Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kara1986

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
hej jak dostawalyscie kuferki z wawla to jakie numerki mieliscie kolo imienia i nazwiska,bo ciekawi mnie czy to sa numery dotyczace tego ile kuferkow zostalo czy ktore zgloszenie;)
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
o, na cokupic zaakceptowali mi dwie opinie... mogliby wiecej zaakcpetowac. ;d;d
 

kaikae

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
185
Punkty reakcji
21
Miasto
Słupsk
JA też czekam na zaakceptowanie opiń na co-kupić. Na poczcie pustki, ponad 2 tygodnie już nic nie pisałam. kurde nic mi się nie chce ostatnio:( czy to pogoda heh.
Proszę o głosiki na synka
 

wolnyck

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
witam :) mam propozycje dla wszystkich grających w meneli, moge dawac wszystkim codziennie po 50 datkow w przeciagu 5minut zarowno sobie tez moge w ten sposob dawac, moja propozycja to 10zl za tydzien codziennego wypelnienia datkow :) mozecie mnie zrugac ale uwazam ze jest to dosyc uczciwa propozycja iz wymaga to sporego poswiecenia mojego czasu, wszystkich zainteresowanych prosze o pisanie na pw
 

Blackbejbe666

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
4
Wiek
32
Miasto
Za:cenzura:e
Witam wszystkich :)

Na CK zaakceptowali mi troche opinii ale 3 odrzucili :/ no coz tak bywa. Na @ 2 negatywy. Czekam na listka , mam nadzieje ze tym razem cos do mnie bedzie :p
Pogoda do kitu ze nic mi sie nie chce , chyba pogram w gierki.

Mam pytanie do zarejestrowanych na jungle.pl - jaka jest nagroda za uzupelnienie 1 colectora ?
 

kateblue2

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
1 350
Punkty reakcji
21
Wiek
33
Miasto
Warszawa
mi caly czas akceptuja i patrzcie co zrobili xDD

14d13xi.jpg

wuhaha^^
ale oczywiscie sie nie gniewam xDD :D
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
Witam serdecznie Pani Kamilo!
Nie widzę żadnego problemu w tym, aby Pani powiększyła swoja kolekcje o gadżety firmy xxx.
Pozdrawiam



yeah xD :eek:k:
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
witam :) mam propozycje dla wszystkich grających w meneli, moge dawac wszystkim codziennie po 50 datkow w przeciagu 5minut zarowno sobie tez moge w ten sposob dawac, moja propozycja to 10zl za tydzien codziennego wypelnienia datkow :) mozecie mnie zrugac ale uwazam ze jest to dosyc uczciwa propozycja iz wymaga to sporego poswiecenia mojego czasu, wszystkich zainteresowanych prosze o pisanie na pw
ta bardzo się opłaca, szczególnie, że to jest gra na zabicie czasu, nie ma tam żadnych nagród i raczej nie znajdziesz "frajera", który się zgodzi na taką propozycję...lekkie przegięcie...
 

lukasz12

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
1
Czy chciałby ktoś konto na prizpass???? Jest tam 5492 pkt. Oddam za darmo- nic w zamian nie chce
 

Natalka54321

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Stok Lacki
ta bardzo się opłaca, szczególnie, że to jest gra na zabicie czasu, nie ma tam żadnych nagród i raczej nie znajdziesz "frajera", który się zgodzi na taką propozycję...lekkie przegięcie...


Zgadzam się z tym w 100 % chociaż gram w menela od wczoraj to mysle ze nikomu by sie nie oplacalo ;D
 
Status
Zamknięty.
Do góry