Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Fun_Girl

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2007
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Białystok
aa słuchajcie, byłam 82. w konkursie doktora oetkera kiedys tam, i do tej pory nagrody nie otrzymalam,
napisalam kilka dni temu do oetkera ze co sie dzieje z moja paczka.
oni napisali ze wyslali , i skontaktowali sie z poczta w moim miejscu zamieszkania a poczta na to ze... dwa razy zostawiali awizo, nikt paczki nie odebral wiec odeslali do nadawcy.
a najlepsze jest to ze ja zadnego awizo na oczy nie widzialam, a sprawdzam skrzynke codziennie.
facet z obslugi powiedzial ze wysla jeszcze raz (;
kłamczuchy pewnie ktoś ci tą paczke zabrał !
 

Lolusia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2007
Posty
233
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Rybnik
u mnie jak na razie nie było przebojów z pocztą ale niewyobrażam sobie tego narobiłabym takiego zamieszkania w tej placówce że masakra :)
współczuje my sie męczymy prosimy o to a ktoś bezkarnie sobie kradnie i wyciąga czego oni ich tam uczą???????
 

aniolek2405

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zgadzam się, ja nie wyobrażam sobie komuś czegoś ukraść
albo nawet zobaczyć co jest w kopercie :bag:
a ci z poczty jakby chcieli to przecież mieliby najwięcej adresów z wszystkich bo mają podane jak na tacy na kopertach nazwy firm, miast itd., które wysyłają gadżety, więc jedyne co musieliby zrobić to się "wysilić" i wysłać maila <_<
 

Magdulek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Śląsk
witam, ja tez zabiore glos w sprawie kradziezy, a mianowicie 2 tygodnie temu siostra wyslala mi paczke z londynu i .... nie doszła, choc w tym samym czasie wysylala do USA i tam doszlo.
Rok temu tez miala miejsce taka sytuacjai co i GÓ...wno, Złodzieje jedni
 

perfekcyjnie

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn
kurcze tylko szkoda, bo mialo do mnie tyle breloczkow przyjsc a do tej pory nie doszedl zaden ;/

ja do wedla nie pisalam , jeszcze ;)


za to juz nie moge sie doczekac wygranych ze shrekaa ;d
jutro tez sproboje ;)
 

Miluska166

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiele osób czyta ten temat tylko po to aby mieć linki. Więc się nie rejstrują bo po co im. Sępy jedne . A proszę was rejstrujcie się to daje wiele możliwości
 

Bożena_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
prawie Rybnik ;)
umiecie teraz zagrac na prizze?? wyswietla mi się cały czas komunikat że mam spróbowa za kilka minut, nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni też
 

MaySee

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Co cię to xD
Siemka ;* U mnie na mielu 1 pozytyw ale dostałam go wczoraj. Niedługo ( moze dzisiaj dodam fotki oich zdobyczy) ;D


Pozdro A all

K @ S I A Zagłosowałam Ci ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry