Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
U mnie listonosza jeszcze nie było =[

Nie lubię konkursów sms =[
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
U mnie dziś jedynie katalog Klubu dla Ciebie i katalo od Porshe... mogliby chociaż długopis dorzucić ;)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
mi się wydaje,że to może nie być ściema... wiesz... nazbierają kasy za sms-ki i faktycznie mogą jakiekolwiek nagrody rozdawać.

Jak uzbieram 100otinek to wyślę smski ;)

Marta pisałam do Carolyn miłą prośbę po ang żeby odblokowali mi konto i dzisiaj dostałam odp:)
Nie wiem co z moimi zamówieniami, pkt mi nie zwrócili... I pewnie już nie zwrócą...
 

ela1199

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Wczoraj gratisowo to tylko 2 nowe dziurki w uchu :p :p
a dzis tylko paczka z astry ;]
A Gorąco takie ze sie nie chce nawet @ wysylac ;/
Wypchanych :)
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Marta pisałam do Carolyn miłą prośbę po ang żeby odblokowali mi konto i dzisiaj dostałam odp:)
Nie wiem co z moimi zamówieniami, pkt mi nie zwrócili... I pewnie już nie zwrócą...

Ja napisalam, ze od dwoch tygodni mam zablokowane konto i nie moge sie na stronce zalogowac i zapytalam sie czy zrealizują moje zamowienie przed zablokowaniem konta ;)
Zobaczymy co odpisze ;P
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Jednak zamówienie z maja nie zostało anulowane... Nic już nie wiem...Sprawdziłam moje konto, 3 zamówienia są anulowane... pkt przepadły... Same FAKEFAKEFAKE pisze....
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Hej, u mnie dzisiaj jak narazie nic. Chociaż nie wiem nawet czy listonosz chodził <_<
Ciekawe kiedy słodycze dojdą. Niedawno zamawiałam, ale do końca wakacji mogłyby się zjawić :p
 

nati5529

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
252
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Witam !!! Już wróciłam ....Myslałam ,że w skrzyneczce będą mini produkty z la Roche , a tu nie ma ich nadal :( Może jesienią wyslą ??? dziekuję wszystkim ,którzy pamiętali o moich ziarenkach :* :* :* Teraz wrócę parę stron i Wam poklikam :)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Witam !!! Już wróciłam ....Myslałam ,że w skrzyneczce będą mini produkty z la Roche , a tu nie ma ich nadal :( Może jesienią wyslą ??? dziekuję wszystkim ,którzy pamiętali o moich ziarenkach :* :* :* Teraz wrócę parę stron i Wam poklikam :)
no ja czekam i czekam na nie :( tak samo jak na USB z maratonu, który się 31 maja zakończył... :(
 

m4dziara

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
stargard szczecinski
bry dobry:)
dzis na @ pusto, a i w skrzynce dla mnie nic nie bylo, ale za to maz ucieszony, bo dostal paszport karaibski i w sumie juz jest 8 drinkow free:)
z racji, ze ja nie moge alkoholu i jeszcze przez jakis rok nie bede mogla, to maz jest bardzo zadowolony, bo jak to powiedzial " fszysio moje" :p
ide popisac troche opini na cokupic:) zbieram mezowi na jego wymarzony powerball, mam nadzieje, ze w koncu nazbieram:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry