Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

adibu

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wreszcie nadszedł mój pierwszy darmowy gadżet :)

Książeczka dla dzieci. :)

Nawet nawet :)
 

banfaith

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
1
No cisza niesamowita, aż się zaczęłam zastanawiać, czy wszystko z netem w porządku :D
 

ela1199

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
29
U mnie narazie pustki <_<
a tymczasem wiebieram sie na miasto :]
 

ewuusia

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chciałam zalogować się na Otineo, ale pisze że dostęp zablokowany. Też tak macie??
 

banfaith

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
108
Punkty reakcji
1
Na otineo normalnie się zalogowałam :)
Ale jak na razie brak reklam <_<
A na 2 koncie 1 reklama ;)
jakby można było zsumować punkty xD Ehh .. na jednym 82 a na drugim 88 otinek :)

na @ nic :(

P.S. Zaproszenie dalej nie doszło :(
Chyba, że jeszcze raz wyślesz albo nie wiem :( Bu :(

Nie mogę drugi raz, bo mi pisze, że już wysłało. Chyba, że masz jakiś inny email, to można spróbować.
 

JoannaŚ

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Kilka dni temu napisała do mnie Agness007 proponując pewniaki w zamian za rejestrację na Cokupić.pl. Zrobiłam to, a ona nie podała pewniaków, właściwie nic już nie napisała. Czy jest jakiś sposób, żeby wyegzekwować to, albo coś? Da się wogóle coś z tym zrobić?
 

paulina188

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wczoraj u mnie:
- 4 smycze i 4 długopisy
- kilka ładnych, grubych przewodników z UM i masa pocztówek
- tampony OB
- próbki z daxa ok 20 w tym 4 pudry

dzisiaj czekam na listka ;)
 

darusiek1989

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
Kilka dni temu napisała do mnie Agness007 proponując pewniaki w zamian za rejestrację na Cokupić.pl. Zrobiłam to, a ona nie podała pewniaków, właściwie nic już nie napisała. Czy jest jakiś sposób, żeby wyegzekwować to, albo coś? Da się wogóle coś z tym zrobić?



ja też się zarejestrowałam na cokupić.pl z jej linku... napisałam do niej a ona na to,że nie ma mnie rzekomo w znajomych na cokupic.pl i nie dała tych pewniaków

Chamstwo!!!! :/
 

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Kilka dni temu napisała do mnie Agness007 proponując pewniaki w zamian za rejestrację na Cokupić.pl. Zrobiłam to, a ona nie podała pewniaków, właściwie nic już nie napisała. Czy jest jakiś sposób, żeby wyegzekwować to, albo coś? Da się wogóle coś z tym zrobić?
pisalam to do wielu osob z forum... tym ktorzy naprawde sie zalogowali z mojej sygnaturki.. podalam pewniaki - kilkaosob moze to potwierdzic...
jednak Ciebie nie mam w znajomych... wiec nie bede podawac pewniakow komus kto mi sie nie zarejestrowal a jedynie chciał wyłudzic namiary :bag:

masz screena z moimi znajomymi... i nie ma cie :] sama widzisz.....bez_tytu_u...JPG

ja też się zarejestrowałam na cokupić.pl z jej linku... napisałam do niej a ona na to,że nie ma mnie rzekomo w znajomych na cokupic.pl i nie dała tych pewniaków

Chamstwo!!!! :/
ciebie tez w znajomych nie mam ;] zobacz sobie na screenie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry