Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

agisek

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Dziewczyny..
Nie mogę sięwgl połapać...
Wiem wiem "czytaj wątki"..
Jest ich naprawdę dużo i nie można zbyt wiele od nich się dowidzieć..
Dlatego znacie jakieś firmy , które wysyłają darmowe próbki gażdżety ?
Żeby nam się lepiej i szybciej porozumiewało podaje wam moje gg 12417573.. :)
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
No gestapo no coo.. zawsze wszystko musi wiedzieć i czy coś zrobisz czy nie to i tak wieszają na tobie koty .. <_< a jak spotkasz ich w zlej minucie to do Ciebie strzelają (słownie <_< )


Haha.. olewacko ? jak ja podejdę olewacko to oni to samo do mnie . albo szantaż typu jak nie pójdziesz dziś do spowiedzi to ja nie pójdę z tobą do ortodonty .. ( co wiąże się z tym, ze kasę też mam sobie sama znaleźć na ortodontę :/ ) no i zawsze tak jest .. odkąd pamiętam :/
Olewanie nic mi nie da.. jeszcze gorzej będzie .. Za miesiac 18 mam to jeszcze dojdzie argument 'jak Ci coś nie pasuje to ja Cie nie trzymam na siłe .. idź gdzie chcesz i nie wracaj' ;| .. zawsze na takie coś mogłam powiedzieć, ze prawnie nie mogą wyrzucic mnie z domu bo do 18 mają obowiązek zapewnić mi mieszkanie .. no a potem to ja nie wiem co bedzie .. wole nie myslec.. to jest jakaś mutacja genetyczna całego stworzenia i pech chciał, ze na mnie trafiło <_< .. alejak załatwię jakieś promołszyn :sexy: typy kosmetykowego to przez 5 minut jestem najukochańszym dzieckiem .. ostatnio zdałam sobie sprawę .. dlaczego ja taka głupia jestem .. kieszonkowego nie dostaję wgl :/.. bo tata mi da na bilet do szkoły i 20 zł na telefon .. ;| i to wg niego jest kieszonkowe .. tylko ciekawe co ja do kieszonki z tego wsadze :lol: .. i jeszcze sobie sama musze kupowac totalnie wszystkie kosmetyki takie jak szampon , zel do twarzy, szczoteczkę do zębów i pastę .. .. ;| .. a na to jak sie sprzeciwie jest ; ja sie zawsze myłem/am mydłem i żyje .. no ludzie .. w XXI wieku takie hasło ;| .. dlatego wkręciłam się w gadzety kilka lat temu i to duzo daje ;) Kolczyki zaczęłam robić, zeby troszkę mieć jakiejś kasy .. siostra mi to wśród znajomych rozprowadza i już kupiłam sobie za własne trochę sprzętu przenośnego ;) + office 2007 :sexy: .. Bo nie miałam :) .. normalnie matce powiedziałam, ze mogła mi oszczędzić takiego życia i mi go nie dawać .. miałaby problem z głowy , bo jak widać ja nim cały czas jestem ..
A ta mi na to, ze mam sie isc leczyc.. no to ja jej, ze nie ma problemu .. bardzo chętnie .. jak ma mi być lepiej .. to ta zamachnęła głową i tyle rozmowy było :/ ..
Ehh.. kurde.. spamuje tylko .. bez sensu ..:bag: ..
ana @ jak nie było nic tak nie ma .. :(
Menel jedynie menda jedna się ksztalci :lol: jedna porzadna osoba .. w wakacje non stop przy nauce :lol: ;D


gdzies słyszałam, że obowiązek utrzymywania dziecka rodzice maja do końca jego edukacji jednak nie dłużej niż do 26 roku życia więc jak na studia pójdziesz to nie maja wyjścia heh :p Ale tak serio to ciężko masz widzę i nawet nie wiem co Ci napisać. U mnie w domu też nie mam za wesoło czasami ale ja przynajmniej przez 9 miesięcy na studiach siedzę daleko od domu :) pozdrawiam i wytrwałości życzę :)

na co kupić jeszcze żadnej opinii mi nie zatwierdzili i nie wiem czy dalej pisać bo może szkoda czasu...
 

konfitura_malinowa

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Marchewkowe pole :)
Nika, uspokój się trochę wewnętrznie, złość Tu nic nie podziała-mam a raczej miałam podobną sytuację i wiem jak czasem boli zachowanie rodzinki.. Ja na moją rodzinkę znalazłam patent ucieczki-jeszcze w szkole i na studiach wkręciłam się we wszystko co możliwe-koła zainteresowań, kurs samoobrony itp/itd żeby jak najmniej w domu siedzieć... A co do kasy to dawałam korki z francuskiego i żeby mieć swoją kasę.. Podejrzewam,że Twoi rodzice teraz tak szaleją bo już niedługo masz 18 lat i się po prostu boją-Twojej samodzielności, tego że od nich się uniezależnisz-w sensie poglądów, działań itp a Oni nic nie będą mogli z tym zrobić...
 

darus84

dariutka
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
584
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Łódź
nika_czekolada jak bym widziała moja siostrę, wiesz ja kieszonkowego nie dostawałam jak inni rówieśnicy i nie miałam o to pretensji do rodziców, a siostra miała pretensje..
dzis pusto
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
Nika, uspokój się trochę wewnętrznie, złość Tu nic nie podziała-mam a raczej miałam podobną sytuację i wiem jak czasem boli zachowanie rodzinki.. Ja na moją rodzinkę znalazłam patent ucieczki-jeszcze w szkole i na studiach wkręciłam się we wszystko co możliwe-koła zainteresowań, kurs samoobrony itp/itd żeby jak najmniej w domu siedzieć... A co do kasy to dawałam korki z francuskiego i żeby mieć swoją kasę.. Podejrzewam,że Twoi rodzice teraz tak szaleją bo już niedługo masz 18 lat i się po prostu boją-Twojej samodzielności, tego że od nich się uniezależnisz-w sensie poglądów, działań itp a Oni nic nie będą mogli z tym zrobić...
Nigdy im nie podpadłam .. na 18-tki jak ide raz na ruski rok to wracam normalna .. a nie jak 95% ludzi na imprezach tego typu :]
Zawsze co chcą to ok .. pomóc coś zrobić ok .. meble kupią to im złożę .. zaoszczędzą na składaczu :lol: .. a za to dostanę tylko 'nic dla domu nie robisz!'

nika_czekolada jak bym widziała moja siostrę, wiesz ja kieszonkowego nie dostawałam jak inni rówieśnicy i nie miałam o to pretensji do rodziców, a siostra miała pretensje..
dzis pusto
Wiesz.. ja też się nie czepiam, że nie dostaję kieszonkowego .. teraz rocznik mój same osiemnastki .. prezenty też kupić trzeba niestety .. nie proszę ich o to .. sama kasę organizuję .. ale bez przesady .. jak menel wyglądać nie chce.. włosy i zeby każdy myje .. no to chyba za darmo nie dostanę .. z nieba też nic nie leci .. (przynajmniej nie zauważyłam).. ja się tylko tego ich czepiam bo przecież nie o to chodzi ,zeby duzo kasy wyciągnąć tylko zeby nie przyzwyczaili się, że już wszystko sama sobie kupuję bo to lekka przesada..

Idę na herbatkę relaksacyjną do siorki ..
Może mi pomoże ..

Spadam ;**
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
Na @ i w skrzynce pustki.

Zaakceptowali mi część opinii i mam na razie 1335 pkt :D
Mam nadzieję, że jutro uporają się z resztą ;)

Idę odpocząć, bo dzisiaj byłam na 6-cio godzinnych zakupach :p
Co kupiłam ?
Spodnie, 2 t-shirty, bluzkę, spodenki, japonki, bransoletkę na stopę, 2 pary kolczyków, wisiorek, 4 lakiery do paznokci.
I jestem 4 stówy do tyłu :/
Ale tak to ze mną jest, gdy pojawia się słowo 'wyprzedaż' w sklepach odzieżowych <hahahaha>
Nie pozostaje mi nic innego, jak czekać do 10-tego (kieszonkowe) i znów wyruszać na łowy :D

Do jutra.
Papa ;**
 

czeekoladowaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
72
Punkty reakcji
5
znacie jakieś strony ze autografy wysyłają za darmo?

Ja napisałam do Ani mru mru ale żadnej odpowiedzi nie dostałam czekam już 2 dzień.

Napiszcie jeśli coś macie. Z góry dziękuje.
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Nikuś a jesteś jedynaczką?? Bo ja z własnego doświadczenia wiem, że jedynaczki mają ciężko... ale staram się nie narzekać :)
na ck kolejne opinie mi zaakceptowali więc się cieszę :) spędziłam fajne południe i teraz może powysyłam trochę emaili :) albo popiszę opinie, albo pójdę spać :D
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
33
Miasto
z krainy Ozz
Nikuś a jesteś jedynaczką?? Bo ja z własnego doświadczenia wiem, że jedynaczki mają ciężko... ale staram się nie narzekać :)
na ck kolejne opinie mi zaakceptowali więc się cieszę :) spędziłam fajne południe i teraz może powysyłam trochę emaili :) albo popiszę opinie, albo pójdę spać :D

Właśnie Misia ja jestem jedynaczką i wiem coś o tym <_< ale za dużo by pisac, czasami można wyjść z siebie.. Właściwie częściej niż czasami.

Na @ T&V, ale nie chce mi się nad tym siedzieć :phi:
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
Właśnie Misia ja jestem jedynaczką i wiem coś o tym <_< ale za dużo by pisac, czasami można wyjść z siebie.. Właściwie częściej niż czasami.

Na @ T&V, ale nie chce mi się nad tym siedzieć :phi:
chyba trzeba założyć nowy temat, gdzie wylejemy żale na naszych staruszków :D
ja mam im trochę do zarzucenia, a inni uważają, że jestem rozpieszczona <_< i jak tu się z kimś dogadać :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry