Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
ooo to jednak wysylają te mapy z k2 :> bo ja mysllam ,ze juz nie wysylaja ,bo ja to jeszcze zamawialam ...uhhh.. jak zaczynalam interesowac sie probkomaniactwem ,a to bylo gdzies tak... eee... w maju (!?) no i jeszcze mi ta mapa nie przyszla <_<
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ja własnie przed chwilą dostałam te mape z k2, 380 projektów domów na cd i katalog jakiś z techniką basenową...nie wiem po co mi to....ale przynajmniej mapa sie przyda bo siosta robi prawko ;)
ale listonosz chyba mnie lubi...wczoraj był, dzisiaj tez...ciekawe co bedzie mial dla mnie jutro....oby jakies kosmetyki bo puki co nie dostalam nic...;(
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
ja dzis dostalam mapke drogowa,a te naklejki z goodyear to gdzie rozdaja?? moglabys rzucic linka?? :D bylabym wdzieczna :D
 

milka15

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
33
www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=3428 - tu jest fajna stronka, trzeba się tylko zarejestrowa i jak xie wylosują to przysyłają darmowe gadżety
 

elcia18

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
A ja muszę się pochwalić że wylosowali mnie na tej stronce i wygrałam fajny bryloczek świecący do telefonu.
 

malenstwo_84

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2006
Posty
110
Punkty reakcji
0
ewcia na dole jest stronka do nich podana i szukasz kontaktu piszesz mejlona z prosba o gadzetony i mowisz i masz :)

procz tej inf na mejlona nie bylo wcozraj nic.. na mapke czekam do ndz i nowe zloszenie wysle...
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Dzisiaj dostałam mapkę, informator (ładny!!) i długopisik z rawy mazowieckiej :aniol: :wow: cieszę się :D
 

BeAtQa

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
BdG - 4DoN
Do mnie wczoraj listonosz zapukał... a tu.. próbki Ocenic AA, na które czekałam od maja :lol: i w końcu napisslam maila upominającego.. no i zadziałał o :sexy: tylko nie wiem po co ta ankieta do wypełnienia, jak próbki i tak w większości nie dla mnie... :/
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
jak do mnie przyslali z oceanic aa ankiete i jak ja wypelnilam to odpisali mi ze nie przyslą próbek bo jestem za młoda a oni mają próbki jakies przeciwzmarszkowe itp. ale chociaz to mogli dac to dalabym mamie...
 

lux

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja mam takii lineczek:

www.free.amciu.com

kurcze ale fajowo ja dostalam juz mnostwo roznych rzeczy ostatnio zakoczyla mnie w skrzynce na listy próbka szminek :) i kubek dla dziecka...

Jestem bardzo zadowolona z tego serisu choc od niedawna jestem gadzetomaniaczka :)



nie wiem czmeu nie podswitlilo, moze teraz

http://free.amciu.com/news.php :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny a to wszystko to napewno jest darmowe? Bo ja chcialabym sobie w koncu tez zaczac zbierac takie rozne rzeczy ale ciagle mam jakies obiekcje ze jednak nie jest to tak do konca darmowe...
 

niribu

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2006
Posty
288
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
strzelce
ja dostalam dzisiaj próbki z mincera
2 dla mamy bo na zmarszki a 2 dla mnie...
oprucz tego katalog z bon prixa, firanek i czegostam o kompach
 

Pasiasta

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Borówiec
Dzisiaj dostałam 2 paczuszki karmy dla kota i książeczkę z Royal Canin i nalepkę WOOF :D i jakieś dziwne 2 listy z planetdog.com Choruję, pomocy :D
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
mi z zeptera odpisali ze maja jakis rabat 30 % dla mnie ale nic nie napisali o probkach ze dostane :( reszte wysłałam zobaczymy

niech mi ktos powie jaki to byl link na te różańce i gdzie to trzeba wejsc zeby je dostac i co napisac
 
Status
Zamknięty.
Do góry