Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Agness007

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
370
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
jakiej zdrapce ? o_O ?
O co chodzi wgl ? o_O

bo w punktach lotto (totolotek) mozna kupic zdrapki... i moja mama przyniosla mi zdrapke z wygraną złotówką zebym sobie wymienila ją... i poszlam dzis do totolotka i za ta wygrana zlotowke ze zdrapki kupilam kolejna zdrapke i wygralam tam 5 zł xD

O widzę, że zaczęłyście dostawać tampony O.B.
Ja też na nie czekam i na inne próbki :)

ja dlugo na nie czekalam.. ale w koncu dostalam :p jakies 2-3 tyg temu :)



wyslalam ok 1000 maili ;o
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
No i listonoszki nie było 3 dzień :(
Jutro ok. 2 w nocy wyjeżdżam na Hel na ponad tydzień. Mam nadzieję, że listonoszka coś zostawi w skrzynce, bądź na poczcie :p
Oczywiście laptopa z netem biorę ze sobą, choć nie wiem, czy będzie zasięg, bo na Helu jest baza wojskowa, a to może ograniczyć odbiór :(
Ale jakby co, to jest kawiarenka, więc postaram się wpadać ;)
 

nika_czekolada

Wymiatacz ]:-> xD .! ;D
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
2 496
Punkty reakcji
94
Wiek
32
Miasto
Chcesz wiedzieć.. spytaj. to nie takie trudne ! :/
bo w punktach lotto (totolotek) mozna kupic zdrapki... i moja mama przyniosla mi zdrapke z wygraną złotówką zebym sobie wymienila ją... i poszlam dzis do totolotka i za ta wygrana zlotowke ze zdrapki kupilam kolejna zdrapke i wygralam tam 5 zł xD

Ahaa.. a ja myślałam, że na necie coś :lol: .. najprostsze rozwiązanie nie przyszło mi do głowy :lol:
 

takajaxxx

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2008
Posty
424
Punkty reakcji
5
Wiek
32
Miasto
Somewhere
Poklikałam w menele:
Rzuciłeś kubkiem 1,25 zł w slamka's!
nika_czekolada dostał dzisiaj już wystarczająco datków.
Rzuciłeś kubkiem 30,33 zł w zmurka's!
Rzuciłeś kubkiem 29,65 zł w Arlik's!
Rzuciłeś kubkiem 1,55 zł w Myszka969's!
Puszka na datki Talka141i/a jest już po brzegi pełna.
Rzuciłeś kubkiem 19,30 zł w klowdys's!
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Witam
w tym tygodniu tylko dwie kosmetyczki z YR za zakupy a na e-mailu taka wiadomość

REDERMIC LA ROCHE-POSAY
WYGRAŁEŚ W KONKURSIE LA ROCHE-POSAY!

Właśnie Ty jesteś jedną z 500 osób które udzieliły najwięcej poprawnych odpowiedzi w quizie dotyczącym starzenia się skóry!

GRATULUJEMY!

W nagrodę otrzymasz od nas przesyłkę zawierającą REDERMIC UJĘDRNIAJĄCY KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów La Roche-Posay!


Pozdrawiamy, Zespół La Roche-Posay

a już dawno zapomniała, że brałam w tym udział :klaszcz:
 

andzia122711

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
137
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Witam oj dużo czasu się już nie wypowiadałam ale to dla tego już od tygodnia pusto w skrzynce ;c Na jakiej stronie można zamówić te O.B?
Poklikałam kilku osobom:D
 

Shija

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
553
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
jakiś tydzień mnie nie było, dostałam w tym czasie m.in. próbki Dax, smycz za wypełnienie ankiety, ankietę z Dialego i GaduSondy ;D i @ od Streetcomu że w ciągu miesiąca powinni wysłać tą zaległą nagrodę, czyli Pendriva , który miał dojść już miesiąc temu ...
 

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
Zmurka, schodzisz na dalsze pozycje w dlugośćmaznaczenie!!!
Poklikam konkurencji, żeby spadli bo Tobie juz nie mogę niestety. O co Ty tam grasz właściwie? Nie chce mi się wgłębiać w tą stronę.
 

m4dziara

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
stargard szczecinski
witam wszystkich:)
ostatnio u mnie kubek, smyczki i dlugopisiki, czyli zaden szal, ale lepsze to niz nic ;)
na @ cisza, jak makiem zasial, ale coz, wakacje, urlopy i te sprawy trzeba zrozumiec :)
dobrze, ze sie nowy tydzien zacznie za chwile, to nowa nadzieja sie wleje w serca nasze :D
 

zielona17_19

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
503
Punkty reakcji
0
A ja dziś wygrałam walizkę z nożami :D Właściwie to wygrałam tydzień temu... Bo dawno temu odpowiadałam na jakieś pytania z ankiety przez tel i tydzień temu dzwoniła Pani, że wygrałam zestaw kuchenny o wartości 400zł :) Tylko był problem... po odbiór musiały się zgłosić dwa małżeństwa... To wkręciłam rodziców i wuja :D Bo odbiór nagrody był powiązany z 2 h pokazami... Ale nagroda jest świetna! I tak teraz patrzę, że na nożach jest napisane Muller. Może to ten od tych łyżeczek?
 

anulkasloneczko

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Witam wszystkich!!! Od pewnego czasu odwiedzam wasze forum i postanowiłam wreszcie się zarejestrować. Jak narazie dopiero zaczynam przygodę ze zdobywaniem próbek i gadżetów. Narazie czekam na przesyłki. Mam nadzieej że mnie przyjmiecie ;)
 

anulkasloneczko

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A mógłby mi ktoś powiedzieć jak się ustawia te linki do klikania na dole swojej wiadomości??
 

Natalka54321

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Stok Lacki
A mógłby mi ktoś powiedzieć jak się ustawia te linki do klikania na dole swojej wiadomości??

Jestem nowa ale to akurat wiem (nie wszystko ale dużo). Wchodzisz w swój profil i tam takim małym drukiem jest napisane edytuj swoją sygnaturkę. Jak już uda Ci się to znaleźć i tam wejdziesz to wpisujesz ten link do kliknięcia zaznaczasz i wybierasz wszystko co Cię interesuje ;) Np wstaw link (bd można szybko wniego wejść tj u mnie) czy zmień czcionkę ;););)
 
Status
Zamknięty.
Do góry