Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
U mnie dziś próbki kremów :sexy:

A ankiete nt. internetu mialam w tamtym tygodniu.

Właśnie klikam w Menele, na maile nie mam czasu :(
 
X

Xelir

Guest
U mnie dziś :
-mapa z K2
-przewodniki z Wisły
-smycz i długopis z archon'u

Na otineo od kilk dni:

Obejrzałeś już wszystkie reklamy
Odwiedzaj Otineo regularnie w celu sprawdzenia dostępności kolejnych reklam.
Zapraszamy!
:<
 

Pempek

Kapitan BOMBA ;D
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
2 462
Punkty reakcji
92
Wiek
32
Miasto
Warszawa / Radom
nika_czekolada, słuchałem piosenek :D
Całkiem przyjemny głos, tylko troszkę za cicho ;) :)

Zapomniałem napisać, że dzisiaj pozytyw i negatyw :D

Za tydzień jadę na Hel, już listonoszce powiedziałem, że jak przyjadę wpadam na pocztę po moje paczki :D A co wejdzie do skrzynki to zostawić :p
 

agusia27

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2007
Posty
313
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
witam u mnie pusto

jeśli chodzi o delektynke napisałam do nich te polewy dostawały tylko osoby które przystąpiły do klubu w tym roku :phi:
 

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
u mnie dzisiaj... kartka z życzeniami urodzinowymi od Deletynki xD a urodziny miałam w kwietniu... xD maribog mnie do delektynki zapraszał, więc pewnie wpisał "lewą" datę urodzin xD uśmiałam się :p

i uwaga dziewczyny... ostrzegam was przed kupnem bielizny ze strony provea.pl - oni często dodają swoje "reklamówki" do różnych gazet. Otóż baaardzo dawno temu zamówiłam u nich komplet, skusiła mnie niska cena (29,80 zł z przesyłką za stanik + majtki). Zestaw przyszedł listem zwykłym - znalazłam go w skrzynce, dołączona była do niego informacja, że po miesiącu przyjdzie do mnie kolejna paczka - z 3 parami majtek za cenę 72,90 :/ , jeśli nie będę ich chciała kupić, to po prostu mam ichnie otwierać i odesłać im paczkę. Tylko, że ja nigdy więcej już od nich paczki nie dostałam... Sądząc po tym, że były to listy zwykłe, pewnie przechwyciła go poczta (na allegro jest pełno ich wyrobów, w baaardzo niskich cenach, pewnie pocztowcy to wszystko wystawiają :/ ). Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że po pewnym czasie zaczęły mi przychodzić ponaglenia do zapłaty za bieliznę, której nie otrzymałam :/ . Pisałam do ich firmy, podobno sprawa została anulowana, jednak dzisiaj dostałam kolejną wiadomość, mam niby zapłacić ponad 130 zł, i jeśli tego nie zrobię w ciągu 5 dni to "wyciągną" ode mnie pieniądze w drodze windykacji :/ . Muszę do nich znowu napisać...
Więc lepiej uważajcie na to co zamawiacie przez internet... :(

Nie mogą Ci nic zrobić jeśli nie maja potwierdzenia nadania, a to tylko w przypadku listu poleconego i paczki. A poza tym nie wyrazilaś chęci kupna nastepnych rzeczy, chyba ze gdzies bylo drobnym drukiem napisane ze przy zakupie pierwszej rzeczy przysylaja Ci następną a ty dokonując zakupu wyrazasz zgode na to i zawierasz jakby umowę. Tak czy inaczej bez potwierdzenia wysylki moga Ci nagwizdać i to oni muszą Ci udowodnić ze przesyłkę otrzymałać a nie Ty im że jej nie wysłali.
Wię c się nie martw :sexy:
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
jednak cos listek u mnie zostawil :D dopiwro teraz jak wracalam to zobaczylam ze cos w skrzynce lezy probki kosmetykow i graf Ewy Wachowicz...
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
Marta a kidys mowiliscie ze nie pOdajecie tu na forum stronek tylko sami znajdujecie ?! :D
 

Marta_Lobos

Martita
Dołączył
17 Sierpień 2007
Posty
2 076
Punkty reakcji
242
Wiek
38
Miasto
Daleko...
Marta a kidys mowiliscie ze nie pOdajecie tu na forum stronek tylko sami znajdujecie ?! :D

Kto chce może podac (po to to forum jest), kto nie chce nie musi. Kiedys tak było mówione, ale jednak po to ono jest zeby sie dzielic :) To ze jest widoczne dla gosci, to jedyny minus dzielenia sie adresami przez ludzi z forum (przynajmniej ja tak sadze) :) Wiem ze zaraz do firmy napisze setka osob i moze sie zdarzyc ze zadna nie otrzyma gadzetu, ale jednak warto spróbowac :) Ja do pozytywow i świeżych gadzetów adresu nie podam od razu (za jakis czas, gdy firma zapomni), bo potem moze sie zdarzyc ze dostane od firmy maila z pretensjami, ze podalam gdzies ich adres ;)

http://www.babyvip.pl/index.php?contact=show - brelok
 

talka141

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
277
Punkty reakcji
5
zaraz bd szla spac ... jutro znowu obieranie wisni :| ale za to wpadnie 40 zl :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry