Debbie Schlussel twierdzi, że Polacy mordowali miliony żydów

panmarketoid

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2011
Posty
71
Punkty reakcji
1
Witam

Słyszeliście o ostatniej akcji w wykonaniu Debbie Schlussel na swoim blogu http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/
Stwierdziła, że to Polacy sa odpowiedzialni za Holocaust.
Tutaj artykuł na wp.pl http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Debbie-Schlussel-Polacy-wymordowali-miliony-Zydow,wid,14549220,wiadomosc.html?ticaid=1e964
A tutaj odwet Polaków za wpis https://www.facebook.com/debbiesfanpage?ref=ts

Co o tym myslicie?

pozdrawiam
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
Może pisze to bo chce zdobyć poparcie faszystów. Ale jeśli pisze to bo uważa że to prawda to znaczy że dzisiaj Polska też jest dla niektórych utrapieniem na mapie świata.
 
S

serwor

Guest
A niech sobie pisze.
To tylko amerykanska glupia Zydowka.
Za pare , moze kilkanascie lat arabowie zrobia im w Izraelu prawdziwy holokaust.
Zydki to masochiosci, sami sobie zrobili getto z panstwa, sami sie ogrodzili murem i nawet nie beda mieli jak uciekac.

My bedziemy wtedy siedziec przed telewizorami i z daleka ogladac jak arabusy beda konczyc dzielo Hitlera.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
A niech sobie pisze.
To tylko amerykanska glupia Zydowka.
Za pare , moze kilkanascie lat arabowie zrobia im w Izraelu prawdziwy holokaust.
Zydki to masochiosci, sami sobie zrobili getto z panstwa, sami sie ogrodzili murem i nawet nie beda mieli jak uciekac.

My bedziemy wtedy siedziec przed telewizorami i z daleka ogladac jak arabusy beda konczyc dzielo Hitlera.

Ciekawe czemu wiarę rzydąską bierzymy pod uwagę a raczej wierzymy w nią nazywająć N.T
 

Norad

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
1 243
Punkty reakcji
29
Co o tym myslicie?
Niemcy czy Rosja mają pewien dylemat związany z hańbiącą przeszłością jak to kraje aspirujące do roli hegemona, będąc na nie prywatnym wszakże wyjeździe do niemiec w Berlińskiej kolejce zakazano mi rozmawiać po polsku o historii bo mogło to by kogoś urazić, ta historia ciągnie się za nimi jak smród za bydlęciem i zależy im na tym by ja zrzucić a że jesteśmy jak znalazł to już nasz problem.

Polska też jest dla niektórych utrapieniem na mapie świata.
Oczywiście zawsze tak było dlatego znikła z map, Polska nie jest nikomu prócz polakom potrzebna a ludzie czy terytorium się mogą przydać każdemu kto na tyle silny by je sobie wziąć
 

mathrules

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Nie bardzo wiem co o tym myśleć, z jednej strony nie wydaje mi się możliwe, żeby dziennikarka pisząca do takich pism jak New York Post czy Washington Times była aż taką ignorantką, by myśleć, że Polacy przyczynili się do Holocaustu... (choć rzeczywiście ostatnio z tą pamięcią i wiedzą historyczną u Żydów bywa różnie). Z drugiej jednak strony, czy gdyby znała prawdę to mogłaby być aż tak zdesperowana, żeby tak kłamać? Jeśli tak, to pewnie zależy jej tylko na rozgłosie, ale proszę Was, taki sposób na sławę to chyba lekka przesada...
No, oczywiście jest jeszcze jedno wytłumaczenie. Być może ona jest po prostu chora psychicznie.
 

messi1996

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
803
Punkty reakcji
1
W tym artykule na portalu wp pisało że ta pani próbowała sił w polityce więc może to jest próba zdobycia poparcia.
 
S

serwor

Guest
Cos o tej pani i jej rodzinie.

Adrian Słowin Grzegorzewski
‎"Problem z panią Schlussel jest inny, wg danych zawartych w archiwum Gestapo w Warszawie, jej rodziny nie zabili Niemcy ani Polacy. Aaron Schussel był członkiem organizacji ŻaGieW - Żydowska Gwardia Wolności i został zastrzelony przez Oficera Polskiego podziemia pochodzenia żydowskigo z ŻOB - żydowska organizacja bojowa, która była częścią AK. Kiedyś szperałem w informacjach kto był kolaborantem ŻaGWi , sporo tego było. Ale właśnie to nazwisko mi się obiło o uszy ponieważ niewielu mogło "po pracy" posiadać prywatnie pistolet w nagrodę za skuteczne działanie w terenie. Po prostu zabili konfidenta, ale Debbie Schlussel jest innego zdania, dla niej kolaboracja z Niemcami to coś naturalnego i oczywistego."

A tutaj jej zdjecia , jedno bez retuszu.

http://www.facebook.com/slowin44#!/photo.php?fbid=399656016751096&set=a.399503530099678.105314.399459826770715&type=1&theater
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie wiem po co tyle uwagi poświęcacie jakiejś wariatce. Jej miejsce jest oddziale zamkniętym bez klamek. Nagadała głupot a wy to to komentujecie, dając jej dodatkową popularność. Jak idziecie chodnikiem i tam jest kupa psa to chyba ją omijacie. Potraktujmy tą panią tak jak kupę psa (może suki), omińmy bez słowa
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Co o tym myslicie?

Ja tam myślę, że to zwykła prowokacja, na którą Polacy z resztą zareagowali lepiej niż mógł to sobie ktokolwiek zaplanować. Znaczna część reakcji jest zwyczajnie wulgarna, a wręcz czasami oficjalnie ujawnia się w nich "antyjudaizm".

Jak przejrzałem komentarze pod tym jej wpisem to szczerze mówiąc zrobiło mi się wręcz wstyd.
Niektórzy sami dają jej oręż do ręki.
 
R

RobSon_85

Guest
Prawda czy nie prawda? A kogo to obchodzi? Tak jak węgiel, Żyd jest właśnie po to by go palić!!! Podobnie byłą z Francuzami, którzy u siebie pomagali bo musieli w ich wychwytywaniu, więc ja nie widzę tu specjalnej kontrowersji. Myślę, że Polacy nie znają aż tak dobrze jeszcze swojej historii podczas wojny, albo nie chcą znać i nie można tego faktu wykluczać, że tak było. Z resztą kto by chciał tak na prawdę zginąć za żyda, więc Polacy musieli współpracować dla wspólnego dobra. Ale mam nadzieję, że robili to także z własnej woli :sleep:
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja tam myślę, że to zwykła prowokacja, na którą Polacy z resztą zareagowali lepiej niż mógł to sobie ktokolwiek zaplanować. Znaczna część reakcji jest zwyczajnie wulgarna, a wręcz czasami oficjalnie ujawnia się w nich "antyjudaizm".

Jak przejrzałem komentarze pod tym jej wpisem to szczerze mówiąc zrobiło mi się wręcz wstyd.
Niektórzy sami dają jej oręż do ręki.
No bo o to chodziło. Ktos robi interes na tym, żeby ludzie myśleli, że w Polsce panuje antysemityzm i kiedy zrobiło się głośno o wpadce Obamy i paru ludzi na świecie dowiedziało się, że to nie Polacy zbudowali Oświęcim, to dla równowagi trzeba było uruchomić taką osobe. Cóż, ciekawe czy miałaby prawo łgać, na temat swojego narodu. Wsadzili by ją od razu za kraty. Przy okazji wzbudza antysemityzm. Kto rozumie, że antysemityzm w Polsce ma charakter wtórny. Wystarczy na świecie pokazać napis na murach i wystarczy.


Du użytkownika powyżej, Pisałeś kiedyś, że jacyś poczciwi ludzie co się na Tobie poznali, przefasowali już ci kiedyś gębę, Szkoda ich daremnego trudu widać. Jak ktoś jest nikim, nikim pozostanie, bo mu z tym dobrze.
 
R

RobSon_85

Guest
Du użytkownika powyżej, Pisałeś kiedyś, że jacyś poczciwi ludzie co się na Tobie poznali, przefasowali już ci kiedyś gębę, Szkoda ich daremnego trudu widać. Jak ktoś jest nikim, nikim pozostanie, bo mu z tym dobrze.

O żadnym przefasowaniu gęby nie wspomniałem, więc nie koloryzuj i nie nazwał bym tych ludzi jak ty ludźmi poczciwymi, ale ja także mam swoje zdanie na temat żydów i nie ma to nic wspólnego z tolerancją o której kiedyś pisałem gdzieś indziej, bo żyd to żyd a człowiek to człowiek. Tak jak najbardziej jestem Antysemitą i jestem z tego dumny, ale nie jestem taki jak ci przez ciebie nazwani poczciwcami. Bez przesady.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Robson przypomina pewnego Jakuba W. który kreował się na wielkiego tolerancyjnego, nosa zadzierał, ba innych za nietolerancje krytykował, a jak przyszło co do czego to okazało się, że grozi mu 3 lata za naśmiewanie się z pewnego urzędenika za jego hinduskie pochodzenie. Jak Jakub W. pięknie umiał się śmiać z "Murzynka". Rasowy skinhead czy członek KKK by się zdziwił, albo nawet zawstyydził.
Jaki z tego wniosek. Nie ma wielkiego problemu z tolerancją czy jej brakiem, z rasizmem, czy multikulti, z filo i antysemityzmem. Nawiązyjąc już nie do tego Robsona, Jakuba W. o którym nawet kiedyś był temat na tym forum, czy dziennikarki jakiejśtam z ameryki. Problem jest o wiele prostszy: Chamstwo się szerzy, panie i panowie. Jak kogoś mamusia i tatuś nie wychowali na człowieka, to mu ideologia tolerancji, wpajana rano i wieczorem nie pomoże. Słoma butów jak tam siedzi to w końcu wyjdzie. Ale co do dziennikarki to sierotka, więc nie miał kto wychować.
 
R

RobSon_85

Guest
Robson przypomina pewnego Jakuba W. który kreował się na wielkiego tolerancyjnego, nosa zadzierał, ba innych za nietolerancje krytykował, a jak przyszło co do czego to okazało się, że grozi mu 3 lata za naśmiewanie się z pewnego urzędenika za jego hinduskie pochodzenie. Jak Jakub W. pięknie umiał się śmiać z "Murzynka". Rasowy skinhead czy członek KKK by się zdziwił, albo nawet zawstyydził.
Jaki z tego wniosek. Nie ma wielkiego problemu z tolerancją czy jej brakiem, z rasizmem, czy multikulti, z filo i antysemityzmem. Nawiązyjąc już nie do tego Robsona, Jakuba W. o którym nawet kiedyś był temat na tym forum, czy dziennikarki jakiejśtam z ameryki. Problem jest o wiele prostszy: Chamstwo się szerzy, panie i panowie. Jak kogoś mamusia i tatuś nie wychowali na człowieka, to mu ideologia tolerancji, wpajana rano i wieczorem nie pomoże. Słoma butów jak tam siedzi to w końcu wyjdzie. Ale co do dziennikarki to sierotka, więc nie miał kto wychować.

Zgodzę się chamstwo się szerzy i to bardzo :023: Ja zawsze będę stać w obronie kolorowych i mniejszości seksualnej, ale żyd??? Oj nie to wróg publiczny nr. 1 i jesteś w błędzie porównując mnie do jakiegoś tam Jakuba W. bo byś musiał bardzo wielu w ten sposób porównywać.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Robson - ostrzeżenie + urlop na przemyślenie swoich wypowiedzi. Nie żebym liczył, że to coś da.
 

Seu

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Oława/Wrocław
Jedyna nietolerancja, którą nie tylko można i należy okazywać, to ta dotycząca osób skrajnie nietolerancyjnych, obnoszących się ze swoimi, zwyczajnie głupimi poglądami.

Co do ww. Pani. Nie można zapomnieć o Polakach, którzy w czasie wojny nie tylko upokarzali, wydawali i mordowali Żydów, by przeżyć. Robili to także dla własnej, chorej przyjmności, w okrucieństwie przewyższając niejednego gestapo. Szmalcownicy lepsi nie byli. Oczywiście wypowiedź Pani Schlussel stoi w odległości od prawdy podobnej do odległości Robsona od tolerancji, ale niewielkie ziarnko prawdy w tym micie jest.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Co ma wspólnego pamiętanie o szmalcownikach z obarczaniem Polaków, narodu, ktory był największym obrońcom Żydów podczas holokaustu o tenże holokaust? Ziarenko prawdy? W ten sposób można opluć każdego jeszcze ze słowem tolerancja na ustach.
 
Do góry