Darmowe Próbki Kosmetyków oraz gadżety

Status
Zamknięty.

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
hehe ;)

Bylem w rossmanie odebrac gratisowe prezenty, nie opyla się isc po to, bez kitu :)
 

gosiaczek8807

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Szkoda że nie wiedziałam o prezentach z rossnetu, bo akurat dziś robiłam zakupy w Rossmanie...
Ale i tak pozytywnie, bo wreszcie w Rossmanie dostali te żele peelingujące których próbki były w Skarbie.
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Szkoda że nie wiedziałam o prezentach z rossnetu, bo akurat dziś robiłam zakupy w Rossmanie...
Ale i tak pozytywnie, bo wreszcie w Rossmanie dostali te żele peelingujące których próbki były w Skarbie.
Pisałem wyżej ;)

a co to za prezenty ? wystarczy tylko pokazac ten kod ?
pilka
probka zelu i balsamu Dove i odzywka do wlosów i coś na mole spozywcze, wystarczy kod pokazac ;)
 

mainik

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Dębno/ Tarnów
A ja już myślałam, że na urodziny rossnet prezenty rozdaje :lol: :D
Na @ nic :(



na prototypie kolejne zmierzchowe kolczyki ;D

Piękne. ;))
Kupiłabym, ale już całą kasę na zakupy na ten miesiąc przehulałam na kosmetyki AVON. : mydełko SUNSET, woda toaletowa Brazil Beat (cudo!0 i jakieś żele do twarzy. ;) żałuję, że nie mogę kupić, bo są śliczne!
Wydrukowałam już kod z ROSSnet'u. Jade ze świadectwem 25 czerwca złożyć do szkoły, to się weźmie kaskę (od taty) i na zakupy! ;P ;D xD
 

kamylia

Forumator
Dołączył
25 Październik 2008
Posty
1 537
Punkty reakcji
11
Miasto
Mazowsze..
Piękne. ;))
Kupiłabym, ale już całą kasę na zakupy na ten miesiąc przehulałam na kosmetyki AVON. : mydełko SUNSET, woda toaletowa Brazil Beat (cudo!0 i jakieś żele do twarzy. ;) żałuję, że nie mogę kupić, bo są śliczne!
Wydrukowałam już kod z ROSSnet'u. Jade ze świadectwem 25 czerwca złożyć do szkoły, to się weźmie kaskę (od taty) i na zakupy! ;P ;D xD


też zamówiłam tę wodę ale jeszxze nie przyszla ;p
na @ pustki..
 

adulinka

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
168
Punkty reakcji
0
Hej Wszystkim, ja mam takie pytanie... bo ja jestem zalogowana juz dawno na tym rossnecie i wlasnie dopiero podałam tam swoją datę urodzenia, i długo mam teraz czekać na tą ikonke? A mozecie mi jeszcze powiedzieć jak wygłada ten mini zestaw? ;) pozdrawiam;)
 

welmas

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
235
Punkty reakcji
3
do mnie właśnie taka wiadomość na @ przyszła a mojego nicku nie ma na liście wygranych hmm wszystkim to wysyłali kto brał w tym udział czy o co chodzi??? wie ktoś???

Przypomnienie o wygranej!
Szanowni Uczestnicy konkursu Colgate na portalu rossnet.pl. Przypominamy laureatom nagród w postaci zestawów Colgate, że są one już do odebrania w wybranych przez Państwa drogerii Rossmann. Jeżeli jeszcze Państwo tego nie uczynili, zapraszamy do sklepów - wystarczy przy odbiorze podać swoje imię i nazwisko.l Zestawy kosmetyków czekają na Państwa do 14 czerwca. Nagrody główne w postaci ekspresów do kawy Dolce Gusto o Ekspresy zostały wysyłane kurierem na podany w profilu adres pocztowy. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i do czytania interesujących artykułów ze świata urody, zdrowia, macierzyństwa czy domu. Rossnet.pl zaprasza!
 

Msdracula

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
447
Punkty reakcji
0
do mnie właśnie taka wiadomość na @ przyszła a mojego nicku nie ma na liście wygranych hmm wszystkim to wysyłali kto brał w tym udział czy o co chodzi??? wie ktoś???

Przypomnienie o wygranej!
Szanowni Uczestnicy konkursu Colgate na portalu rossnet.pl. Przypominamy laureatom nagród w postaci zestawów Colgate, że są one już do odebrania w wybranych przez Państwa drogerii Rossmann. Jeżeli jeszcze Państwo tego nie uczynili, zapraszamy do sklepów - wystarczy przy odbiorze podać swoje imię i nazwisko.l Zestawy kosmetyków czekają na Państwa do 14 czerwca. Nagrody główne w postaci ekspresów do kawy Dolce Gusto o Ekspresy zostały wysyłane kurierem na podany w profilu adres pocztowy. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach i do czytania interesujących artykułów ze świata urody, zdrowia, macierzyństwa czy domu. Rossnet.pl zaprasza!


kilka osób pisało o tym wyżej że też dostali takie inof. Ja brałam udział w tym konkursie, ale nie dostałam takiego maila..
 

Arla

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka :-)
Witam! mam do was wielką prośbę, jestem w trakcie przygotowań do otwarcia gabinetu masażu i w związku z tym proszę jeśli ktoś ma jakieś namiary na firmy, które wysyłają katalogi produktów, próbki. Chodzi o firmy które specjalizują się produktami do masażu:eek:lejki, kremy itp. oraz sprzęt rehabilitacyjny. Wystarczą mi nazwy firm. Postaram się odwdzięczyc jak tylko będę mogła :*

Ja parę razy kupowalam kosmetyki, produkty w natura24- tylko przez internet chyba sprzedaja. Mają m. in. olej arganowy, olejek monoi tiki tahiti (ten akurat kupiłam-pieknie pachnie i trudno dostępny w Polsce), masło shea itp. W zasadzie naturalne produkty tylko. Jesli chodzi o próbki to nie wiem, bo u nich dostałam coś, ale przy zamówieniu.
 

kathysunny

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Olsztyn
JA DOPIERO PO PRACY-:/ zmęczona jadę na lednicę o 22:/ więc troche nie halo :/ NIE BEDZIE MNIE PRZEZ WEEKEND WIEC PROSZE O GŁOSIKI NA 3D

na @ pusto:/
kurier przywiózł mkcafe:/ a czekam NA MALIBU!!
to troche nie halo mc przyszło wcześniej;p niż moje wygrane malibu:(
 

Filipz

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2007
Posty
271
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Płoki
Czy, aby dostać prezent z Rossenetu, trzeba mieć ukończone 18 lat???

EDIT:
A i czy można zapisać siebie, mamę, rodzeństwo i wtedy z każdego profilu osobny prezent???
 

michelle92

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
hej wszystkim ;P
u mnie pustki.. tylko na gfk ankieta za 44 pkt. o telewizji i telefoni ;D
aa i katalog z bon prixa jeszcze ;))

serdecznie proszę o głosiki na menela xD



Czy, aby dostać prezent z Rossenetu, trzeba mieć ukończone 18 lat???

EDIT:
A i czy można zapisać siebie, mamę, rodzeństwo i wtedy z każdego profilu osobny prezent???


nie trzeba mieć ukończone 18 lat ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry