Dawna milośc

Bialy009

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam. Mam problem i pytanie odnoszące się glownie do dziewczyn, otóż byłem ze swoją dziewczyną prawie 2 lata i pod koniec ubieglego roku ona nie miala dla mnie czasu (chodzi mi o wspolnie spędzony czas). Chiałem iść z nią na sylwestra i odmówila mi ponieważ nie miala czasu i wolała być z rodziną w domu. Poklóciłem się z nią i ja rzucilem. Nie odzywaliśmy się do marca i postanowilem do niej zadzwonić, a ona nie odebrala ani razu, a ostatnio bylem u niej 2 razy w domu i nikogo nie zastalem. Widzialem ją z rodzicami na mieście ale nie mialem odwagi do niej podejść bo napewno ona by mi kazala wypier***. Tęsknie za nią. Nie rozmawialem z nią już prawie rok.Jak mogę ją odzyskać Proszę was o radę, może ktośjuz z was byl w tej sytuacji i z niej wybrną. Proszę was dziewczyny o rade. Błagam pomóżcie!!
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Dlaczego chcesz ją odzyskać?Tęsknisz?,nie znalazłeś w miedzyczasie innej?Przecież ona się nie zmieniła ,po pewnym czasie może znowu zacząć cię denerwować.Zbliża się sylwester ,jeśli znowu nie będzie miała ochoty na imprezę -co zrobisz?Nie wiem jaki ona ma charakter i czy coś do ciebie czuje,ja dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzę.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Traciła zainteresowanie. Jeśli dziewczyna po pewnym czasie unika swojego chłopaka, ciągnie ją do rodziny, urywa z nim kontakt jest to znak, że raczej chciałaby ten związek zakończyć. Może nie chciała od razu mówić co ją gryzie i liczyła na to, że z czasem Wasz związek straci na sile i po prostu zaniknie. Jeśli tak było, a z Twojej wypowiedzi można to wywnioskować, nic nie poradzisz, chyba, że się zmienisz, czego odradzam. Jak to mówią "do tanga trzeba dwojga", niestety, w Twoim przypadku będzie to działanie tylko w jedną stronę.

Chociaż... może istnieć inna przyczyna takiego zachowania. Ale tu już będę zagadywała, ponieważ za mało udzieliłeś informacji. Mogła mieć jakiś problem w rodzinie i musiała poświęcić jej więcej czasu, nie chciała Ci tego mówić, Ty się narzucałeś i postanowiła to zakończyć. Również tutaj powrót do niej byłby mało realny. Jeśli ona nie chce, szanse są znikome.
 

Bialy009

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Sewanna ja nie szukalem inneji. Inne mnie nie kręcą. Kiedyś czekalem aż ona się odezwie albo zechce ode mnie odebrać telefon chociaz ale już chyba pozamiatane. Jak nie będzie chciala to nie wiem chyba sobie odpuszcze bo myśle i raczej mam podejrzenia ze sobie już jakiegoś kolesia znalazła. A jej charakter jest typowo slowianski to twarda dziewczyna. Chyba licze na cud:(
 

lightinside

Bywalec
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
352
Punkty reakcji
38
Wiek
33
Miasto
pod krą...
To nie licz na cud, licz na Ciebie co przez ten rok zrobiłeś? pewnie nic... a mogłeś? nie? tracisz swoje życie żyjąc czymś czego nie ma...

Nie układało się wam, nieważne czemu, zakończyłeś to ona Cię unika i tyle ten etap to przeszłośc miłe chwile i nie miłe i tyle nic więcej...

Jedyne co możesz zrobic to napisać list i wysłac do niej napisać tam wszystko co byś chciał powiedzieć i wysłać, nie czekać na odp pożegnać się jakby tym i już...

Są osoby które zakochują się raz w życiu nie wiem czy do nich należysz ale nawet eśli tak to możesz mieć zajefajne życie robić to co kochasz spełniać się zawodowo itd itp, milość to nie jedyna przyjemność
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Myślę,że nie ma szans.Zerwałeś z nią i jej to odpowiadało-w innym wypadku sama by zawalczyła o ten związek.
 

asiulek1622

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiem, że Ci ciężko, ale na jednej dziewczynie świat się nie kończy. Bo gdyby jej zależało to by z Tobą się skontaktowała, a tak to zmarnujesz aby czas za bieganiem za nią.
 

Bialy009

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Lightinside wiem wlaśnie moze do takich ludzi należe. Jedyną rzeczą jaka mi pomagała w tym aby o niej chociaż przez chwile zapomnieć jest moj motocykl ale to tylko krótkotrwałe, póżniej i tak wieczorami wspomnienia wracają i jak się tu spelniać zawodowo jak tylko to się liczy. Przez tą sytuacje się tylko stoczylem i chyba tak zostanie. Najgorsze jest to że wczoraj jadąc widzialem ją i zanim zawrócilem jej już nie bylo. To bylo nie potrzebne. Dziękuje wam wszystkim przynajmniej mialem komu o tym powiedzieć.
 

kwiateczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Szczeże pisząc ona chyba juz Cię nie chce. Jeśli by było inaczej łapała by okazję by sie z toba pogodzić.
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Nie ma ludzi którzy zakochuja sie tylko raz, moj byly tak twierdzil po czym okazało sie ze to byla sciema i mial juz nastepna laske a o tamtej rzekomej "milosci" nie pamietal nawet co mi nawymyslał. Ciężki przypadek był na szczescie mam go juz gdzies. Każdą osobe mozna zapomniec, znajdzie sie inna. Jak sam zerwales to po co chcesz niby wracac? Chyba tylko po to ze sie przywiązales i nie lubisz samotnosci bo raczej jej nie kochasz skoro zerwales.
 

Bialy009

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zerwałem bo mnie wkur**** no ile mozna naskakiwać na spotkanie, a teraz tej decyzji żaluje. Moglem jeszcze poczekać ale to i tak na marne by poszlo. Zrobilem błąd i nie da się go w żaden sposob odkręcić a teraz muszę jakoś o niej zapomnieć ale to nie będzie latwe o ile będzie w ogóle możliwe.
 

gusia1755

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Nie popełniles błędu jak na moje, mialam to samo z byłym też mnie olewał, ale to on zerwał ja nie umiałam bo go "kochałam", robiłam mu tylko pretensje dlatrego tez skonczyl to czego ja nie żałuję, bo później okazał się dzieciakiem. Choic na poczatklu to bardzo przeylam to mialam mysli samobojcze. Ale sa dwie osoby ktore mi p0ogmoly. Za jakis czas znow ona cie zacznie wkurzać. Nie warto wracac jak było źle.
 

Bialy009

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiesz dla mnie warto, to ja już wolę jak ona mnie denerwuje i jest niż jak jej nie ma. Zaplacilbym nawet grube pieniądze aby ona tylko zechciala wrocić ale niestety się tak nie da.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Roisz o niebieskich migdałach.
Może napisz nowelkę "Cierpienia młodego Bladego"?

"Daremne żale, próżny trud,
Bezsilne złorzeczenia -
uwiędłych mar już żaden cud
nie wróci do istnienia"
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Biały, ja uważam, że ty sobie ją po prostu wyidealizowałeś. Rozstaliście się w niefajnej atmosferze, potem ona odrzuciła twoją wyciągniętą rękę i nie możesz tego przeboleć. I nie dopatrywała bym się w tym wielkiej miłości.
Zdaj sobie sprawę, że jej to prawdopodobnie było na rękę, że to nei ona musiała to powiedzieć.

Nic nei musi pozostać tak jak jest, możesz wziąć się w garść i iść dalej. Nie ma na co czekać, młodość i życie masz tylko jedno....
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Dlaczego roisz, dlaczego się łudzisz, skoro wszystko jest jasne?
Nawet to nie jest prawda, że Ty ją rzuciłeś - to ona miała Cię dość.

Powiedz "pas"
 

Lolita.r

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Nie jest przypadkiem tak, że zawiodłeś się na innej dziewczynie i chcesz wrócić do poprzedniej, bo jednak nie była taka zła?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jeżeli już tak Cię rozpiera, to możesz napisać LIST z przeprosinami i prośbą o przebaczenie.
Gdyby i ona marzyła o "powtórce", to da Ci znać
 
Do góry