Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Witam. u mnie pusto na @. Był przed chwilką listonosz i przyniósł mi paski na nos zamówione na allegro : :D :D opłacało się ";
takie z Nivea Visage? xD Phi xD Leżą u mnie na parapecie i ich nie używam bo nie działają zbytnio <_<

liftingujący krem nawilzajacy na dzien 15ml
liftingujacy krem regenerujacy na noc 15ml
liftigujacy krem redukujacy cienie pod oczami 15 ml
i 90 probek po 1,5ml
łoo fajnie ;D
To się mami ucieszy ;D

U mnie dziś z natury przyszła paczka ;| .. 2 torby materiałowe , 2 dmuchane foteliki na telefon i 3 długopisy ;| Normaalnie zaszaleli :) Jeszcze wyślę pocztą te rachunki bo najpierw wysłałam skan mailem :) Może to coś da ;) Ale to po 10 wyślę tak, ze moze w połowie miesiąca będą mieli jakieś nowe gadzety o_O ;D

Nie ładnie palić :p
No nie ładnie, nie ładnie ;D !!!! Jak to tak sobie zdrowie psuć można no no .. ;)!
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Mi listonoszka nic nie przyniosła.
A może ładuje ktoś sobie konto karta z orange za 25zł bo potrzebuje chetnego/ą do skorzystania z promocji 2x2?
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Tak z Nivea. Dziś pierwszy raz ich użyłam i nawet widać efekt. Jak będą działały jak ten pierwszy to 3-4 paski i po kłopocie :p P
Mi tam nie działają xD
A na co sa te paski - w czym pomagają :)
Oczyszczające płatki na nos ;) Ja już wolę mój żel do twarzy xD Lepiej działa i to na całą twarz a ni tylko na nos. :)

łooł .. właśnie na menelu znalazłam Zapaskudzona czarodziejska, efekt różdżka zręczności dodaje 5 i skraca czas kształcenia o 4 % ;D Genialne ;D
 

bialad

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja dzisiaj 2 listy:

List 1: 2 broszurki z produktami, oraz 4 próbki: krem biolipidowy, krem nawilżający, kozie mleko - (jakiś krem) oraz krem oliwkowy
List 2: 3 broszurki z produktami, a w jednej z nich próbki: krem, szampon i emulsja do kąpieli oraz 2 próbki:hipoalergiczny żel oraz krem fizjologiczny (cokolwiek to znaczy :lol: )
Czekam jeszcze na przynajmniej dwie paczki próbek, bo wysyłałam kilka meili.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
* ZAGŁOSUJĘ CZY ZAREJESTURJĘ SIĘ ZA PEWNIAKI! *
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 

olbrzym

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
322
Punkty reakcji
1
Czy ktos z tego forum otrzymal nagrode Astor lub memo notesy?
prosze o oddpowiedz?

Ponawiam pytania kiedy wysla te darmowe oaski UV ze stonki darmowe zdrowie?
Bo cały czas mozna tam sie rejestrowac :)
 

dysia94

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
613
Punkty reakcji
6
Miasto
Za:cenzura:e ;D
A ja jestem tam zarejestrowana od bardzo dawna (ok 2-3 lata) jakos tak i ani razu nie testowalam produktów :( Mam juz dostep do wszystich ankiet (wyslane oswiadczenie) i wpisana date urodzenia, może to cos zmieni?! I zarejestrowalam sie tez wczoraj na rodzicow, tylko szkoda ze nie pomyslalm o tym szybciej, moze mama miala by wiecej szczescia i testowala by te kremy ;P
Dostanie ankietę, bo będzie druga tura. Założyłam na mamę konto jakiś tydzień po wysłaniu mejli że się dostali do testowania i po paru dniach dostałam wiadomość żeby wypełnić ankietę na stronie
 
D

dawi62

Guest
U mnie same negatywy oraz 3 przesyłki:
- broszurka,mapa,ulotka,długopis
- broszurka,smycz,naklejki
- broszurka,naklejki,mapa
 
Status
Zamknięty.
Do góry