nawet doszło do tzw palcówki, ale to tylko dlatego że usłyszałem jej mysli, dosłownie po prostu na głos powiedziała cicho "zrób to" i ściągnęłam spodnie, pokierowała moją rękę tam i tyle,
i tu jakiś tam ogólnie pytanie, czy kurde czekać na jej konkretny ruch, znak, no właśnie jak juz to jaki mniej więcej znak że przejść do konkretów...
chce po prostu z nią to zrobić a się boję,
dodam że dla obojga z nas byłby to pierwszy raz,
ja mam 20lat ona prawie 18
To może tak : ja zrobię to za Ciebie ,a potem się zobaczy ;D

Serio to bierz się za stukanko ,pukanko ,bzykanko czy jak tam to nazwiesz :)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Ojoj.. no wyśmiewacie się jakbyście sie wszyscy urodzili już po pierwszym razie :D a to naprawdę ważny moment, czyzbyście juz zapomnieli? a chłopak no.. zwyczajnie, pisze wprost jak jest i sam do końca nie wie co powinien zrobić choc rzeczywiscie wyatarczyłoby troche pomyślec a nie tracić rozum.
P@bloo33 powiedział wszystko co najważniejsze na ten temat.

kochana, oni wszyscy mieli już ten swój pierwszy raz i doskonale wiedzieli jak to dla nich skończyło się :D
gdy przyjdzie do czynów to nasz delikwent dojdzie zanim jeszcze wejdźie.
nic dodać nic ująć :D


P.S. Autorze: a może nadzwyczajnie w świecie delikatnie porozmawiać z partnerką?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
P.S. Autorze: a może nadzwyczajnie w świecie delikatnie porozmawiać z partnerką?

alez oni przciez rozmawiaja, ona wie czego chce i on wie czego chce, problem jest taki iz ON nic w tym kierunku nie robi ;)

facet, to Ty jestes mezczyzna! ona ci nie daje sygnalow w wrecz mowi czego chce a Ty co ?

to nawet ja wiem ze normalna kobieta to raczej nie potrafkuje Ciebie za dildo i sama nie odawli calej roboty... bierz sie do roboty a nie marudz na jakims forum :mruga:

na tym swiecie sa jeszcze wieksze meskie c.... niz ja :mruga:
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
:D

poczytaj o jakiejś dobrej grze wstępnej , zrób klimat i działaj. :D
i tak jak pisali- zadbaj o jakieś zabezpieczenie, bo nie wystarczy , uwierz, że po wszystkim ona się dokładnie umyje :D
 
Do góry