Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

misiu123

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Witam wszystkich
Jestem nowa chociaż czytam wasze forum od miesiaca i stwierdziłam, ze już nie chce byc pasożytem. Przyjmiecie mnie? ;)
 

agulicious

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2007
Posty
391
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Ulanów
ja mam w BG pomarańczowy i mi się osobiście podoba
ale każdy perfum inaczej pachnie na innej skórze ;-)

co do Joy'a to ja mam numer wrześniowy i jest tam tylko próbka męskiego Davidoff Cool Water

ale np na przystanku widziałam inna reklame Joy'a - pewnie sierpniową ;)


Ja mam oby dwa. A ktoś pisał że we wrześniowym jeszcze jest próbkapodkładu... :\

A ma ktoś do tego odpowiedzi? Bo nie jestem pewna, czy dobrych odpowiedzi udzielam ;)

Btw. - Jakiś czas temu ktoś podawał jakąś ankietę i za poprawne jej wypełnienie można było sobie wybrać upominek: podkładkę pod myszkę albo jakiś inny z dwóch pozostałych upominków. Otrzymał to ktoś już?

Napisałam do pewnej konsultantki o gadżety i odpowiedziała, że nie posiada takich na zbyciu, ale zaproponowała mi, abym została konsultantką, to wtedy lider będzie mi takowe dawał.


To było coś chyba z jakiejś apteki :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Dostalam przed chwilka negatywa :phi:

Szanowna Pani, pragniemy poinformować, że w chwili obecnej Volvo Auto Polska nie prowadzi akcji wysyłania materiałów reklamowych. Z poważaniem Rafał Kiecenka Centrum Kontaktu Volvo Auto Polska 0801 1volvo czyli 0801 186 586 0502 2volvo czyli 0502 286 586 www.volvocars.pl

Mam nadzieje ze po niedzieli beda same pozytywy i paczuszki :sexy:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
Dostalam przed chwilka negatywa :phi:

Szanowna Pani, pragniemy poinformować, że w chwili obecnej Volvo Auto Polska nie prowadzi akcji wysyłania materiałów reklamowych. Z poważaniem Rafał Kiecenka Centrum Kontaktu Volvo Auto Polska 0801 1volvo czyli 0801 186 586 0502 2volvo czyli 0502 286 586 www.volvocars.pl

Mam nadzieje ze po niedzieli beda same pozytywy i paczuszki :sexy:
ja też go dostałam... tydzień temu...
 

budyska

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
412
Punkty reakcji
1
Miasto
Jak najdalej stąd...
Tak odbiegajac od tematu,
sorki za spam.
To czy nie mozna czegos zrobic z tymi pasozytami?
Dlaczego oni maja wolny wstep?
Tylko spisuja adresy i rozdaja na innych forach.
Wkurza mnie to...

www.thisisgirl.com - perfumki
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
dzisiaj w skrzynce oczywiście pustki, jak w to sobotę....ale byłam w yves rocher, i dostałam tam 5 próbeczek ^^
 

Ravenwoman

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Radom
Zeby nie bylo - zalezy gdzie sie kupuje gazety, bo czesto wyjmuja probki, jesli takowe sa. Ja na ten przyklad kupilam wrzesniowego Joy'a i gwoli formalnosci - probka tam byla, ale chyba ktos niedokladnie doczytal - jest to baza pod podklad Oligo25 - powinna byc na stronie 9. Jesli chodzi o Dawidoffa to uwielbiam te zapaszki :) Szkoda tylko, ze jak sie otworzy ta kopertke to zakleic sie juz nie da i caly zapaszek ucieka :(
Ostatnio nie mam w zasadzie zadncyh pozytywow, ani negatywow, bno musialam przystopowac. Dopiero za jakies dwa tygodnie bede mogla powrocic do wysylania maili. A obecnie czekam na obiecane przesylki :|
 

Princessa_

~Just Me~
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
860
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sopocik
Tak odbiegajac od tematu,
sorki za spam.
To czy nie mozna czegos zrobic z tymi pasozytami?
Dlaczego oni maja wolny wstep?
Tylko spisuja adresy i rozdaja na innych forach.
Wkurza mnie to...

www.thisisgirl.com - perfumki


no wiesz.. gdyby zamkneli by nagle wszyscy sie rejestrowali i i tak by nam bylo zle bo byliby zarejestrowane pasozyty
a tak to wiemy komu dajemy dajac na pw ,
przynajmniej ja

:)

Na stronie 9 jest reklama tego , ale u mnie nie ma próbki - pewnie wyjeli buu :(

na prizee 2,66
7 dzien
 
Status
Zamknięty.
Do góry