Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

AgnieszkaMaria

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Miasto
P-ce
Hej!

No ja nie chcę absolutnie być pasożytem, a tu aż głupio, bo wszyscy tyyyyyle linków...
No to może podam kilka miast z których powinny być gadżety:
Koszalin, Elbląg, Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk

Aha no i Stena Line już nie wysyła gadżetów :(

I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!! :D
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
U mnie dziś tylko biuletyny. (I spam :/) A ma ktoś z Was konto na Gmail'u? Bo ja raz dostałam z jakiegoś miasta, develery mail coś tam, że moją domene zablokowali ;(
 

aniolek2405

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
33
@ nie chce mi się wysyłać :niepewny:
ale wiem, że trzeba się postarać żeby coś fajnego przyszło :p
więc chce nie chce wysyłam :D
a tak poza to przez ten tydzień dostałam 600 e-maili spamu :eek: :eek: :eek:
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
na pewno wiecie jak ustawić taki tekst czy obrazek który pokazuje sie pod kazdą notką?

wchodzisz w profil, potem w ustawienia syngatury... i to jest taki podpis, który pokazuję się pod każdą notką

p.s. Może spróbujcie napisać do Herbapola. Bo ja jak zawsze jeżdże na targi medycyny naturanej w Katowicach to biorę od nich z 20 długopisów, 2 duże kalendarze i trochę malutkich więc może im coś zostało
 

Karola_1994

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
349
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bobrowniki
na pewno wiecie jak ustawić taki tekst czy obrazek który pokazuje sie pod kazdą notką?
Musisz wejść Panel kontrolny to masz tam u góry gdzie pisze twój nick
no i jak wejdzisz do panela kontrolnego to musisz tam na dole po lewej stronie zrobic edytu sygnature i tam sobie piszesz co chcesz a to się potem wyświetla pod twoim postem :D:D
 

kasiulka55155

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Łódź
ehhh...ahhh... ;p skonczylam pisac e-maile... mam nadzieje,ze jakies pozytywy przyjda,bo jak nie..to sie wnerwie!! :/ :( <_<

wiecie,wypelnilam ten formularz z podpaskami (tutaj ktos dal,ale nie pamietam adresa :) ) i potem mi wyskoczylo cos takiego $5,00 to znaczy ze msuze zapalcic,jak ja jush to wyslalam,a pisalo free .. :( jak bede musiala zaplacic,to rodzice mi dadza szlaban na komp.. ;p
 

olenstwo_w

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
ehhh...ahhh... ;p skonczylam pisac e-maile... mam nadzieje,ze jakies pozytywy przyjda,bo jak nie..to sie wnerwie!! :/ :( <_<

wiecie,wypelnilam ten formularz z podpaskami (tutaj ktos dal,ale nie pamietam adresa :) ) i potem mi wyskoczylo cos takiego $5,00 to znaczy ze msuze zapalcic,jak ja jush to wyslalam,a pisalo free .. :( jak bede musiala zaplacic,to rodzice mi dadza szlaban na komp.. ;p
musiałabyś napisać co tam dokładnie się wyświetliło :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry