Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

monissami

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
530
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Biskupiec
basiaaa myślisz że ty jedna wpadłaś na tak oryginalny pomysł aby wysłać maila do nich :lol:ej co jest tyle ludu a jeszcze więcej pasożytnictwa siedzi i nic się nie dzieje :D?
 

marchwina

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
61
Punkty reakcji
1
U mnie dzisiaj nudyn (smak capucino) ze delektynki i 4 probki z ziaji, dziwne bo w zeszlym tygodniu mi odpisali ze nie wysylaja probekbudyn nie nudyn, sorki
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Dzisiaj u mnie:
Próbki z teny jejciu teraz to dopiero pielucho majtki przysłali ^^ takie duże :p:p
Próbki z dax,koperta jakby była już otwierana...
A u was?^^
Dzisiaj nawet fajnie było w szkole.Tylko popródziłam sobie troche spodnie,gdy pisałam przy tablicy.Ale doprałam ^^
Dobrze,że religi nie mam w czratek,siostra czyta naszą prase.Dobrze,że nie było to Bravo,Twist...:p
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
Hej, ja tylko na chwilkę. U mnie dzisiaj tylko 1 koperta. Od firmy, którą sama wyszukałam. :) A w niej:
-podkladka pod myszkę
-3 dlugopisy
-i chyba naj xD Taka jakby walentynka (w serduszka) z czekoladką (serduszkiem) :D :D

Na @ tylko jedna odp... Nic dziwnego. Dawno nie pisałam żadnych maili. Za to ta jedna odp - pozytywna ;)
 

kasiak11l

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2007
Posty
283
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Nienacka
Hej, ja tylko na chwilkę. U mnie dzisiaj tylko 1 koperta. Od firmy, którą sama wyszukałam. :) A w niej:
-podkladka pod myszkę
-3 dlugopisy
-i chyba naj xD Taka jakby walentynka (w serduszka) z czekoladką (serduszkiem) :D :D

Na @ tylko jedna odp... Nic dziwnego. Dawno nie pisałam żadnych maili. Za to ta jedna odp - pozytywna ;)
Z czego Ci to przyszło?Pisz chętnie Ci podam adresy ^^
 

mkac

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
330
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ślesin
właśnie wysyłam maile..
ale nie po gadżety a po autografy. mam nadzieje ze chociaz kilka dojdzie
 

sucha_12

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
hej u mnie dziś ulotki z unity line i 2 mini katalogi z veneziaa co do gości logujcie się a nie tylko oglądacie oto fajna stronka www.e-konkursy.coma czy juz naprawde nikogo nie ma piszcie cos
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Jezus jezus i jezus. Katastrofaaaa.
Nie sadziłem że co po nie które osoby są tak naiwne. Ten adres co podałem to jest moj, a podałem Go tylko dlatego żeby sprawdzić jacy jestescie. Tzn jacy naiwni i czy wyslecie. Myslałem , że nikt nie wysle a tu prosze 6 osob i to chyba sami nowicjusze. Nie zwracacie po prostu uwagi na to gdzie wysyłacie maile. A te wasze tresci maile sa po prostu piorunujące ohydne. Jk mozna takie maile pisać co mają zaledwie kilka zdan? Teraz to ja wam sie nie dziwie czego nie dostajecie nic. Bo jak by mi ktos takiego maila wysła jak wy mi to z pewnoscią bym nie wysłał. Poszliscie na błaznotę i łatwizne. Odrazałbym wam pasje gadzetomanii. Nie ndajecie sie do tego. Problem polega na wszym mailu nie na umiejetnosci szukania adresów mailowy. Propnuje wam( tym co wysłali maial na podany adresy przeze mnie) abyscie napisali nowego, konkretnego, rzeczowego i przekonywujacego maila. Bo przez tresc maila uzyskacie sukces tak jak ja. Dobry mail to klucz do gadzetów.
Nie miejcie za złe do mnie, za to. Nie sadziłem po prostu że ktos wysle maila na podany adres mailowy.Inni po prostu odebrali to jako zart i słusznie zrobili.
Pozdrawiam.

Takiego posta pare dni temu na tym forum napisał niejaki Onn 21 - król gadżetomaniaków i prześmiewca. Zobaczcie ile byków ześ walnął w jednym poście - I gramatycznych i ortograficznych. Szuka u innych zapałek w oku,a u siebie nie widzi belki. Operowanie kilkoma gotowcami to żadna sztuka. Wyśmiewanie się z innych , spod innego nicku też nie ( to nie jest prztyczek ) ciekawe jaki stopień uzyskał na maturze z języka polskiego?
To forum , które miało stać się wymianą doświadczeń , stało się typowym polskim piekiełkiem. - ja dostałam 100 gadżetów, dziś u mnie kurier za kurierem - pisane tylko po to aby innym gul skakał. Albo te śmieszne biznesowe adresik by pisano pod nie i potem publikowanie ich publiczne , horror !!!! Czyżby to było forum siedmiolatków , czy hobbystów, mniej czy bardziej poważnych ?
I to by było na tyle ;-)
Pozdrawiam
Aha,
Poważnych zbieraczy materiałów o miastach polskich proszę o wiadomości prywatne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry