Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

madzioonia

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
hm :)
macie jakieś pewne adresy ?
bo szukać mi się nie chce, a maile by trzeba popisać :D
http://www.boconcept.pl/ tu powinnaś dostać jakiś katalog o dekoracji wnętrz jeszcze poszukam :)

bardzo ci dziękuję :*

mam dla was troche linków :
http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=90 katalog projektów domów
http://www.gerda.pl/katalog.php katalog Gerda
http://www.ski-planet.pl/CMS/katalog/katalog.html chyba jakis katalog dla narciarzy
http://www.amarena.com.pl/?l=pl&s=katalog katalog mebli
http://www.waterair.pl/bezplatny-katalog-basenow.htm katalog basenów
 

Mikells

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
206
Punkty reakcji
0
Wiek
38
:klaszcz: :yahoo: :klaszcz: HHHHHHUUUUURRRRRAAAAAAAAAAAA !!! :klaszcz: :yahoo: :klaszcz:

Dziś dostałem od mojej sąsiadki (która wzięła koperty i paczki od kuriera) ponieważ mnie i nikt nie był w domu!

Dostałem 1 paczkę, a w niej było: 2 kubki i 3 smycze :yahoo:
i dostałem 14 dużych kopert! ale SZOK :klaszcz:

1 koperta: 1 koszulka, 2 smycze i 2 dlugopisy -
ale w dodatku w niej były KLUCZE do firmy i do domu! wlasnie do nich pisałem emailem i zdzwonili do mnie o klucze! :) ale jakaś wielka pomyłka który pan włączył klucze ze smyczem do koperty! SZOK :wow:

a resztki kopert były np.:
- smycze, dlugopisy, i tez z urzedów miasta! :)

PODOBA MI SIĘ ! :tanczy:

i powiem wam wszystkim!
Ile mam długopisów, zapalniczek, próbek, smyczy, koszulek, itd...
Mam w sumie:
53 smyczy
190 próbek
72 długopisów
16 zapalniczek
6 ołówki
11 koszulek ;]
4 czapki letnie
2 kosmetyczki
i inne :p

NIE MÓWCIE tak ze jestem większym czy największym GADŻETOMANIAKIEM! Ponieważ dużo osób tak mówiło! :wow:
 

MonisSia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
319
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam ten wdzięk ? ;]
:klaszcz: :yahoo: :klaszcz: HHHHHHUUUUURRRRRAAAAAAAAAAAA !!! :klaszcz: :yahoo: :klaszcz:

Dziś dostałem od mojej sąsiadki (która wzięła koperty i paczki od kuriera) ponieważ mnie i nikt nie był w domu!

Dostałem 1 paczkę, a w niej było: 2 kubki i 3 smycze :yahoo:
i dostałem 14 dużych kopert! ale SZOK :klaszcz:

1 koperta: 1 koszulka, 2 smycze i 2 dlugopisy -
ale w dodatku w niej były KLUCZE do firmy i do domu! wlasnie do nich pisałem emailem i zdzwonili do mnie o klucze! :) ale jakaś wielka pomyłka który pan włączył klucze ze smyczem do koperty! SZOK :wow:

a resztki kopert były np.:
- smycze, dlugopisy, i tez z urzedów miasta! :)

PODOBA MI SIĘ ! :tanczy:

i powiem wam wszystkim!
Ile mam długopisów, zapalniczek, próbek, smyczy, koszulek, itd...
Mam w sumie:
53 smyczy
190 próbek
72 długopisów
16 zapalniczek
6 ołówki
11 koszulek ;]
4 czapki letnie
2 kosmetyczki
i inne :p

NIE MÓWCIE tak ze jestem większym czy największym GADŻETOMANIAKIEM! Ponieważ dużo osób tak mówiło! :wow:


byś lepiej powiedział skąd tyle wszystkiego masz, a nie się chwalisz ;(
uahaha.. ja nawet za 5 lat nie będę tego tyle miała :(

madzioonia dzięki wielkie za link do tego katalogu projektów domków :) bardzo mi się przyda :) :*
 

madzioonia

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
byś lepiej powiedział skąd tyle wszystkiego masz, a nie się chwalisz ;(
uahaha.. ja nawet za 5 lat nie będę tego tyle miała :(

madzioonia dzięki wielkie za link do tego katalogu projektów domków :) bardzo mi się przyda :) :*
niema za co :rumieniec: wkońcu te forum jest po to zeby sobie pomagać :)

spadam juz papapa :* pełnych skrzyneczek wam jutro życze :)
 

Poziomka007

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
569
Punkty reakcji
1
U mnie dzisiaj na @ pare pozytywów od konsultantek. Ale i tak większość pisze, żebym znalazła konsultantkę ze swojego regionu. A listek przyniósł dzisiaj 2 próbki i gazetke z firmy kosmetycznej i b. ciekawe broszury i ulotki o Bałtyku, ratowaniu fok i o morświnach. Jak ktoś chce adresy to na PW (bez wymiany) ;) Odpisze (na 100%) jutro, bo teraz już zmykam. Paa ;]
 

AllGoodThings

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
285
Punkty reakcji
0
Miasto
White Stook ;]]
cześć dziewczyny pierwszy raz pisze na jakie kol wiek forum, wiec proszę o delikatne komentarze jak coś złe będę pisała:p:pP
obrazu mam do was prośbę, weszłam specjalnie na temat "darmowe próbki" bo chciała bym sie dowiedzieć od was gdzie można dostać próbki pokarmu dla zwierząt jest to dla mnie takie ważne bo opiekuje sie 10 bezdomnymi kotami i 5 pieskami które mieszkają na działce strasznie kocham zwierzęta ale ich utrzymanie jest strasznie drogie nie mówię już o leczeniu . Nie potrafię patrzeć na głodujące zwierzęta, poświęcam każde pieniądze na nie, mam zaledwie 17 lat i może ktoś z was pomyśli ze nie mam co robić tylko sie bawić w dobra wróżkę ale zwierzęta są dla mnie jak rodzima kocham je i tego nie zmienię .Wiec jak macie jakieś stronki to proszę prześlijcie mi w wolnym czasie dzięki:pP :p

;) Też zależy mi na bezpłatnych karmach ;) Także kocham zwierzątka :D Niestety rodzina sie nie zgadza na kotki tylko na jedenego jedynego psa ;( Ale ja i tak je karmie itp. ;P


Ciekawe czy to napewno darmowe a w 1 to nie widze żeby coś o próbkach darmowych pisało :mruga:


50 uzytkownikow czyta ten temat..hmm..moze by tak ktos jeszcze cos napisal??????????;D to kto mi odpowie co z ROyal Canin? wysylaja od razu bez odpowiedzi czy nie? i jak dlugo sie czeka..? pls odp
ktory adres bo sie polapac nie mogem za bardzio..;p

Mi odpisali meila ;D

Napisze kilka meili i ide spaać ;P Mam nadzieje że jutro listek coś przynieisie i nie bedzie marudzic;P
 

gwiazdeczka87.01

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
246
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
u mnie dzis negatyw od Leroy-merlin

'Witam. Bardzo dziekuję za Pani opinię. Jest ona dla nas prawdziwą nagrodą.W Leroy Merlin zwracamy szczególną uwagę na komfort robienia zakupów oraz profesjonalizm naszej ekipy.
Zapytała Pani o gadżety. Otóż są one dostępne podczas akcji promocyjnych, na które serdecznie Panią zapraszam do sklepu Leroy Merlin Modlniczka."


wiecie co w tym tygodniu przybyło nam duzo nowiscjuszy i szlak mnie juz trafia!!
jedna osoba pisze że była na basenie, o klapkach jakies glupoty, co u nas slychac TO NIE TEN TEMaT!!
druga kazdego prosi o adres!!
3 znowu napisala co dostala i ze adres poda 4 osobom na gg bo pasozyty! a przepraszam ale sama była pasozytem zanim sie zarejestrowala! a jeszcze inni podaja stare linki lub pytaja po 10 razy o to samo co odpowiedz juz byla 1000 razy!!
wiec prosba do nowych! PRZECZYTAJCIE CALY WĄTEK ( wiem jest duzo ale znajdziecie tam duuuzo ciekawych adresow, ja tez od tego zaczynalam) NIE SPAMUJCIE GLUPIMI TEKSTAMI TYPU: "32 osoby zarejstrowane czemu nikt nie pisze" albo "co u was slychac " albo "spadam bo film leci" robi sie przez to ŚMIETNIK i nic pozniej nie można znaleźć!!!
dziekuje za uwage!
 

Sweet-pink-angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
GdZiEś DaLeKo....... :)
Przepraszam, że zaśmiecam to forum (które i tak jest okropnie zaśmiecone), ale nie było mnie na forum tydzień, teraz na nie weszłam, a od tygodnia przybyło prawie 200 stron!!!! Ludzie!!! przecież to bez sensu tak spamować. już mi sie odechciało czytać cokolwiek na tym forum, a o szukaniu w ogóle nie mówie. Prosze pomyślcie zanim coś napiszecie!!!!!


A tak w ogóle to ostatnio dostałam kolejne 3 próbki szamponu z Elseve(łącznie 21 próbek) a wysyłałam ankiete tylko raz i jeszcze te wkładki z teny dla nietrzymających mocz :p hehe. Pozdrawiam
 

Monii_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
0
a ja myslalam ze embulko, to g**no z cebulką xD
a przynajmniej tak kiedys slyszalam (;
a wiec jestem ciekawa czy ta paczka dojdzie ((;

poklikac cos komus, bo mi nudno? (;

ej wy tez tak mieliscie, ze jak wygraliscie w shreku to nie mozna sie bylo juz zalogowac?
tzn. wygralam na IE i na IE nie moge, a na mozilli bez problemow ;|

da ktos z dobrego serca jakis link? ;P
szkola idzie dlugopisy sie przydadza xDD

pisaliscie to pzpn?
mi fajna przypinke przeslali ;P
ale nad e-mailem sie wysililam
jak zawsze ;Pp
 

monikaca

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
czestochowa
Hejka! u mnie oto takie przesyłki:
-karta klubu mamby
-2 breloczki prowadze jestem trzexwy
-makulatura
i to by bylo na ta chwile tyle :)
 
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
608
Punkty reakcji
10
Wiek
30
a ja myslalam ze embulko, to g**no z cebulką xD
a przynajmniej tak kiedys slyszalam (;
a wiec jestem ciekawa czy ta paczka dojdzie ((;

poklikac cos komus, bo mi nudno? (;

ej wy tez tak mieliscie, ze jak wygraliscie w shreku to nie mozna sie bylo juz zalogowac?
tzn. wygralam na IE i na IE nie moge, a na mozilli bez problemow ;|

da ktos z dobrego serca jakis link? ;P
szkola idzie dlugopisy sie przydadza xDD

pisaliscie to pzpn?
mi fajna przypinke przeslali ;P
ale nad e-mailem sie wysililam
jak zawsze ;Pp
A jednak nie. Napewno przyjdzie :p Przynajmniej mam taka nadzieje :p
 
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
a place, where i can hide.
A u mnie negatyw:

witam niestety nie mamy własnych gadżetów.

Pozdrawiam Hanna Stellmaszyk

dyrektor departamentu marketingu

"Piotr i Paweł" Sp. z o.o.
ul.Marcelińska 90, 60-324 Poznań
tel. +48 502 194 707
tel. +48 061 860 23 60
fax. +48 061 860 23 64
www.piotripawel.pl
 

*Katjen*

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Małopolska
To tak;
dzisiaj tylko jedna przesylka od Pedigree - kolejna paczuszka dla mojego Brutuska, tym razem dla psa doroslego - mile zaskoczenie :)

Na e - poczcie garstka pozytywow (w tym od Vattenfall'a - zalapalam sie jeszcze :) ), kilo negatywow...

Miniprodukty Redermic - powinnam otrzymac 2. zestawy, a dostalam jeden i to juz kilka dobrych tygodni temu... Poczekamy, zobaczymy...

Generalnie, doszlam do wniosku, ze polowa pracownikow PocztyPolskiej wygrzewa sie na Ba©HAMACH,
a inna polowa pracownikow roznorodnych firm tez ma urlop, czy cos w tym stylu...i stad wlasnie te pustki w skrzynkach...

To do jutra :)
 

Dzidka

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Witam!

Pytacie na forum o przesyłkę z Royal Canin Polska
Napisałam do nich prośbe o próbki 13 lipca,a potem 20 lipca,bo nic mi nie odpisywali.
30 lipca napisali, że wysyłają paczkę
8 sierpnia paczka dotarła
 

*Katjen*

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Małopolska
Taka stara, a taka glupia jestem... BB)
Nie znalam slowa 'embulko', ale to chyba jest to ':cenzura: z cebulka'...innych odnosnikow nie znalazlam... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry