Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Domi13, prosisz o darmowe gadzety , to wysylaja na swoj koszt , jesli zdarzy sie, iz trzeba placic za przesylke, po prostu odmawiasz przyjecia, i nie placisz. Wsio jasneu mnie od dawien dawna nic, kurcze, mies temu dostalam pozytywa i nic....tak samo mies temu niby mialam miec katalog z oriflame.. i g..
 

poppy

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Domi, czasem pisza , ze np , jak chcesz probki , to masz wyslac koperte ze znaczkiem, czasem napisza ze jest oplata o uiszczenia, no ale piszesz w mailu, ze chcesz DARMOWE, to wysylaja na swoj koszt..
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
u mnie dziś gruba książka w ramach informatora od jednej ze szkół i jeden katalog, też informator, jeszcze do końca tygodnia oczekuję dwóch obiecanych paczek :]
 

Tola

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nieba .. :)
hej u mnie dzisiaj karta członkowska klubu mamby i:

-bardzo fajny odświeżacz do samochodu (ładny zapach)
-taką jak by ksiazeczke ,tylko ze zamiast kartek są folie ,aby włozyc np. dowód osobisty
-no i takie fajne cos choc nie wiem do czego słuzy ;) jest z metalu ,takie jak by pudełeczko tylko nic w nim nie ma ,wiec nie wiem jako co to moze słuzyc, moze mozna tam właczyc np. małe karteczki, albo nie wiem ,ale mniejsza o to ;) i tak jest fajne jak ktos chce to pisac na PRIV.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
hej u mnie dzisiaj karta członkowska klubu mamby i:

-bardzo fajny odświeżacz do samochodu (ładny zapach)
-taką jak by ksiazeczke ,tylko ze zamiast kartek są folie ,aby włozyc np. dowód osobisty
-no i takie fajne cos choc nie wiem do czego słuzy ;) jest z metalu ,takie jak by pudełeczko tylko nic w nim nie ma ,wiec nie wiem jako co to moze słuzyc, moze mozna tam właczyc np. małe karteczki, albo nie wiem ,ale mniejsza o to ;) i tak jest fajne jak ktos chce to pisac na PRIV.
a mi nie przysłali, a zapisałam się jeszcze w zeszłym roku
 

Tola

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nieba .. :)
a mi nie przysłali, a zapisałam się jeszcze w zeszłym roku


no ja troszke czekałam jakis miesiac napewno ;) ale doszedł i tak jest fajna karta członkowska z imieniem i nazwiskiem moim i pisze ze mam obnizki i rabaty do óznych sklepów z zabawkami ,jakis placów zabaw dla dzieci itp. ;) wiem tez ze wsyłaja fajne gadzety od czasu do czasu.
 

kolmaszka

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Opoczno
chyba do wszystkich dzis dojdą karty mamby bo ja też dostałam przed chwilką ale tylko to :( listek sie nie postarał :(
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
U mnie dziś:

tena pl
rachunek tp
i .. 2 super probeczki kremikow aroniowych :D [NIE OPDPISUJE NA PW ZAZPYTANIAMI]
ale pisac na gadu: 6513139 :*
 

Dorota1993

Zbanowany
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
398
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Polska
z delekty, jako ze jestem ich klientem :
-budyn
-ksiezeczka
-ulotki

i jeden negatyw

loosiu (sorki jak zle napisałam)

A gdzie mam sie zapisac do tej delektynki chciałam juz kiedys sie zapisac ale niewiedziałam gdzie....:(
 

Iwonciaaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
932
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnowskie Góry
Dzisiaj mamy tylko;d
Za:cenzura:isty katalog dodatków ślubnych (i tutaj się rzopływam i zapominam o szkole)
Katalog Dekoria
I 5 probeczek kosmetyków ;d
 

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
uwaga ci sie kontaktuja ze mna za posrednictwem gadu-gadu nie macie co pisac bo gg mi sie pospulo wiec sie nie obrazajcie bardzo za to przepraszam
a i mam pytanie co trzeba zrobic jak gg nieche dobrze chodzic ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry