Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Staruszku Kochany wszystkiego najlepszego, żebyś był największym kolekcjonerem smyczy na całym świecie i spełnienia wszystkich marzeń :*:*


ktoś tam miał coś do mnie, że wygrywam tyle piw..no cóż nie zmieniam IP tylko strzelam i nie gram dla siebie tylko dla innych, a skoro nie ma tylu chętnych w poznaniu to czemu mam nie próbować?? zresztą rodzinka zakłada konta na swoje pesele i swoje dane ja tylko strzelam w godzinę.....

madziaaaxd wiem, że to do mnie, no cóż prosiłam o głos tylko raz i chodziło mi o głos w tych ostanich minutach, więcej o tym nie pisałam....

u mnie narazie tylko jakaś wygrana książka, czekam na kuriera z kremikami i z piwkiem i na listonosza, no i na nagrody zaległe :)

zaakceptowali mi bardzo dużo opinni na ck i automatycznie dostałam 50pkt za setną opinie
 

Attachments

  • urodziny18_06.jpg
    urodziny18_06.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 39

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Witam z rana. Byłem na pocie i listek dał i list a w nim fajne pudełko z zapałkami.
Mam kłopot natury technicznej. Chcę się zarejestrować na streetcom i nie pokazuje mi się kod. Próbowałem z 3 przeglądarek: explorer. mozilla i opera.

Najlepszego Pempek
 

olusssiAA

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2009
Posty
216
Punkty reakcji
0
100 lat Pempek.

A ja czekam na torbę z Żywiec Zdrój i kosmetki z Yves Rocher z konkursu interii.
Ale się chyba nie doczekam ;/
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
właśnie był kurier inpostu z parasolką z indykpola, duża ładna parasolka granatowa :)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Witam z rana. Byłem na pocie i listek dał i list a w nim fajne pudełko z zapałkami.
Mam kłopot natury technicznej. Chcę się zarejestrować na streetcom i nie pokazuje mi się kod. Próbowałem z 3 przeglądarek: explorer. mozilla i opera.

Najlepszego Pempek

Wiesz co .. mi działa o_O kod się pokazuje normalnie :)
Może masz włączone blokowanie reklam na stronkach czy coś o_O .. Bo mi np na CoKupić nigdy zegar odmierzający HH się nie pokazuje xD Ale sama pilnuję sobie tego :)

W każdym razie kod rejestracyjny ze streetcom mi dziala ;)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ohayo ^^


Najnajlepszego :*

Ja dzisiaj czekam na listonosza z : moja książką wygrana na stopklatce, starterem z Orange, kartą do empiku z CK....

Na @ nic. Tylko Ankieta z Ciao!, której nie przeszłam =[
 

nati5529

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
252
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
J4eszcze tylko 15 min. trwa głosowanie na Astrze :(((( 10 miejsce :( I tak napiszę do nich zażalenie , bo mi nie naliczają punktów , więcej nie będę grała w żadne konkursy z głosowaniem !!!! Mam dośc :((((( Listonoszka znów nic nie przyniosła :(
 

maxx92

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
171
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Głowno
Dzięki dziewczyny. Napisałem do ada@streecom.pl.
Zobaczymy co ona powie. A propos ma ktoś nakrętki z kodami z Coke.pl???
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z nieba
biednie dziś... listek przyniósł tylko 1 kopertę..a w niej długopis, wizytówka i próbki woreczków na jedzenie (fajnie takie zamykane)
 

magdekk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Pozytywnie bo pozytyw :p
Dzień dobry,

Proszę o podanie adresu, na który mamy przesłać pocztówki.

Z poważaniem
 
Status
Zamknięty.
Do góry