Darmowy Kurs Angielskiego

Status
Zamknięty.

brzdac

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Czy znacie jakieś fajne metody, kursy do nauki angielskiego ?

Ostatnio korzystałem z darmowego kursu:
http://www.kurs.twojangielski.pl
Jestem z niego zadowolony, ale chciałbym jeszcze :)

Czy znacie jakieś podobne kursy ?

Pozdrawiam,
Tomek
 

DreamWalker

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
139
Punkty reakcji
1
a ja ci powiem ze jest
wystarczy poszukać -> google.pl nie gryzą

ale co do anglika łatwy jezyk i bardzo popularny tak wiec coś na pewno znajdziesz
 

Aggaga

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja ci powiem ze jest
wystarczy poszukać -> google.pl nie gryzą

ale co do anglika łatwy jezyk i bardzo popularny tak wiec coś na pewno znajdziesz

Właśnie, wystarczy poszukać :)

Zajrzyj tu: darmowy kurs języka angielskiego przez internet
To kurs e-mailowy, ponad TYSIĄC lekcji - codziennie dostajesz nową.
W każdej lekcji przykładowe zdania objaśniające słówka.
Można się także uczyć w wariancie angielski online, w tym na swoim telefonie komórkowym, czyli w sumie wszędzie.

Miłej nauki :)
 

audiofun

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
To i ja (dla zainteresowanych w tym temacie) podrzucę dwa obszerne fragmenty kursów języka angielskiego (konwersacje) - do pobrania zupełnie za darmo.
Wystarczy podać e-mail aby otrzymać link do pobrania plików mp3. Miłej nauki angielskiego ze słuchu...

PS. Link do strony gdzie można pobrać kursy: Angielski na MP3 (audiokursy za Darmo)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Mi się jednak wydaje, że jeśli naprawdę chcemy się nauczyć języka obcego (dobrze go sobie przyswoić) to jednak taka nauka w domu nie wystarczy. Nie ma to jak kontakt z nauczycielem, najlepiej native speakerem. Dlatego lepiej się wybrać na jakiś kurs językowy. Axon prowadzi fajne kursy - w małych grupach, więc nauka idzie łatwiej. Takie domowe kursy mogą być tylko dodatkiem do nauki w szkole czy na kursach, ale raczej nie jedynym źródłem zdobywania wiedzy.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja też bym się obawiała nauki angielskiego przez internet i jakieś programy. Tzn są one na pewno pomocne w nauce jako dodatkowe ćwiczenia, ale żeby się uczyć tylko na tym? Myślę, że to może generować u nas sytuację, kiedy to nauczymy się czegoś z błędem i nieświadomi tego będziemy ten błąd powielać, bo nie będzie nauczyciela, który zwróci nam na ten błąd uwagę. Wolę jednak szkoły językowe i bezpośredni kontakt z nauczycielem
 
B

benjamima

Guest
W całości zgadzam się z dwoma przedmówcami - nauka języka musi być kompletna, to jest dotyczyć pisania, czytania, słuchania i mówienia. A takie programy oferują tylko porządne szkoły. backspace wspomniał o szkole AXON - wygląda na interesującą, gdzieś w necie znalazłem informację że u niech w 1 semestr robi się 1 poziom, a to dwa razy szybciej niż gdzie indziej...
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja tez sie zgadzam z tym kursem jezykowym.Ale nie powinniśmy popełnic błedu i wybierac pierwszej lepszej szkoły.Ja długo,długo wybierałam,zanim zdecydowałam sie na speak'up.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A ja znam sposób na darmowy kurs angielskiego. Wystarczy go wygrać :) Ostatnio trafiłam na taki konkurs http://www.facebook.com/home.php?#!/AxonPL?v=app_4949752878 można w nim wygrać semestralny kurs angielskiego. Moim zdaniem warto spróbować, bo taka okazja rzadko się zdarza, żeby pochodzić sobie do takiej szkoły za darmo. Poza tym zasady są proste więc każdy ma szansę.
 

fajter55

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Żyrardów
Można zawalczyć... Mi by się przydał taki kurs. Teraz bez języka, to jak bez ręki. Sam staram się oglądać filmy bez napisów i tak trochę ćwiczę. Nie powiem, ale gry po angielsku też mnie nauczyły sporej ilości słówek ;)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Robię to samo! Znaczy się chodzi o filmy :) Ale pewnie dlatego, że gry to nie moja domena. Z koleżanką zapisałyśmy się do speak up i jest spoko. Sporo da się nauczyć, a że mam kilka ruchomych zajęć na studiach, to łatwiej to wszystko jakoś poukładać. A te konkursy, to i tak jedna osoba wygrywa i tyle było z darmowego kursu. Lepiej wybrać samemu szkołę.
 

smaj18

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam świetny Kurs języka angielskiego, zainteresowanych proszę o kontakt 8968735 badz na maila mores123@interia.eu
Jest to szybka i efektywna nauka angielskiego, dzięki nagraniom mp3, jest opracowana przez Kalifornijskiego Nejtiv speaker'a. Serdecznie Polecam, niedrogo.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Za darmo to rzadko kiedy coś jest dobrego.
No chyba, że wygrana w konkursie, ale przecież wtedy wygrywasz coś co normalnie zazwyczaj sporo kosztuje.

Z kursami jest jednak tak, że lepiej mieć osobę, która zweryfikuje stan wiedzy i postępy. A takiej osobie to trzeba zapłacić. Przecież nikt za darmo nie będzie pracował. Jeżeli masz podstawy języka to fajne są konwersacje online w Speak Upie.
 

mariuszabc

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Co do darmowych kursów to różnie z tym bywa , czasem trzeba się sporo naszukać by znaleźć jakiś dobry . Ja mogę polecić kurs angielskiego , który może nie jest darmowy ale na pewno skuteczny który oferuje Step by step Alina Osuch. Więcej informacji pod adresem www.angielskistepbystep.pl
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
darmowe kursy to raczej nie jest dobry pomysł. TZN. może i jest dobry dla portfela, ale dla umiejętności językowych to katastrofa. Wyjątkiem to posiadania zdolności językowych i jakieś podstawy. Wtedy może się udać. W innym wypadku taki speak up lub inna dobra szkoła językowa zawsze będą lepsze.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Kursy online to wydaje mi się spoko sprawa, pod warunkiem, że jest uzupełnieniem tradycyjnej formy nauki - opartej na rozmowie z lektorem itd. Jak szukacie jakiś info z angielskiego, to wejdźcie sobie na stronkę AXONa na Facebooku. Wrzucają sporo informacji - idiomów itd.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Też mi się tak wydaje, chociaż wybrałem inna szkole. W speak up też jest takie połączenie co mi bardzo odpowiada. Oni mają nawet bardziej rozbudowane te multimedia. Fajna sprawa, ale cóż samemu też trzeba się troszkę poduczyć . Pozdrawiam Michał
 
Status
Zamknięty.
Do góry