Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Witam ;)
dziś jak narazie dwa negatywy i jeden pozytyw na coś małego.
Na gfk u mnie nie licza po 25 pkt jak u, nie których o_O
Pozdrawiam.
 

Karollka-

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
325
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
BB !!
Witam z rana :*

Na @ pusto :(
Listonoszki jeszcze nie było u mnie chodzi tak ok. 12 :(

Ale ciekawe czy wgl. przyjdzie :p

:*
 

Incorrect

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Witam,
Ide na miasto, jak wroce to musze jakis obiad pichcic, a potem powysylam @, mam nadzieje ze juz bede mogla zamowic wage :sexy: Co do normaderm, to jeszcze nic nie zamawialam, ale jesli idzie dlugo, to napisz do nich ;) I mam pytanie czym oni wysylaja paczki, zwyklym listem czy poleconym? Tak samo tyczy gfk, ale jak ja zamawiam wagę elektryczna szklana, to pewnie kurierem wyślą, bo to cieżkie :p
Na @ nic :)

Ja zamawiałam tę wagę i przyszła kilka dni temu pocztą (poleconym). Była dobrze zabezpieczona więc nie ma się co martwić, że poczta ją uszkodzi ;)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
Witam :*.

Na razie na @ pustki. Listonosz chodzi tak o 2-3 więc trochę poczekam :). W sumie czekam na 5 przesyłkek, ciekawe czy się doczekam ...


Mam pytanko. Może ktoś tu czyta 'Bravo'.? I ma nr 07.? Dodatkiem był plan lekcji i 24 str. o 'Zmierzchu', a ja przegapiłam i nie kupiłam :(. Jeżeli ktoś posiada ten dodatek, a jest dla niego zbędny to zapraszam na PW, na pewno się dogadamy :).
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Dzień dobry ^^

heh mam mały problem z KL ciągle mi pokazuje,że zostało 9 kuponów i w sumie nie wiem ile już zużyłam =]


listonosz u mnie jeszcze nie chodzi, ale fajnie by było jakby coś przyszło. Na @ pusto ,ale co się dziwić jak jeszcze nie wysłałam nowych @ =]
 

prezes18

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
159
Punkty reakcji
1
Szanowny Panie,

Dziękuję za kontakt z ... oraz za zainteresowanie naszymi gadżetami firmowymi.
Niestety na dzień dzisiejszy nie dysponujemy drobnymi upominkami. Żałujemy, że nie możemy spełnić Pana prośby.
 

magdekk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Witam! Ja @ na próbki i gadżety nie wysyłam, tylko do urzędów miast. Fajne rzeczy przychodzą kiedys nawet dostałam płytę z regionalną muzyką :D Ale i tak najbardziej mi zależy na pocztówkach do kolekcji więc gadżexciki są tylko miłym dodatkiem. Jak dostanę coś ciekawego to podam namiary bo ostatnio większość to pocztówki i makulatura
 

prezes18

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
159
Punkty reakcji
1
Witam! Ja @ na próbki i gadżety nie wysyłam, tylko do urzędów miast. Fajne rzeczy przychodzą kiedys nawet dostałam płytę z regionalną muzyką :D Ale i tak najbardziej mi zależy na pocztówkach do kolekcji więc gadżexciki są tylko miłym dodatkiem. Jak dostanę coś ciekawego to podam namiary bo ostatnio większość to pocztówki i makulatura


ja też napisałem 400 e-maili do miast i gmin. Dostałem już od sześciu. :)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
jeden z postów na e-konkursach:

"dotarła paczka ze streetcom z szumnie zapowiadanymi perfumami... faktycznie 5ml + 10 próbek po 1,5ml"

wiec w sumie 20 ml... nie jest aż tak tragicznie... tylko trzeba się kilkoma podzielić, wiadomo ;)
 

mloda13210

mloda13210
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
559
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Częstochowa
u mnie na razie pustki na @ tylko spam:/ mam tyle adresow do wyslania a nie chce mi sie nic...:( A ciekawe kiedy beda podane kto sie dostal do kampani o kremach moze moja Mam sie dostanie:)
 

Misia89p

Konkursowiczka :)
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 545
Punkty reakcji
181
Wiek
35
Miasto
poznań
u mnie kilka minut temu był kurier z paczusią ze streetcomu
faktycznie takie maleństwa, ale w sumie dobre do torebki :)
zapach bardzo fajny, według mnie taki ostry, bardzo mi się podoba, chociaż podobny do jakiegoś z avonu
i pełno ulotek w paczuszce :)

i mam pytanie wie ktoś może do kogo trafiają raporty, jeśli piszę na pewną osobę, która nic nie wnosi do forum, a chce pokazać tylko swoją wielką sygnaturkę, to do kogo to trafia i co ta osoba może zrobić??
 

olgus94

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2008
Posty
351
Punkty reakcji
0
Nie wiecie kiedy będzie 2 etap konkursu na Cinema City? Bo szukałam na stronie jakiejś wiadomości, ale nic nie pisze :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry