Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
ja dziś dostałam paczuszkę ze streetcomu-aż dziwne MALIBU I SZKLANKA XD a już myślałam że o mnie zapomnieli;p
na @ pustki
PROSZĘ O KLIKI NA 3D
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
a zostal tylko rossman na 11listopada Rakow daleka droga i to nie jednym autobusem:/
no ten rossmann jest na Al. Pokoju... można tramwajem dojechać i busami: 12, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 32, 34, 53, 59, 65, 67, 68 więc jakby nie było to jest połowa busów co w naszym mieście jeździ xD
 

mloda13210

mloda13210
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
559
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Miasto
Częstochowa
no ten rossmann jest na Al. Pokoju... można tramwajem dojechać i busami: 12, 19, 20, 21, 24, 26, 27, 32, 34, 53, 59, 65, 67, 68 więc jakby nie było to jest połowa busów co w naszym mieście jeździ xD


Nie wiedzialam ze jestes z czestochowy;p po jeden zestaw nie oplaca sie jechac caleeeeee miasto;p one by pewnie jeszcze chciala zebym z nia jechala to juz sie kompletnie nie oplaca. bede w alejcha wiec moze sie uda;p
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie wiedzialam ze jestes z czestochowy;p po jeden zestaw nie oplaca sie jechac caleeeeee miasto;p one by pewnie jeszcze chciala zebym z nia jechala to juz sie kompletnie nie oplaca. bede w alejcha wiec moze sie uda;p
ja mam 15 min drogi z buta do tego rossmanna, i wydają po 1 zestawie więc w sumie też prawda, że się nie opłaca ;)
 

kami007

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
368
Punkty reakcji
2
hej:) dawno mnie nie było a wy tyyyle napisaliście :mruga: jakoś udało mi sie przebrnąć i poklikałam na wszystko co rzuciło mi sie w oczy :)

przez ten czas u mnie doładowanie z GFK, jakieś tabletki na urode nie wiem skąd, próbki perfum, i dwa zestawy rossnet dla mnie i dla mamy :) nic więcej sobie nie przypominam

szklanka z malibu w dalszym ciągu do mnie nie doszła a podobno została wysłana kurierem 18 maja <_< pisałam do Tereski ale mi nie odpisała :/ ja chcę moją szklaneczkę ;(

pozdrawiam :)
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Pempek iPod ma pojemność 1GB ;) Jak dla mnie wystarczy;) Przynajmniej się już z mężem nie będziemy "bić" :D

Marta_Lobos ja też jestem "uzależniona" od Prizee ;) Dużo już nagród dostałam i czekam na kolejne ;)

Na @ cisza... Pewnie nici z tego mojego ważnego @... :(
 

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
U mnie dziś Whiskas :p
A w moim Rossmanie to nigdy nie ma prezentow- tzn. na rossnecie wybieram kod, ale jak ide do sklepu to słysze "jeszcze nie dojechaly" Porażka...
 

michelle92

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
hej ;)
poklikałam z ostatnich 2 stron :p
dziś byłam w Krakowie na zakupach w galerii krk :D i dostałam 2 tabliczki czekolady i ulotki za darmo bo rozdawali :p
zawsze to jakieś darmowe gratisy :sexy: :sexy:

Doma-mika

Dziękuje
Rzuciłeś kubkiem zł2,37 w doma6006's!
Profil doma6006
;);)

- mam pytanko :p
czy za zaproszonych w kinglotto dostaje sie 100 pkt.?
 

Malinowyrogal

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Miasto
Malinowoo..
Witam!
Na @ nic, ale się nie dziwię bo ani wczoraj,
ani dzisiaj nic nie wysłałem ;(

Ale cóż muszę wysłać chociaż z 10!

No i mam super Newsa
Z TaoTao mi napisali że już wysyłają
paczkę..! ( Z 4 sosami sojowymi które
wygrałem, kiedyś ;)) :eek:k2: :klaszcz: :tanczy:
A co u was? :tongue:
 
Status
Zamknięty.
Do góry