darmowy żel nivea

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
najlepsze jest to ze bylam tam na forum i czytalam ze niektore dziewczyny maja juz okolo po 1000 punktow, czy to normalne zeby miec tyle w ciagu 2 dni? co za ludzie, jacys nawiedzeni :]
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
niee..to jest chore. Ja jeszcze nie mam 200pkt. No tamci co maja tys..to pewnie z zaproszen tyle tych pkt im sie uzbieralo, bo np z pisania na forum jest okreslona ilosc pkt w jednym dniu, z pamietnika tez.. to napewno z zaproszen !
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja nawet 100 nie mam, nawet juz nie probuje z nimi konkurowac
Sandrusia ale wczesniej mozna bylo wiecej na forum pisac, od dzis jest ograniczona ilosc postow, wiec kto chcial to wczoraj nabil :]
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
Ajj..szkoda gadać. Tak się cieszyłam, że będzie jeszcze jeden etap, ale lipa.. jak tam są tacy maniacy, że dziękuję <_<
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no dokladnie a to cale forum smieszne jest, kazdy pisze zeby pisac, a jak mialam problem i napisalam, zeby mi ktos pomogl to mnie zignorowano!!! parodia
 

monika_wiktoria

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
Ci co maja ponad 1000 pkt. to chyba uzaleznieni jacys :p i calymi dniami siedza zapraszaja,pisza na forum itp. :D
ja nawet probowac nie bede ;) jestem bez szans :D i jakos nie widzi mi sie siedziec godzinami na tym portalu :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja tez sie od razu na niepowodzenie skazalam, zwlaszcza, ze ten portal nie podoba mi sie za bardzo :]
 

karinaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
128
Punkty reakcji
0
szkoda ze juz nie ma tych zelów!! ja chce :phi:

ale maja strasznie duzo uzytkowniczek na forum - ah ta chciwosc :D
 

monika_wiktoria

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Białystok
ciekawe co ma z tego ten portal. co z tego,ze beda setki niepotrzebnych postow na forum,jakies pamietniki,ktore ktos czyta bo musi, jedne drugie zapraszaja itd. mysla,ze zdobeda popularnosc? 90% tam zarejestrowanym zalezy tylko na tym,zeby cos wygrac :D
zeby chociaz zrobili jakis bardziej inteligentny konkurs.. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no wlasnie cos bardziej inteligentnego, a nie tylko postawione na ilosc :]
oj ja tych zaproszen mam chyba juz z 15 jeszcze zadnego nie przyjelam, sama wyslalam moze z 3 dla picu, zeby zobaczyc czy ktos w ogole cos zaakceptuje, hehe ale do tej pory nic, ciekawe czy Ci napalency akceptuja zaproszenia?

ja juz powiedzialam chlopakowi, ze ten zel chce na świeta :) no a on bedzie mial conajmiej pol problemu z glowy co mi kupic :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
No oni z tego mają masakrycznie dużą reklamę !!! Pomyślcie ile kosztuje taki spot reklamowy..no i jak porozdają te żele, to napewno ludzie będą je dalej kupować i polecać znajomym jak się im spodoba, a ich to i tak nie kosztuje tak dużo, bo oni są producentami.
 

marzena82

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
WWL
Rzeczywiście to jest chore dzis jak weszłam na swoje konto w nivea to miałam chyba z 500 zaproszeń rany , wariatki jakieś
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
no dokładnie, a najgorsze jest to, że tych osób w ogóle nie znam, te wszytskie nicki pierwszy raz na oczy widzę :mruga:
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
próbować zawsze można :D
Co mi szkodzi.. mam już 225 pkt :lol: wiem, że nie mam szans..no alee :)
 

Paula_23

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
...niebo... :P
zbierasz punkty m.inn. poprzez dodawanie przyjaciół, prowadzenie pamiętnik, posty i tematy na forum itd.
osoby z największą liczba punktów zostana nagrodzone ;)
ja mam 220p. :(
 
Do góry