Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Justa1300

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Marki
Mikells gratki:) a u mnie dzisiaj w skrzynce pusto raczej już nic nie przyjdzie;( jak ja nie lubię poniedziałków
 

Justa1300

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Marki
heeh sorry zagapiłam sie::p

A właśnie mam pytanie czy wiecie może cos na ten temat czy jakaś firma wysyła próbki błyszczyków czy coś?? Była bym bardzo wdzięczna bo jakoś nie moge sobie dopasowac jakiegoś dobrego <_<
 

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
Witam, dzisiaj nie bylo listka :( i w dodatku na @ negatyw:
Witam,
Uczelnia nie wysyła darmownych gadżetów. Zapraszamy na targi edukacyjne, dni
otwarte oraz osobiście do nas na Uczelnię.

Pozdrawiam serdecznie
:(
 

Ravenwoman

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Radom
Nareszcie moge cos napisac, bo przeczytanie tych :cenzura:ch offtopami stron troche mi zajelo. Nie wiem po co piszecie tyle bzdetow, nie mozna bardziej na temat?
Jesli chodzi o sygnature, to rzeczywiscie - piszcie, wklejajcie tam wiecej, bo przeciez kazdy moze robic co chce, a inni nie musza patrzec - problem tylko w tym, ze trzeba na to patrzec, jesli chce sie czytac kolejne posty. I naprawde nie ma dla mnie znaczenia, czy jest tam jakis przystojny chlopak, pelno linkow napisanych wielkimi literami, czy tam jakies zdjecia - po co to robicie??
A po co pisac powiedzmy 10 calych negatywow, czy pozytywow? Nie mozna ich skrocic, badz tylko podac samej firmy, albo wklejac tylko te o co ciekawszej tresci?
Mialo byc lepiej i co?? I nic, jest chyba nawet gorzej niz bylo. Nie ma w zasadzie w ogole "starych stalych bywalcow", tylko osoby mlodsze stazem wprowadzaja swoje porzadki, jesli mozna to tak nazwac....
A jak ktos prowokuje do klotni to sie go olewa ot co, badz pisze na pw, bo moim zdaniem piszac na ogole sami na tym tracicie.
To chyba tyle, jesli chodzi o glupoty.

Wracajac do tematu:
U mnie dzisiaj czapeczka, dlugopis i smycz oraz rachunek za telefon ;]
Na @ same negatywy m.in.: Bahlsen, Gourvita, Zotter i Trolli, poza tym potwierdzenie nadania paczuszki z ozdobami na tort :)
Wczoraj powysylalam troche emaili, ale do przyszlego piatku musze z tym przystopowac :/
 

AllGoodThings

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
285
Punkty reakcji
0
Miasto
White Stook ;]]
Witam,
uprzejmie proszę o podanie uzasadnienia do Pani prośby. Jest Pani studentką chemii, farmacji?
Z pozdrowieniami,

Pomóżcie! :eek: Co mam jej odpisać?:eek:

I cos takiego:
witam,
nie rozumiem po co wy ludzie wyludzacie gadzety od firm... pisze Pani jakies bzdury w mailu i chce uzyskac jakies gadzety ..szkoda ze zastanawia sie pani wogole gdzie pisze!
ponizej krytyki... :bag: :phi: :niepewny: <_< :mruga: :lol:
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
Nareszcie moge cos napisac, bo przeczytanie tych :cenzura:ch offtopami stron troche mi zajelo. Nie wiem po co piszecie tyle bzdetow, nie mozna bardziej na temat?
Jesli chodzi o sygnature, to rzeczywiscie - piszcie, wklejajcie tam wiecej, bo przeciez kazdy moze robic co chce, a inni nie musza patrzec - problem tylko w tym, ze trzeba na to patrzec, jesli chce sie czytac kolejne posty. I naprawde nie ma dla mnie znaczenia, czy jest tam jakis przystojny chlopak, pelno linkow napisanych wielkimi literami, czy tam jakies zdjecia - po co to robicie??
A po co pisac powiedzmy 10 calych negatywow, czy pozytywow? Nie mozna ich skrocic, badz tylko podac samej firmy, albo wklejac tylko te o co ciekawszej tresci?
Mialo byc lepiej i co?? I nic, jest chyba nawet gorzej niz bylo. Nie ma w zasadzie w ogole "starych stalych bywalcow", tylko osoby mlodsze stazem wprowadzaja swoje porzadki, jesli mozna to tak nazwac....
A jak ktos prowokuje do klotni to sie go olewa ot co, badz pisze na pw, bo moim zdaniem piszac na ogole sami na tym tracicie.
To chyba tyle, jesli chodzi o glupoty.
zgadzam się. Też o tym pisałam. Ale i tak żadne słowa (w tym wypadku wyrazy) nie pomagają. Niektórzy piszą o Słońcu, inni o nie przychodzącym listonoszu i o innych nieistotnych sprawach... ale ludzie! Co nas to obchodzi? To temat o darmowych rzeczach!
Użytkownicy wchodzą tu, po to żeby poczytać o bezpłatnych próbkach i gadżetach, a nie o tym, o czym mogą poczytać w jakimś Offtopie.


http://www.onlinegiftrewards.com/rd_p?p=16...;a=1721&em=
http://www.giftredemptiongallery.com/index...2c&ref=1721
 

emcia23

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
AllGoodThing od kogo dostalas takie dziwaczne maile? ten drugi malo sympatyczny ;|

odpisz ze jestes studentka farmacji i tyle;) moze cos wysla.
 

dekerka

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
POMOCY! ;)
napisalam e maila z prosba o gadzety do jakiegos specjalisty sprzedaz-internet i odpisal mi :

Witam,

Kim Pani jest???


to ja mu odpisalam ze jestem osaoba ktora czesto odwiedza ich strone internetowa a on mi na to:

Witam,

Proszę Pani szukam argumentów aby przesłać Pani gadżety reklamowe...jednak mam ich mało. Proszę o wiecej informacji.
Pozdrawiam






ma ktos pomysl na to co mogla bym mu napisac?
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
POMOCY! ;)
napisalam e maila z prosba o gadzety do jakiegos specjalisty sprzedaz-internet i odpisal mi :

Witam,

Kim Pani jest???
to ja mu odpisalam ze jestem osaoba ktora czesto odwiedza ich strone internetowa a on mi na to:

Witam,

Proszę Pani szukam argumentów aby przesłać Pani gadżety reklamowe...jednak mam ich mało. Proszę o wiecej informacji.
Pozdrawiam
ma ktos pomysl na to co mogla bym mu napisac?
Argument to : hobby, kolecjonerstwo,
 
Status
Zamknięty.
Do góry