Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Witam ponownie ;)

Na @ pustki :( , czekam na listka . Widze ze przychodza wam jeszcze ksiazki z Astry , moze tez sie zalapalam :p zobaczymy .

Mi tez jeszcze nie zaakceptowali na ck opinii z 5 sierpnia ale czekam cierpliwie , chętnie przyjme kod spod nakrętki coca-coli
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
No i listek poszedł.
-> Zasilonko z Gfk.

Blackbejbe666
Też się zastanawiam, czy jeszcze mam szanse na tę książkę z Astry :niepewny: bo już dosyć dwano wysyłałam zgłoszenie i nic. ;)
 

nikusia30

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
0
Miasto
TaM gdzie tY ... <33
Witam wszystkich serdecznie :)

Jestem tu świeżynką i zaczynam dopiero przygodę z konkursem na stronach 3DWhite, pewnie i tak nie mam szans, ale jesli by się Ktoś zlitował to bardzo proszę o kliknięcie:

http://3dwhite.pl/?click=1d29ef2fa6aaa98cb32a3182625c56d4

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Marek


witamy :papa:



za niedługo trzeba będzie zadzwonić i zapytać się czy się załapałam na kuferek z wawla

wysłałam 2 zgłoszenia więc może :p

ale we wrześniu są ładne kuferki trzeba też spróbować ^^
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Taa, to jestem Pan, czy Pani? :p

Hah.. dobre.. SzanownY PanI ! :lol:
Nie mogee :lol: xD

Aaa.. na @ tylko 2 negatywy ;(
Słoneczko mi troszkę przygrzało ;D W końcu widać jakąś linie opalenizny xD :lol: :D Ale się cieszę ;D ;D
Nasmarowałam się utrwalaczem i już tak nie piecze przynajmniej ;D

Idę na obiadek
Pzdr ;*
 

Nefra

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
600
Punkty reakcji
1
Wiek
34
ale lipa...;/
a tak sie starałam..
Witaj, xx.


Z przykrością zawiadamiamy, że Twoje konto w serwisie Cokupić.pl zostało tymczasowo zablokowane za notoryczne łamanie regulaminu serwisu.


Przez okres 3 tygodni od daty otrzymania tego powiadomienia, logowanie w Cokupić.pl z konta xx nie będzie możliwe.


O przywróceniu pełnych uprawnień dla swojego konta zostaniesz poinformowany po upływie wspomnianych 3 tygodni.


Prosimy o to, żebyś dbał o jakość swoich opinii i treści ładowanych do serwisu Cokupić.pl i jednocześnie informujemy, że ewentualna następna blokada konta będzie już stała.
 

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
ale lipa...;/
a tak sie starałam..
u czyli miałas 30 opini odrzuconych:( ale to tak raptownie? czy miałas kilka stron do zaakceptowania i tak sie zrobiło? Bo sama sie wystraszyłam mam 3 stronki do zaakceptowania i kurde jak mi odwalą coś takiego??
Sama mam odrzucone 2 opinie i kurde nie wiem dlaczego bo 3 podobne mi zaakceptowali...
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
ja mam 11 odrzuconych:(

a 5 stron do akceptacji ok 100 opinii wrrr ;/ czepialscy są co sprawdzają ;x
 

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
No rozumiem jak ktos po prostu sciagnie gotowca ale jak sie człowiek stara poświeca duzo czasu to odwalaja wrrrrr
Teraz nie pisze opini poczekam zeby mi zaakceptowali... bo jak zablokuja to lipa... ale w pogotowiu mam jeszcze dwa konta :D
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
A ja mam wszystkie akceptowane, tylko na samym początku (jak zarejestrowalam sie), odrzucili dwie opinie, ale to moja wina, przyznaje się. Teraz jest wszystko okej ;) I bede dalej pisac, ta dziesiejsza paczka od nich, mnie zmotywowala :D

A na @ niestety same negatywy :)
 

Nefra

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
600
Punkty reakcji
1
Wiek
34
miałam 50 opini
cześć mi zaakceptowali,cześć odrzucili,a jeszcze część czekała na moderacje..
miałam 245pktów :(..ehh.. daruję sobie to..coś mi nie szło pisanie..choć zdawało mi się,że ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry