Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Belladona

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Zazdroszczę Ci, ja na razie pisałam do Joko, Evelline i zero odpowiedzi.

Myślę by napisać do jakieś farmaceutycznej, bo mi notesy by się przydały XD
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Zazdroszczę Ci, ja na razie pisałam do Joko, Evelline i zero odpowiedzi.

Myślę by napisać do jakieś farmaceutycznej, bo mi notesy by się przydały XD
te znane firmy nic nie wysyłają niestety i ogólnie ostatnio firmy kosmetyczne sa skąpe :)
a z firm farmaceutycznych można dostać naprawdę fajne rzeczy, ale też trzeba dobrze trafić :)
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Oj.. Chyba nikt nie zna rozwiązania mojego problemu.. :(
Ja znam,jest bardzo proste:
1.Nie przejmuj się
2.Napisz do nich maila
te znane firmy nic nie wysyłaj? niestety i ogólnie ostatnio firmy kosmetyczne sa sk?pe :)
a z firm farmaceutycznych można dostać naprawdę fajne rzeczy, ale też trzeba dobrze trafić :)
Piszcie do niszówek,najlepiej mało znanych z kosmetykami naturalnymi albo do hurtowni
 

Belladona

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie znam żadnej 'mało znanej firmy', zaraz popatrzę na długopisy z pracy mojej mamy, to znajdę jakąś ciekawą firmę ;]
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31

Belladona

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja patrzę na nazwy firm z lakierów do paznokci właśnie, ale w większości przypadkach dostaję cienie i kredki do oczu.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Czeœć wam,dziewczyny,dawno mnie tu nie było,może niektóre z was mnie jeszcze pamiętaj¹....Martę Lobos to jeszcze pamiętam,stara wyjadaczka :D
U mnie cake płyt z Think Xtra,każda 4,7 GB,więc przydadz¹ się na filmy DVD :) z kosmetyków tylko cienie z Euphory,ale już ich nie mam,bo mi mama i siostra zajumały :/
O miło widzieć dawna koleżankę z forum :D :D
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Przypusćmy , że wpiszę sobie - katalog firm kosmetycznych i guzik . wyskakuje duzo , ale nawet maila nie ma i niektore strony netowej nie maja :(
 

Belladona

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja nienawidzę okresu wakacyjnego, wszyscy mają urlopy, i nigdy ci na mejle nie odpisują XDD
 

Vitanji

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
920
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Taa,sezon ogórkowy...trzeba szukać ofert po sieci,najlepiej zagranicznych...szkoda,że free amciu już nie działa.
 

KasiaMacha

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
ja pesel podalam ale nip zmyslilam


Jeżeli koniecznie chcesz zmyślać, to lepiej podając pesel, pamiętając tylko, że kobieta i mężczyzna mają swoje nr płci, no i by pierwsze 6 cyfer było realną datą urodzenia.
Jeżeli chodzi o NIP, to w przypadku wygranej związanej z odprowadzeniem podatku, niechcący możesz komuś narobić niezłego bałaganu :bag: Osoba tak może być wzywana do US, bo jej zeznanie roczne nie będzie się zgadzało z wpływami zapisanymi w systemie. A że po nitce do kłębka dzisiaj łatwo trafić, to i Ty możesz mieć kłopoty.

Przy okazji prośba BB)
Jeżeli komuś udało się wygrać w tej edycji zestaw Expert, to chętnie podpytam, z jakiego zegara korzystaliście :* Rok temu miałam dużo szczęścia z inosag... ale w tym roku coś mi nie wychodzi <_<
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
KasiaMacha z żadnego zegara xD ja raz spróbowałam tylko i mi napisali , że nie udalo sie zdobyc zestawu a tydzien temu mi wysłali xD
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
jest w końcu mi się udało :D zgrzewka piwa jest moja 24puszki Okocim :) ale się cieszę :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry