Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Ja w tym tygodniu dostałam już 3 fane rzeczy.
*ksiązke "Just to be loved" z Unity (www.unityonline.org Canada)
*5 naklejek namawiających do wegetjanizmu i książeczka też zachęcająca do wegeterjanizmu, z peta2.com Londyn
*I DVD Disneya "Fairy Tale Weddings". USA
 

emulcia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
hey!!!!! dość długo mnie nie było ale zdobyłam dwa listy od Ziołoleku i Tołpy i karte członkowska :lol: byly dwie próbeczki z ziełoleku(znaczy 4 ale tkie same po dwie) i krem w tubce do skóry suchej z Tołpy i mnóóóóóóóóóóóóóóóóstwo ulotek! nie mozemy przestac z naszym próbkomaniactwem!!! Jesteśmy już uzależnione!! :p :D :p :D :D ;)
3majcie się!! i nie podawajcie ;)
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja ostatnio dostalam tampony OB,akurat jak mi sie okres skonczyl ;) a takto nic narazie...
 

marleneczka1234

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
366
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
MaLiNoWO :*
siemka dziewczynki!! :) u mnie to prawie codziennie przychodzą próbeczki superr :) przyszły mi ostatnio z:
- Ziołoleku (2 razy)
- Mincera
- Bielendy
- Floslek (2 razy)
- Yvers Rocher ( za pierwszym razem duśo ulotek i jedna próbka perfumek, a za drugim razem 3 próbki kremów i 1 próbka perfumek)

a na tampony z ob długo czekałyście?? :D

pozdrówka trzymajcie się :) :*

właśnie sobie zamówiła bepłatny katalog "Domy w Tradycji" wraz z płytka CD ze stronki http://www.studioatrium.pl/bezplatny-katalog-projektow.html :)) :) :)
 

m1g0tk4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zielona Góra
z Iwostinu nie przysyłają przecież w ogóle, może kiedyś przysyłali, jak należało się do ich klubu, ale teraz tego nie robią (sama należe do tego klubu od ponad pół roku i niczego, poza newsletterem, nie dostałam) :mruga:
 

hittmanka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
też nic z Iwostinu nie dostałam no poza........mailem życzeniami świątecznymi :D
za to z Ziołoleku dostałam 4 próbeczki, a moja siostra 3 próbeczki i długopis :D
 

m1g0tk4

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Zielona Góra
a ja dziś dostałam katalog książek i awizo, na którym jest napisane "kartonik" i się tak zastanawiam czym kartonik różni się od paczki ;) w każdym razie, jutro się okaże co to takiego :)
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
wczoraj dostalam kubek-niekapek i kalendarz scienny z dzieciaczkami z maxi-cosi
i list od sw mikolaja dla mojego mlodszego rodzenstwa z winiary :p
a dzisiaj jeszcze nic..
 

olenka102

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
309
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z twoich ukrytych marzeń
Witam wszystkie Próbmaniaczki!!!
Mam dla was kilka sprawdzonych stron różnych firm które wysyłają próbki. Życzę powodzenia i cierpliowści.

http://www.brio.com.pl/kontakt.html
http://www.lavera.de/kontakt.htm - trzeba wypełnić kartę członkowską i zgłosić się do klubu... Później regularnie przysyłają próbki i gadżety! WARTO!
http://www.benecol.pl/benecol_02_2.html
lublin@herbapol.com.pl <--- firma herbatek i ziół z herbapolu.... dostałam plan lekcji (PEWNIAK)

mokate@mokate.com.pl <--- mysle, ze mokate każdy zna... :) Przesyłają breloczki do kluczy (PEWNIAK)

biuro@bio-active.pl <--- nie wiem co wyślą, bo jeszcze od nich nic nie dostałam, ale może będzie coś pozytywnego! ;)

oetker@oetker.pl <--- smycz (PEWNIAK)

gellwe@gellwe.pl <--- podobno długopis, ale nie weim, czy to prawda! ;) poczekamy, zobaczymy... :)

biuro@domherbaty.com.pl <--- wysłałam, ale póki co nic nie dostałam..... Ale wysłałam 3 dni temu, więc wciąż czekam... :)

zas-pol@zas-herbaty.com.pl <--- plan lekcji i notes (PEWNIAK)

kamis@kamis.pl
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
A ja wysłałam maila do PLUS GSM zeby mi gadżety wysłali to kazali mi wysłać prośbę faksem albo pocztą :/
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
waa... skad ty takie fajne rzeczy wytrzasnelas o_O a to DVD to z czego ??

A u mnie znowu nic :/


Po prostu nie ograniczam się do szukania tylko na polskich stronkach. Zaraz odnajdę adresy... Wiecie jak zamawiam to wiele rzeczy i nie mam możliwości zapisywania wszystkich adresów.Ale na pewno nie raz dodam jakieś ciekawe tylko najpierw sprawdzę ;).

Dvd disneya otrzymacie tutaj:
https://secure.disney.go.com/disneyland/en_...ailWeddingsPage

Do mnie przyszło w ciągu 2 tygodni ;)
 

emulcia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Hey! dawno mnie tu nie bylo ale w między czasie dostalam mapę samochodową i katalog domy w tradycji :D
 

ofelka

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja dostałam 5 próbeczek z Mincera, tylko niestety zadna nie nadaje się do mojej cery.... :(
A mam pytanie co do ankiety z oceanic'a: jak ją wypełnić? Proszę o dokładną instrukcje! :)
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A czy nie wiecie czy w sklepie avonu dostanę próbki podkładów, zależałoby mi żeby je dostać szybko bo w obecnym katalogu są fajne podkłady ale nie chce kupowac bez wypróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry