Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
U mnie przed chwilka zawital listonosz :sexy: A juz myslalam ze nie przyjdzie ;)
Przyniosl dwie koperty:
1. Woda jakas cudowna, zrodlana z ameryki z koscielnego stowarzyszenia, matko po co ja to zamawialam. Ta wode trzeba wypic i pozniej im odeslac kase (wode moze wypije, ale kasy nie odesle :lol: ), nie pytajcie mnie o adres, bo po pierwsze to glupie, a po drugie, nie pamietam amerykanskich adresow, jak nie pisze ich na kopercie, ale moze znajde to podam ;)
2. Ładna zielona smycz :)
 

monisia_1

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
454
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Kostrzyn n/O
ten temat byl juz poruszany MILIONY RAZY!
juz kilkanascie osob to samo pisalo!
NIKT NIE DAJE! JASNE?!

nie powtarzajcie tych cholernych bezsensownych pytan, co sa na co drugiej stronie!!!!!!!!!

hehe, moze w koncu do kogos to dotrze. Takie ciagle pytanie o to samo jest juz niedosc ze nudne to wkurzajace.
 

talcia161

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
cisza i spokój
Od wczoraj jestem konsultantką Avonu , ale z tego co się dowiedziałam nie macie co liczyć na bezpłatne próbki chyba ,że jakaś kons. oddam Wam swoje:D a w to wątpie;P
 

:::..oN..:::

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
co dostaliście takiego najdroższego , wysyłają jakieś inne gadżety niż próbki, długopisy, chustki itp???

dostałem pozytyw od kia
 

K3V1N

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
OpoCzno
U mnie disiaj listek przyniosl probki nadruku na plytach ;) 5 plyt ;0
Klub dla ciebie
i aktywacje z allegro

PozdRo !
 

cintryjka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
158
Punkty reakcji
0
Miasto
fotel
Przetłumaczy mi to ktoś? :bag: prooooszę! normalnie korzystam z translatora, ale tym razem przetłumaczył tak genialnie, że nic nie rozumiem.... <_<



Hello Katarzyna

Thank you for your enquiry regarding free Living Nature skincare samples.

While we have offered skincare samples during a promotional period n 2006 and early 2007, this promotion is no longer running. However, with every Living Nature purchase you make via www.livingnature.com , you will receive a complimentary sample with your order.

If you are looking to switch to natural skincare, we would like to recommend for you to try one of our Skin Essential packs which include a 50ml size cleanser, hydrating gel and moisturiser http://www.livingnature.com/catalog/main.c...vw&cid=1915 . As it can take your skin a few weeks to adjust to using a natural product, these are the perfect size to give your skin a chance to detox and see the maximum benefits from using our products. Please ensure you patch test products before use.

Warm regards - Living Nature"
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Przetłumaczy mi to ktoś? :bag: prooooszę! normalnie korzystam z translatora, ale tym razem przetłumaczył tak genialnie, że nic nie rozumiem.... <_<
Hello Katarzyna

Thank you for your enquiry regarding free Living Nature skincare samples.

While we have offered skincare samples during a promotional period n 2006 and early 2007, this promotion is no longer running. However, with every Living Nature purchase you make via www.livingnature.com , you will receive a complimentary sample with your order.

If you are looking to switch to natural skincare, we would like to recommend for you to try one of our Skin Essential packs which include a 50ml size cleanser, hydrating gel and moisturiser http://www.livingnature.com/catalog/main.c...vw&cid=1915 . As it can take your skin a few weeks to adjust to using a natural product, these are the perfect size to give your skin a chance to detox and see the maximum benefits from using our products. Please ensure you patch test products before use.

Warm regards - Living Nature"


Dziekują, ze zamowilas darmowe probki kremu do skory. Oferowali probki w 2006 i na poczatku 2007 roku i promocja juz sie skonczyla. Jednak jesli zamowisz jakis ich produkt dostaniesz do niego darmowa probkę.
 

Lain22

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2007
Posty
161
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina marzeń
Witam :)

Jutro miną dwa tygodnie braku jakichkolwiek przesyłek u mnie ;( Nie wiem co się dzieje :/ listonosz strajkuje czy jak :p

Dzisiaj na @ jedna wiadomość… wczoraj przypomniałam się Dębicy w związku z tym, że facet mi na początku lipca napisał że wysyła do mnie paczkę i nadal jej nie mam.
Odpisał mi chamsko i pisał do mnie na „Ty” wypraszam sobie ja z nim na Ty nie przechodziłam :p Napisałam mu co i nim myślę oraz że naszą wcześniejszą korespondencje zachowałam i prześlę do jego zwierzchnika żeby sobie przeczytał jakich ma pracowników :p

Wkurzył mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry