Debata o małych piersiach

W

Weronika

Guest
Małe jest piękne!!!


Hej!! Co sądzicie o młaych piersiach?? Jakie wam się bardziej podobają: duże czy małe?? ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Moze niech sie nasi forumowi panowie wypowiedza, bo my kobietki chyba nie mamy na ten temat nic do gadki bo kazda z nas ma jakie ma i nic nie zmieni- no chyba ze sylikony!!!!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Osobiscie to wole srednie. Za duze mi sie nie podobaja bo po prostu nie i tak juz mam. jak ktos kiedys powiedzial nie za duze nie ze male takie w sam raz do rączki!
 
G

Guziol

Guest
A więc narazie widziałęm w całokształcie z podglądania :wstyd: i też nie :zawstydzony: :p . Uwarzam żę każdy biust jest ładny(jeżeli nie jest zaniedbany), prócz rozmiaru xxxl. Osobiście wole średnio małe piersi, takie jakie ma moje kochanie. Buźka dla Ciebie
 

zordon

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań ;)
Po prostu muszą byc w sam raz ;] Tak żeby się wszystko równowazyło ;] Z przodu i z tyłu... :D Co za duuzo to nie zdrowo...
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
Hmm... jeśli chodzi o biust to ja mam średni, a moze średnio-spory? Hmm.. 80C. jak myślicie? Mój facet jest zadowolony :) Ja bym wolała mniejszy :) A co do drugiej płci czyli chodzi mi o penisy to ja z kolei jestem zadowolona z tego co ma mój chłopak :hyhy: Uważam ze lepiej bym trafić nie mogła boi nie jest mały ale nie jest też olbrzymi :p Hehe A co wy panie o tym myslicie?
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Chyba te wypowiedz SSaMMoTTnIIa nadaje sie juz na kolejny temat forum :hyhy:
 
G

Guziol

Guest
No to SSaMMoTTnIIa powinnaś stworzyć taki nowy temacik co nie :>??
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
hehe, nie no temat jest :małe jest piękne" a nie tylko piersi moga byc małe ;) a więc wypowiadajcie się panowie i panie :D

[ Dodano: 8 Maj 05, 19:54 ]
Dobrze, za waszą namową tak się stanie :D
 
W

Weronika

Guest
SAMOTNIA, prawa autorskie zastrzeżone ;) Dzięki wszystkim za wypowiedzi i prosze o następne komentarze. BUZIAKI!!!!!!!!!!
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
jestem dumna z moich pełnych B, nie przeszkaczają za bardzo,gdy leżę na plaży na brzychu, ani gdy biegam (podejrzewam, że dziewczęta z większym biustem mają czasami z tym problemy),a i kształt mnie zadowala, bo nie zaczęły jeszce zwisać, dlatego latem często nie noszę stanika,a ne widać tego zbytnio :D
 
W

Weronika

Guest
Dzięki dziewczyny z a komentarze :cool: A wy chłopaki co?? Spicie?? :chytry:
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Pełne B to jest to:) chociaż C tez bardzo fajne! Lecz te najmniejsze też mają swój urok:) Większych od C nie preferuje :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
W koncu Weronika trzeba odespac te zarwane noce!!! :hyhy: :hyhy:
 
W

Weronika

Guest
Oj trzeba trzeba ;)

[ Dodano: 9 Maj 05, 16:32 ]
Ale jak już się wyśpicie to piszcie, oki?? :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja osobiscie sie juz wypowiedzialem ale dopowiem ze zgadzam sie z poprzednimi wypowiedziamy ze musi to po prostu wspolgrac i byc proporcjonalne! :hyhy: :D
 
W

Weronika

Guest
Dzięki za wyczerpującą wypowiedź ;)

[ Dodano: 9 Maj 05, 18:58 ]
Co jest ziomale??? Dlaczego się nie wypowiadacie?? Piszcie, czy według was "MAŁE JEST PIĘKNE", czy podobają wam się małe biusty!!!!! czekam na komentarze!!! :eek:czami:
 
G

Guziol

Guest
Moja kochana ma C i się z tego bardzo ciesze :D. Ładne piersi nie ma co :evil: , można zacząć patrzeć i nie chcieć przestawać.........
 
Z

Zając Poziomka

Guest
A dla mnie to muszą być takie w sam raz takie żeby do rączki chwycić.Ale tak i tak uwielbiam każde piersi : małe duże srednie poprostu wszystkie bo są poprostu kobiece i ja takich niemam :):):)
 
Do góry