Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kamil0993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
się biorą dzieci?
witam.
o co chodzi z tą reputacją?

u mnie dzisiaj 2 przesyłki z vichy z próbkami kosmetyków :) ale to za diagnostykę dopiero.
w poniedziałek dopiero kurier przywiezie kremy ze streetcomu :/ bo aż Ula ze streetcomu musiała u nich interweniować bo nie wiadomo co się stało z moją paczką.

na ck mam 150 opinii do zaakceptowania i muszę jeszcze napisać 77 opinii żeby mieć moje DVD ;p mam nadzieję że mi wszystkie zaakceptują.
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Witam. Pozytyw na @, zablokowane konto na Cokupic, i 70 zł zarobionych na śliwkach (torba nekatarynek gratis :])
Był listek:
- z UM- 5 pocztówek, ogromny notes A4, podkładka pod piwo, gazetka, notesik na lodówkę i smycz
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Hej ;)
U mnie na @ same potwierdzenia dostarczenia <_< Ile można .. :( Nawet odpisać się im nie chce :lol: .. A mi sprawiłoby to taką radość xD
Listonosza ani kuriera żadnego nie było :(

na menelu bida :(

Czekam na tatę i jedziemy załatwiać ;) Najpierw po dowód potem zamknąć konto xD Fajnie ;) Nareszcie coś się ruszyło ;)
Jak wrócę to wypadałoby trochę opinii na CK napisać w końcu :lol: .. bo leń mnie złapał jak nie wiem a czas leci :(
Chyba uzbieram sobie na doładowanie i tyle ;) Reszta mi nie potrzebna jest ;)
 

monikaaa6

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
377
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Śmigiel
Witam. Jestem tutaj zarejestrowana od roku. Z powodu szkoły i zwyczajnego braku czasu, nie miałam i nie mam czasu, aby tutaj zaglądać. Co niektórzy, którzy pozostali ze "starej gwardii" pewnie mnie pamięta. W ubiegłym roku wysyłałam baaardzo dużo maili do różnych firm, instytucji, ambasad. Dużo dostałam. Teraz już za bardzo się w to nie bawię, choć czasem wpadnie jakaś próbka. Mam do Was dużą prośbę: może ktoś nie jest jeszcze zarejestrowany na Prywatnym zdrowiu? Brakuje mi tylko jedna osoba do otrzymania termometru. Może nowicjusze bedą zainteresowani? Piszcie maile na PW. Pozdrawaim i życzę wieelu zdobyczy. :)
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
Widze ze nikt nie ma zamiaru odpowiedziec mi na żadne z moich pytań.
A więc papa.
Może nikt nie zna odpowiedzi?

Ja do Natury nie wysyłałem żadnych paragonów, nawet odpowiedzi nie dostałem, a po kilku dniach przyszedł kurier.

A i sam się chętnie dowiem, po jakim czasie przychodzi ta próbka farby beckers, bo ostatnio się zarejestrowałem...

/Monikaaa6, ja pamiętam ;)
 

olbrzym

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
322
Punkty reakcji
1
Czy wy tez macie to forum czesciowo po angielsku?
Co sie stało?
Tak fajnie działaoao a teraz muli :((
W temacie pusto
 

banfaith

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
1
Może nikt nie zna odpowiedzi?

Ja do Natury nie wysyłałem żadnych paragonów, nawet odpowiedzi nie dostałem, a po kilku dniach przyszedł kurier.

A i sam się chętnie dowiem, po jakim czasie przychodzi ta próbka farby beckers, bo ostatnio się zarejestrowałem...

/Monikaaa6, ja pamiętam ;)

Ale tam nie pisze, że się dostaje próbkę farby, tylko taki kartonik z kolorami farb.
 

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
No jak widać " - " nie przypadły do gusty. I tak nie mamy nic do gadania ani w sprawie nowego wyglądu ani w sprawie nowych funkcji. A kto powiedział, że nowe jest lepsze!? <_<
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Hejka ^^

Nie było mnie bo to forum strasznie zamula ehh i wogóle nie mogłam na nie wejść :/

Na @ pozytyw, meilow nie wysyłam bo nie mam checi

Na CK nie zaakceptowali mi opinii z 18 wiec wkurzylam sie i zamowilam sobie zestaw zakupowy :D
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Może nikt nie zna odpowiedzi?

Ja do Natury nie wysyłałem żadnych paragonów, nawet odpowiedzi nie dostałem, a po kilku dniach przyszedł kurier.

A i sam się chętnie dowiem, po jakim czasie przychodzi ta próbka farby beckers, bo ostatnio się zarejestrowałem...

/Monikaaa6, ja pamiętam ;)
Ok dzieki. Ale wiem że są osoby które wysyłały do natury i rejestrowały się na Beckersie.

ale ludzie dostają stamtąd próbki farby :p
No własnie z tego co tu piszecie to wynika że dostają.
 

tinsel

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gorzów Wlkp.
Witam!

W temacie dziś tylko kartka z lacoste.

Coś dziwnego mi się zrobiło z przeczytam najpierw mi zabrało jakieś 40 punktów za nic, teraz mi dodało 80.

Forum u mnie już tak strasznie nie muli :eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry