Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
jejku ile bym dała aby móc się z tobą wymienić na yen pierwszy link z twoimi zdobyczami... ale poprostu nie mam czym... a choć pewnie nie ma cienia nadzieji abyś powiedziała skąd to...;(
 

madzioszka

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biały_stok ;pp
Oo skąd masz te kosmetyki .?;-)Wymienie się ;-)
Dzięki wielkie,i tak moje zapasy nie poruwnuja sie do twoich...Przy okazji dzieki za podpowiedz z tym mailem.Mam takiego pozytywa:"oczywiście że tak, jest Pani bardzo miłą i sympatyczną osobą i będzie nam niezmiernie przyjemnie móc przesłać do Pani posiadane przez nas próbki i testery aktualnie w magazynie 65 sztuk pozdrawiam"Juz nie moge sie doczekac... :D
Hmm gratulacje! ;-**** też tak bym chciala ! ;-))
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Ufff :D

U mnie
Bardzo ładny metalowy Kubek - termos, balony i 5 roznych długopisów
Smycz i długopis
Pakiet informacyjny o miescie
Dwa czasopisma Claudia
Polar, dziecieca kosuzlka, koszulka Twarda sztuka dla nastolatki i dzieciecy plecaczek

To tyle :)
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
a ja od paru dni nie dostałam nic ;/ co prawda czekam na jedną przesyłkę, ale... jakoś nie mam chęci do wyszukiwania adresów ;/
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Przepraszam, ze w tym temacie, ale dostalam takie cos na @ i nie wiem czy to pozytyw, czy negatyw ;)

Witam serdecznie!
Proszę o podesłanie zdjęcia obracującego Pani kolekcję w obecnym
stanie.
pozdrowienia xxx


Oczywiscie wyslalam zdjecia mojej dotychczasowej kolekcjii gadzetow i probek i teraz czekam na odpowiedz od tej firmy :p
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
firma odzieżowa nie wysłałaby swoje produktu raczej są to raczej też gadżety reklamowe z logo firmy tylko że w fajniejszej formie niż długopis :Dfirma odzieżowa nie wysłałaby swoje produktu są to raczej też gadżety reklamowe z logo firmy tylko że w fajniejszej formie niż długopis :D
Jakby firmy odżowe jak reporter,cropp itp. To po co ja bym wydawała pięniądze jakby przysłali :p
Ale gadżety z tych firm też nie bardzo wysyłają.Chyba,że mniej znane ^^
Wiem,wiem odkryłam Ameryke :p
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
firma odzieżowa nie wysłałaby swoje produktu raczej są to raczej też gadżety reklamowe z logo firmy tylko że w fajniejszej formie niż długopis :D
Prawda :D
Np moj tata pracuje w firmie, gdzie jako gadżety ma: koszulki (różnego rodzaju), bluzy, bluzki, płaszcze, ubrania robocze, czapki (z daszkiem i takie zimowe), kurtki, polary, szaliki, rękawice... Długo by tak wymieniać :p Oprócz takich rzeczy ma też inne fajne gadżety. Np ostatnio dostał mp3, którą dostałam ja :p 1GB, radio, dyktafon. Za darmo :D Ma się te wtyki. :D
Tylko, że w firmie, której pracuje, pracownicy dodają gadżety do zamówień. No, ale np jakby ktoś napisał do niego z prośbą o gadżety, to myślę, że coś by wysłał... Oczywiście nie takie jak: zegarki, torby itd, ale np jakieś koszulki, czapki, kubki - czemu nie?
Tylko proszę, nie zasypujcie mnie teraz pytaniami na PW o firmę mojego taty. ;)
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
no ten bajer jest bardzo ważny. ja mam cienkiego maila więc dostaje mało, ale jakoś nie mogę wymyślić czegoś sprytniejszego ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry