Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Muszę wziać się w garść i pisać do konca wakacji bo potem szkoła, 70-tka ciotki a potem moja łośemnastka .. no i będzie październik no i nic nie wezmę w końcu xD :lol: xD To czasu nie będzie xD
Ja też xD.. musze sie wziac w garsc do konca sierpnia... bo potem jeszcze jeden miesiac wakacji, wczasy i moje urodzinki... no i bedzie pazdziernik i nic nie wezme w koncu xD.. no a szkoda zeby 3000 pkt sie zmarnowalo ;p
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Ja też xD.. musze sie wziac w garsc do konca sierpnia... bo potem jeszcze jeden miesiac wakacji, wczasy i moje urodzinki... no i bedzie pazdziernik i nic nie wezme w koncu xD.. no a szkoda zeby 3000 pkt sie zmarnowalo ;p
a ja mam nadzieję, ze to co na mnie czeka na poczcie to jakies gadżety co mnie podbuduje i zmobilizuje do wysyłania maili :D
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Ide popisać opinie żeby je dodać jak bd HH :)

Ja dostałam z Beckers próbke farby - olive i niezbyt mi sie podoba ten kolorek , moze dlatego ze przyzwyczailam sie do niebieskiego pokoju :p
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
o czyli rożne powysyłali jednak ^^

nie wiem czy nie zrezygnować z moda na słodyczach :/

i nikogo nie mam nowego :|
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
jaki kolor masz próbki Beckersa, bo ja salvia
Ja też ;D
A mam pomarańczowe sciany to będzie fajny kontrast ;D jeszcze potem jakiś kwiatek na półkę albo świeczkę zieloną sobie kupię i będzie idealnie ;D

Idę na tościki ;D ;*


Paula296 Ja tam nie wpisywałam żadnych placówek xD.. W konkursie jasno było powiedziane, ze za każdą poleconą osobę jest opaska a za 3 osoby termometr xD O placówkach tam nic nie było :p .. Formularz na stronce mam wypełniony juz także czekam na opaski i termometr ;D
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
sorry że nie na temat ale chciałam wiedzieć co sądzicie :p


zmówiłam wczoraj

http://www.photoblog.pl/freaq19/43657742/firmowo__d.html - zawieszkę N sponbob :]


http://www.photoblog.pl/freaq19/35573643 - heayh w trampach :lol:


http://www.photoblog.pl/freaq19/33552344 - zawieszka diament różowo fioletowy BB)




jeszcze raz sorry że nie na temat :eek:k:

fajne rzeczy.. ale ja bym tego nie zamowila... bo po co mi takie cos :]



u mnie dzis tylko starter orange.. i jakis katalog z niemiec


zapraszam do SYGNATURKI
 

madziaaaxd

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
1 173
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
:)

karmelekxD

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław :)
a u mnie dzisiaj same próbki ;/
pf, i jeszcze kurierem jakś "CEGŁA" za która miałam zapłacić 20 zł ;o oczywiscie nie odebrałam xD i wgl nie pamietam ze takie cos zamawialam oO
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
łał, normalnie wchodzę na @ i mało mi gały nie wyszły xDD wygrałam zestaw płyt w jakimś tam konkursie biggrin.gif





Gratuluje :) Ja choć gram w konkursy nic nie wygrałam jak dotąd :( może kiedyś szczescie mi dopisze :p
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
łał, normalnie wchodzę na @ i mało mi gały nie wyszły xDD wygrałam zestaw płyt w jakimś tam konkursie biggrin.gif


Gratuluje :) Ja choć gram w konkursy nic nie wygrałam jak dotąd :( może kiedyś szczescie mi dopisze :p
ja 'tylko' 2 razy wygrałam telefon, zestaw kosmetyków do włosów, koszulke z Popcornu (chyba w 5 klasie xD) i tam jescze kilka rożnych rzeczy

ps ja tez gratuluje

/// z czego ona robi te wisiorki? o.o
fajne sa :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry