Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
ulala na Otineo dwie reklamy po jednym punkcie ;) nie chce mi się sprawdzać trzech pozostałych kont ;)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
A teraz nie poleconym? avizo nie jest na polecone listy??
to było avizo na "inną przesyłkę"

u mnie jak jest jakiś duży list to zostawiają avizo jak nikt nie odbiera osobiście i trzeba się na pocztę ruszyć :|

//kod z Pepsi dodany...
jeszcze tylko 7 i kolejne doładowanie :D
 

powiem

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
komu się porejestrować, komu? :)



dzisiaj kubek, smycz, 2 długopisy i makulatura
 

nati5529

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
252
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska
Dzisiaj z Winiar magazyn z kostkami :) i z Astry próbki herbat i kaw aż po 2 SZAŁ :D
Z GFK miałam ankietę o włosach no i oczywiście się nie załapałam , może mi ktoś powiedzieć co najlepiej zaznaczać w 2 pytaniu , czy pracuje ktośz rodziny w poszczególnych branżach(reklama ,produkcja itd. ) czy nie ??? Bo zawsze na tym odpadam,
 

frywolnaania

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
4
Miasto
Cz-wa
Dzisiaj z Winiar magazyn z kostkami :) i z Astry próbki herbat i kaw aż po 2 SZAŁ :D
Z GFK miałam ankietę o włosach no i oczywiście się nie załapałam , może mi ktoś powiedzieć co najlepiej zaznaczać w 2 pytaniu , czy pracuje ktośz rodziny w poszczególnych branżach(reklama ,produkcja itd. ) czy nie ??? Bo zawsze na tym odpadam,


ja zaznaczyłam, że nie i przeszłam
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
witam! u mnie dzisiaj wyprawka dla psiaka, właśnie zajada :) czekam nadal na Astrę i cienie
 

mariposa_16

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2009
Posty
107
Punkty reakcji
4
Wiek
30
Miasto
Olsztyn
witam...:)

ja też czekam na cienie...i tak się zastanawiam czy wcześniej tez w tym formularzu nie było miejsca na kod pocztowy i miejscowość? Bo ja teraz weszłam żeby zamówić dla mamy i nie ma....więc skąd mają wiedzieć gdzie wysłać...
 

kukol1

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
645
Punkty reakcji
4
A ja sie zarejestrowalem na tym cinema city konkurs... i mam 10 poprawnych na 10... a wszystkie odpowiedzi strzelalem, i mi napisalo ze nagroda gwarantowana jest moja... Tylko ze najblizsze cinema city jest w krakowie... ;/
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
cie nie są z euphory wystarczy wpisać w google, ale jeśli nie ma miejsca na kod i adres to może już nie wysyłają
 
Status
Zamknięty.
Do góry