Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
Witam :) Fajnie, że forum już działa sprawnie :)
A ja ostatnio nie mam na nic czasu. @ nie wysyłałam od 3 tygodni i od paru dni świeci pustkami w skrzynce. Na CK też nie piszę opini od 5 dni, ale czekam aż mi zaakceptują jeszcze opinie z 12-13 sierpnia i biorę nagrodę. ehh po 13 września wezmę się znowu do roboty, bo teraz mam sporo załatwiania z chrzcinami :)
 

olbrzym

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
322
Punkty reakcji
1
Witam po przerwie z powodów technicznych. Cos stało sie z tym forum :( Muli itp :( Szkoda a było super :)
W temacie niestety jakos susza :(
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Własnie maila dostałam od Pedigree z jakąś ankietą pierwsze 50 osób dostanie puszkę wypełnioną suchą karmą :D
ciekawe czy się załapałam :p
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
Ale mnie drażni nowy image forum :/ Wszystko się muli a od soboty nie mogłam wejść :/

Dziś listek przyniósł dwie wygrane książki :) Super są!! Takie jakby przewodniki po Polsce :) Nawet nie wiedziałam, że tak blisko ode mnie są takie ciekawe miejsca...

Poza tym wczoraj przesyłka z Wrocławia i jakiś katalog podróży.

Powie mi ktoś jak mogę się zalogować na tym head&shoulders?? Błagam... wysłałam już sms, wybrałam płytkę i niby jedną mam ale zawiesiło mi się coś i dalej nie wiem co robić :( Skąd mogę wziąć ten link do klikania?
 

amanda332

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
Witam po tygodniowej nieobecności :) Co się stało, że forum było wyłączone ? Czy chodziło rzeczywiście o serwer ? Zauważyłam, że troche się tu pozmieniało :p Już myślałam, że nie będzie forum włączone...
Wróciłam w poniedziałek, a tu na mnie czekały 2 paczuszki :D w końcu :p
a więc informator Wyższa szkoła bankowa.. , oraz 6 próbek z Oilatum Soft :D w tym 3 dla dzieci..., cóż.. :p do tego jeszcze jakieś książeczki 3 .
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
zielona no klikasz na płytkę którą chcesz wybrać i masz do wpisania i wpisujesz swoj numer tel i ten kod który dostałaś potem klikasz ikone :znajomi i tam masz link ;)
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
No to chyba mi kod teraz przepadł... Bo właśnie po wpisaniu nicku mi się zawiesiło i odświeżyłam... I teraz jak klikam na tą płytkę to jest napisane że jest ona zajęta przez nią... da się jeszcze raz wejść na to?

Widzę, że mogę na nowej płytce zrobić to samo... tylko czy mogę jakoś sprawdzić czy tamta płytka nie była przypadkiem wygrana ;P?
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
zielona no ale masz tam mnóstwo tych białych płytek wolnych . a kod to ten ktory smsem dostałaś to nim sie logujesz. i mozesz jedna plytke odsłonic kiedy 10 osób kliknie ci w link


gdyby była wygrana pojawiło by sie pytanie
 
8

85Marta

Guest
Właśnie był u mnie listek
- karta z gfk za 30 zł
- kosmetyczka z Vichy (puder1,5 ml, mleczko do demakijażu 30ml, krem do suchej skóry w słoiczku 15ml)
- 2 kartki z UM
- rach. za tel
 

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
MÓJ LISTEK chyba zaczął prace po wakacjach przyniósł 1 paczuszkę, sorki list z kartą od gfk. Zobaczymy czy się jakoś rozkręci...mam nadzieje ze tak
 

xxx4ania4xxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Podlasie.! xD
Wreszcie forum działa.! ;D
U mnie wczoraj katalog z KDC i z Bonprix, kartka z Hugo Bossa, książka z allegro.
I jeszcze 2 pozytywy na gg. :sexy:

Zapraszam do sygnaturki.!
 

kamil0993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci?
u mnie wczoraj tylko paczka z KIA, super.. tylko długopis w środku <_<

nie dostał ktoś jeszcze oprócz mnie przesyłki ze streetcomu z tymi kremami? umówił się wczoraj kurier ze mną że przyjedzie między 12 a 14.. no i nie przyjechał. Jak dzisiaj nie przyjedzie to piszę do streetcomu niech coś z tym zrobią bo oni mi tu już maile piszą o raportowaniu a ja nie mam co raportować <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry