Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

netik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
436
Punkty reakcji
0
Ja jestem za tym, żeby nawet na PW nie podawać adresów nowicjuszom, ani bywalcom. Tak od dwóch gwiazdek albo trzech może ... Bo jednak wszyscy nowicjusze mają do przejrzenia i do inspiracji całe 1178 stron, więc niech się może troszkę wysilą .... A nie tylko 'pewniaki' ... Wiem, rozumiem, że jest Wam trudno, ale naprawdę wszystkiego na tacy dostać nie można, a i prosić nie wypada ... No i wszyscy prosicie o linki do 'kubków, koszulek...' a najlepiej to może laptopa co?
Naprawdę szukanie adresów samemu jest dużo bardziej owocne i jednak przynosi lepsze efekty niż rzucanie się na każdy adres podawany na forum, który w ciągu doby jest już spalony ...
Róbcie jak uważacie, ale myślę, że czasem warto się zastanowić nad kolejnym 'dasz mi adres na ten super kubek? prosze prosze prosze' ... a postów mniej niż 10 ...

A co by spamu nie było to daję link do koszulki - mam nadzieję, że nie jest taki straszni oklepany :)
T-Shirt
hmmm.. jak by sie mieli wszyscy stosować to Twoich gwiazdkowych reguł to byś nic od nikogo nie dostała :)
 

dekerka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
:lol:
u mnie wczoraj:
-breloczek
-dlugopis
-smycz
-bon prix :sexy:
-yr
-i znowu probki od tajemniczej firmy...
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Hoop, dobra decyzja...Po co sobie zasmiecać skrzynkę spamem...ponad 90 emaili tygodniowo to ni np. 4 w miesiącu...;)
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Czy jeżeli zarejestruje na Pedigree. W dniu urodzin mojego psa przyślą mi jakąś paczkę??? Proszę pomóżcie!!! :lagodny:
 

Hoop_93

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Agnieszka Maria : a skąd wiesz ze nowicjusze nie mają np. adresów z pewniakami np. ja tam mam mam adresy do różnych firm od których mam pozytywy i czekam na paczki ;]

Gwiazdki mim zdaniem się nie liczą bo połowa [ u niektórych ] to czysty SPAM xD

---------------------------------

piotr[małpa]metalcomplex.pl


-> Małpa mi nie chodzi ;[
 

AgnieszkaMaria

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
P-ce
Hmm no cóż ja nie mówię nic, po prostu nie wiesz z jaką gadką niektóre osoby do mnie piszą ... I to jest naprawdę co innego i się aż odechciewa ...
W sumie odzywają się nie te osoby, do których mówiłam, ale zwykle tak bywa :):)

Nie mam żadnych pretensji do nikogo, jeśli ktoś do mnie napisze, to mu podam. Ale - patrząc po doświadczeniach - nie wszystkim ...

A co do rzeczonego SPAM-u to już się też wypowiadałam ;)
 

Hoop_93

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Przecież dla osoby która zalogowała się w 2005 roku i ma 2 posty xD To mu się adresu nie da xD
Ale dla aktywbych nowicjuszy xD A tak wogóle ty też byś nie mogła dostawac adresów masz 1 gwiazdkę xD


[ jak ja napisałam ze dam spis paczek, Boże ile osób pisała miałam 74 wiadomości odpsywałam tylko tym którzy udzielaja się na forum xD ]

https://www.aveeno.com/ageless/signup-special-offer.jsp próbki kosmetyków do U.S.A ale moze się uda xD
http://www.startsampling.com/sm/23444/capt...444&source= cośik fajnego xD
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
jak wy znajdujecie te wszystkie strony z darmowymi gadżetami i próbkami

może sprubujemy ze Świnoujściem może coś przyślą bo ja jestem ze Świnoujścia

mozesz próbować do wielu miast, firm kosmetycznych itp....
ale nie wiem czy ze Świnoujścia wysylają.
mozesz spróbować :eek:k:
gratisproben >> darmowe próbki róznych produktów( strona niemiecka)- DUUUŻO TEGO
 

netik

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
436
Punkty reakcji
0
wygrałam w konkursie FLYHIGH nagrodę dnia - za 50 miejsce :)

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :eek:k2: :eek:k2: :eek:k2:
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Mam jeszcze jedno pytanko.
Ile idzie karta członkostwa klubu mamby??? I czy dołączają do niej gadżety??? Liczę że ktoś mi odpowie. :)
 

michalws

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
479
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
wygralem w konkursie play starter na 30zl i breloczek z kruka za 60 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

a dzisiaj zgarnalem pilke ze shreka :eek:k:

na @ 6 negatywow...
 

Amica

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Miasto
z Kątowni. toć
a ja dostalam smieszny mail:lol:

Witam,

A... z jakiej okazji?


a ja odpisałam krótko.

bez okazji?

a pan Adam napisał.

Rozumiem!!! :)
Ale... po co, w jakim celu?


to ja napisalam ze jestem kolekcjonerka;P



--
marcin.kowalczyk@kanlux.pl ,
 
Status
Zamknięty.
Do góry